Komentāri / Ratiem pa priekšu
 

16 komentāri

vvispār
Pareizāk Rīgas domi būtu bijis jāatlaiž uzreiz pēc "Rīgas satiksmes" korupcijas skandāla.
16.decembris 2019, 8:55 Atbildēt
RRuna par
to,ka tādus kā tu jau 30 gadus nevar sagaidīt TVAIKA IELAS "izolatora" PALĀTAS!
16.decembris 2019, 9:32 Atbildēt
KKas jauns
Ciemos pie tevis?
16.decembris 2019, 9:40 Atbildēt
ĻĻoti interesanti
bet viss tas vienotās kopas primitīvisms un debīlisms!Par SAULES MŪŽA ZEMĪTES TAUTSAIMNIECĪBAS IZAUGSMI ne VĀRDA.
16.decembris 2019, 9:30 Atbildēt
RReplika
Vēlēšanām jānotiek kā parasti un uz parasto termiņu.
Bet līdz kārtējām vēlēšanām jāieceļ pārvaldnieks, kurš vienpersoniski vadītu pilsētu.
Šādu pieeju varētu attiecināt arī uz Ventspili, ja izrādītos, ka vēlēšanas bijušas ietekmētas.
16.decembris 2019, 10:37 Atbildēt
FFēlis
Kaut kādi tirliņi pietiek. com aicina savā sarakstā Lembi par Rīgas galvu. Ņemot vērā to, ka latvijieši uzkāpj uz visiem iespējamajiem grābekļiem, var secināt, ka Lembis būs Rīgas načaļņiks. Droši vien.
16.decembris 2019, 10:56 Atbildēt
hhi hi
nerātnais,ne tikai,LEMBERGA KUNGS KĀ NĀKAMAIS MINISTRU KABINETA PREZIDENTS,pēc REFERENDUMA,vienotās saimes atlaišanas,vēlēšanām!
16.decembris 2019, 11:33 Atbildēt
NNja
Kurš tagad skaitās lemberga propagandonu fiktīvais īpašnieks?
16.decembris 2019, 10:58 Atbildēt
DDemokrātija
Ja notiks Rīgas Domes ārkārtas vēlēšanas:
1) Uzvarēs Saskaņa, jo krieviski runājošie un citi "līdztautieši", neredz neko citu, par ko būtu vērts balsot. Papildus faktors - dusmas uz tiem, kas atlaida esošo Domi.
2) Otrā vietā būs GKR. Par viņiem balsos visi tie, kuri parakstījušies par Saeimas (lasi: 5 partiju valdošās koalīcijas) atlaišanu. Arī liela daļa pārējo latviešu, kam ir apriebušās piecu valdības partiju stulbās izdarības, neredz neko citu, par ko balsot.
3) Pūcem un Ķirsim - nevis mēra gods, bet visdrīzāk trīs pirkstu kombinācija
16.decembris 2019, 11:30 Atbildēt
NNoteikti jā
trešā vietā būs KRIEVU PARTIJA ar ŽDANOKAS KUNDZI!
16.decembris 2019, 11:35 Atbildēt
RReplika
Nē, krievu partija dalīs 1. un 2. vietu ar saskaņu.
16.decembris 2019, 12:49 Atbildēt
oopis no laukiem
Tad,kad jūsu korumpētās kliķes realizētās ekonomikas politikas rezultātā sabiedrība būs novesta tik tālu,ka tā kā mazāko ļaunumu identificēs Ždanokas partijas programmu,tad arī tava prognoze piepildīsies. Pašlaik bumba atrodas tavu saimnieku laukuma pusē un tikai no jums ir atkarīgs tālākais Latvijas attīstības scenārijs.
16.decembris 2019, 16:32 Atbildēt
SShadowVoice
Kārtējo reizi latviešiem atgādināja kādā valstī tie dzīvo, kādus cilvēkus ievēl. Ievēlētie personāži ir tiešs latviešu sabiedrības atspoguļojums.
Vai nu maināties paši un mainiet "savu" valsti (ja Vašingtona/Brissele to pieļaus), vai arī - esiet laimīgi ar sev pierasto dzīves veidu.
16.decembris 2019, 13:22 Atbildēt
oopis no laukiem
Kādreiz automobiļu epopejas attīstības sākumā,kad auto vēl bija ar koka riteņiem un viņu pārvietošanās ātrums nesasniedza pārus kilometru stundā,daudzās valstīs bija izdots rīkojums,ka auto pa priekšu jāskrien ziņnesim,kurš skaļā balsī brīdināja iedzīvotājus,ka tuvojas automobilis. Mūsdienās Latvijā šo tradīciju ir pārņēmuši neoliberastu politiķi,kuri atkal skrien pa priekšu visiem ārvalstu oligarhāta rīkojumiem,kurus ir nolasījuši no acīm pirms tie vēl paspējuši tos izteikt vārdos - ,skrien un brīdina sabiedrību,lūk tur tuvojas Moneyal ekspresis,bet lūk pa tām sliedēm tuvojas austrumu Stambulas musulmaņu konvencijas smagsvara ekspresis ar akmeņu kravu ar kuriem tiksiet nomētāti,ja neratificēsiet un nepakļausieties!.
Tādā nepārtrauktu baiļu atmosfērā dzīvo mūsu sadomazohiskie neoliberastu varas elites bailīgie zaķīši kapitālisma lielo plēsoņu ielenkumā.
16.decembris 2019, 16:15 Atbildēt
IInta
Ko līda pie lielajiem plēstiesun "Sausos" tēlot - varēja jau "valtstszinībā un tautasamniecībā pa mežonīgā kapitālimsma modei"" kaut vai ar to pašu agrāko ideju: Baltijas valstu antanti pa priekšu... Tagad toties pēc pilnas progas... Nu vispār... var jau arī tā - ar domu: viss, kas nenogalina, dara vien stiprākus....
16.decembris 2019, 17:42 Atbildēt
IInta
Kaut kādā raxtā jau Lembergs ar draudēja, ka 5,5 gadi esot labs stimuls (tik ļoti apbižotam un ar cietēja oreolu tagad apvītajam) pacīnīties par Rīgu vēl arī....
Tā kā... garlaix nedraud.
:)))
16.decembris 2019, 17:35 Atbildēt