Komentāri / Neiespējamā misija palaista
 

17 komentāri

LLatvijas Satversme
Galvenais ir japalielina tiem kuri visu mūžu ir slaistijusies ,plēgurojusi , sēdējuši cietumos un nan maksajuši ne kapeiku nodokļos , viņi , tapat ka islamistu salašņas , ir japielidzina augstakai kastai un viņiem jabut vienlīdzīgakiem starp vienlīdzīgiem !
6.janvāris, 8:42 Atbildēt
jjuris
no šī gada pensionēšanās vecums 63 gadi un 9 mēneši
6.janvāris, 9:59 Atbildēt
RReplika
Kāda starpība - 62 vai 63 gadi, ja trešdaļa vispār nenodzīvo līdz pensijas vecumam?
6.janvāris, 10:26 Atbildēt
SShadowVoice
Latvijai ir skaidrs mērķis - panākt, lai iespējami maz būtu tādu, kas lopiskā kārtībā nodzīvo līdz pensijai. Un te rodās dīvaina dilemma: pensionāri ir galvenais un uzticīgākais elektorāts, kas visus šos gadus spītīgi ievēl/uztur šo režīmu.
Laikam ar pensijas vecumu nāk arī zināmas prāta spēju izmainās - valsts cenšās likvidēt pensionārus, kamēr pensionāri cītīgi balso par esošo režīmu?
Vai te nebūtu psihiatriem savas vārdiņš sakāms?
6.janvāris, 11:08 Atbildēt
PPrecīzi
un textā labi domātai efekts ir sanācis defekts - '....2018. gada 11. oktobrī vienbalsīgi pieņēma iepriekšējā, 12. Saeima'
6.janvāris, 14:30 Atbildēt
kkorekti
vēl būtu bijis rakstā iekļaut faktu,ka visa 2.līmeņa pensiju uzkrājums ir lobijs bankām,valdībai un fondu uzturētājiem.Mērķa auditorija - topošais pensionārs tikai ir / bija vajadzīgs,lai parakstītu vienošanos par 2.l konta atvēršanu.Paskatoties uz 2.līmeņa fondu no anatomijas viedokļa,tad pirmssākumos uzkrājumiem piesauca 6% no iemaksām,tad 2%,bet nesenā pagātnē 2.līmenis jau ienāca ar ,-' zīmi.
Par mantošanu,korekti būtu atzīmēt,ka tikai ar vecā īpašnieka nāvi 2.līmeņa summa pāriet jaunā īpašnieka 2.līmeņa kontā un turpina savu attīstības / krituma missiju KAMĒR jaunais mantinieks sasniegs pensijas vecumu.Tātad vecais joks - pensionāri ATKAL kreditē valsti.
6.janvāris, 10:06 Atbildēt
SShadowVoice
Absolūta patiesība. Viss tas stāsts par 2.pensiju līmeni ir radīts ar mērķi uzdāvināt bankām pasakainas naudas summas ar ko var strādāt. Un bankām NAV jāaizņemās kapitāls brīvajā tirgū. To var vienkārši pagrābt no iedzīvotājiem un beigu beigās paziņot, ka ienākums ir negatīvs, t.i. banķieri zaudē čupu mūsu naudas un nekas viņiem par to nav - apkrāptie nodokļu maksātāji spiesti šo sistēmu turpināt uzturēt.
6.janvāris, 11:10 Atbildēt
RReplika
Publikācijā minētā informācija var maldināt lasītājus, jo ar lieliem burtiem tekstā izcelts apgalvojums, ka "pensionēšanās vecums šogad būs 62 gadi un 9 mēneši", pie citāta nenorādot, par kuru gadu iet runa.
6.janvāris, 10:24 Atbildēt
IInta
Vairāk to soc. budžetu pat teorētiski nez vai var izpostīt kā to savulaik izdarīja Gofman`/ "Pugulis" ar saviem tiem glābjamiem Parex & co žīdiem...
6.janvāris, 10:54 Atbildēt
nnebija
jau varianta,jo Parexā lielai daļai valdības krējuma tika izsniegti kredīti uz atvieglotiem noteikumiem.Bet pensiju speciālajā kontā ir vienmēr nauda,kura neļauj naktīs gulēt politiķiem.Piem.bijušajam SM Augulim bija plāns reģionālos ceļus remontēt no pensionāru naudas,labi,ka 'bremzes nostrādāja' savlaicīgi.
6.janvāris, 14:44 Atbildēt
IInta
Tam, lai šiem visu mantu atstātu un patr depozītiem vēl maksātu... gan varianti atradās.
:(
6.janvāris, 15:03 Atbildēt
nnav vērts
iespringt uz lietām,ko nevari ietekmēt.Vara un nauda valda pār pasauli jau en'tos gadus,katrai paaudzei jāpārdzīvo netaisnības cikls,samierinies un iedzer tēju.
6.janvāris, 17:04 Atbildēt
ŠŠitā valsts Latvija
Lai iet d*rst. Jo neviens godīgs cilvēks no viņas te neko normālu nesagaidīs
6.janvāris, 15:05 Atbildēt
PPirktspēja
:) Kāds ir vidējais atalgojums ES? Tabu?
6.janvāris, 16:27 Atbildēt
TTurpinām iesākto
Sabiedrība gaida informāciju,kad varēs mantot pirmā līmeņa pensiju uzkrājumu!
6.janvāris, 21:05 Atbildēt
TTo Latvijas Satversme
21% nodokli par pārtiku un abonentmaksu par neizmantotajiem komunālajiem pakalpojumiem maksā visi-kā strādājošie,tā nestrādājošie!
6.janvāris, 21:22 Atbildēt
aapmierinātais
Gadu atpakaļ Zemkopības ministrijā nonākot nacionāļu 'universālajam kareivim' Gerhardam,cita starpā, runājot par veiksmīgo pilotprojektu ar samazināto pvn dārzeņiem,KG kautrīgi ieminējās par iespēju šo praksi attiecināt arī uz citiem pārtikas produktiem.Bet,ak vai(!) pretim tika saražoti raksti ar pretēju viedokli no visām iespējamām platformām un šobrīd ir jautājums par politisko gribu no nacionālā gala,jo patriotisms arī ir jāuztur (jābaro).
7.janvāris, 9:27 Atbildēt