Komentāri / Nekā personiska, vien bizness
 

9 komentāri

bbļodlaižai
Iepriekš kampa tikai viņas šefs - zaglis. Nu meitenei nepatīk, ka apkārt radušās alternatīvas arī citām taisnībām.
27.janvāris, 9:07 Atbildēt
JJā gan
kas ir šefs Latvijas Avīzei?? "Nabadziņš" no Ventspils, kam nekas nepieder...
27.janvāris, 9:33 Atbildēt
hhlop
Bet, tu līksmo, atkritumu rijēj! Tagad kampj likumīgi! Tie ir tevis iebalsotie tevis uzmetēji!
27.janvāris, 13:20 Atbildēt
JJozis
Rakstā minētais, iespējams, var notikt tikai tajā gadījumā, ja vēlētāji vispār ies uz vēlēšanām. Pie tāda darba Domē, kāds tagad tur ir - no šāda deputātu kopuma rīdziniekiem labuma nav, vienīgie, kas saņem algu bez darba, bet par krēslu bīdīšanu, tie ir šie, tā saucamie, deputāti. Faktiski - muļļas un ekonomiskie kaitnieki.
27.janvāris, 10:32 Atbildēt
SSidlu
Principā nebūtu slikti vēlēšanās atstāt aiz borta gan Domes opozīciju, kas to bardaku inicēja, gan tagadējo pozīciju, kas zaudējot naudīgas vietas, plēšas savā starpā, jo skaidrs, ka personāži būs tie paši un pēc vēlēšanām kašķi turpināsies ar jaunu sparu. ZZS, Reģionālā apvienība, Progresīvie, Krievu savienība un citas partijas ar izteiktu nišas ideoloģiju un vēlmi municipālā līmenī risināt visas valsts vai atsevišķu indivīdu īpatnējas problēmas nokļūstot Domē diez vai nolaidīsies līdz rīdzinieku ikdienas rūpēm.
27.janvāris, 11:51 Atbildēt
IInta
Profesionāļu atlasi pēc konkursa un prasmēm, vadītspējām, utt. un vispār nelaist politikāņus pašvaldībās iekšā, ja reiz tā būšana visa saimnieciska...
27.janvāris, 12:29 Atbildēt
ssatraukumam
nav pamata.Mēdiju ziņa,ka Lembergs ticies ar Burovu,ļauj spekulēt ar domu... Neuztraucies,Spīdola Lāčplēsim palīgā ies ! Arī Jakrins RD grib redzēt A.L,viela improvizācijai neizsmeļama.
27.janvāris, 13:04 Atbildēt
SShadowVoice
Nu jā, ja neapmelo savu politisko oponentu, tad tā jau nebūs Latviskā žurnalistika ;-)
Vienā sīkā ES valstelē mēdz bļaustīties pa dzērumam, ka neviens nav vainīgs, kamēr vainu nav pierādījusi Tiesa. Kā diez tas sasaucās ar frāzi: "kas Ušakovam ar visu viņa korupcijas asti"?
Varbūt esmu palaidis garām kādu skaļu tiesas spriedumu? Vai arī teiksim kā ir: ja kāds man nepatīk, tad viņu apmelot ir latviskās žurnalistikas pazīme?
27.janvāris, 13:58 Atbildēt
jjampadracis
Kā tad tā,vai tad tās Saeimas partijas,kas saņem algu no valsts budžeta,tagad drīkst arī piedalīties pašvaldību vēlēšanās?
27.janvāris, 18:55 Atbildēt