Komentāri / Gandrīz viduvēji
 

15 komentāri

GGrāmatvede
Gaudo un gaudo tie NRA žurnālisti katru dienu, dažbrīd šķiet, ka paši nesaprot par ko.
8.novembris 2019, 10:16 Atbildēt
kkraņa
un tu saproti, par ko pati gaudo? vienīgā avīze, kura nostājas tautas pusē. tevi, pāķene, uz šejieni neviens nelūdza.
8.novembris 2019, 11:07 Atbildēt
RRazpuķins
Jāatstrādā.
9.novembris 2019, 12:00 Atbildēt
nnu taču
Viņiem tāds darbs- nemitīgi gaudot. Ja negaudosi, saimnieks algu nemaksās.
9.novembris 2019, 13:11 Atbildēt
RReplika
Varbūt tā žurnāliste varētu nedaudz pafantazēt (jo žurnālistika taču ir radoša profesija) - pret kādu reģionu reformu pilnīgi neviens neiebilstu. Un kādam vajadzētu būt mediķu atalgojumam un tā sadalei pa atsevišķām profesijām/amatiem, ar kuru visi būtu apmierināti un kolektīvi atnāktu pie Saeimas pateikties politiķiem? Ko nozīmē 20%? Vai tas pietiktu visam mūžam, līdz nākošajām vēlēšanām vai vienam gadam?
8.novembris 2019, 10:17 Atbildēt
EESMAIJA
Man šķiet, lasītājam ir vajadzīgi tie raksti, kas rosina par esošo problēmu domāt. Pie tādiem es noteikti pieskaitu arī Baibas rakstus. Tādēļ nevajadzētu prasīt , lai tiktu saukti skaitļi un cipari. Tur nu katram var būt savas domas. Manas, piemēram, ir tādas - neapšaubāmi medicīnā algas jāpalielina tiem, kam algas ir nožēlojami zemas, bet tie nav ārsti, tiem tikai pēc tam... un... jādomā par slimajiem - par nepieciešamo zāļu pieejamību, par savlaicīgi nodrošinātiem izmeklējumiem utt Arī tur vajag līdzekļus, bet par to visi klusē, it kā algu palielinājums arī šīs problēmas atrisinās. Turto ir ļoti daudz un ar katru gadu saasinās. Un vēl - piešķirtie līdzekļi ... kā viņi tiek likti lietā - tam nu gan jābūt zem stingras kontroles, bet... ja valdības šķīsto mīlestību pēc svaidīšanās ar miljoniem atzīst par vajadzīgu un veselīgu lietu, tad kādēļ, lai citi tam nesekotu...?
8.novembris 2019, 13:03 Atbildēt
PPrecīzi
""...pārdales un kampšanas.." valdība
8.novembris 2019, 10:51 Atbildēt
IInta
It kā nu kāda cita no pieredzētajām būtu bijusi savādāka... Kampēju pulciņi taču partijas ir pēc savas būtības un aicinājuma post-sovjetijā un pat tās, kurām it kā sākotnēji pat kāda nebūt ideoloģija piemīt, tāpat līdz tam zemākajam kopsaucējam tur nolaižas...
Labi pieradināti ēst no naudas saimnieku rokas un taukos acis jau iegrimušas laikam ar.... Quo vadis?

:((
8.novembris 2019, 11:01 Atbildēt
BBrunis
Morālie kropļi ,meli ,kampēji ...tauta ar ziediem sagaidis puteņa kavalēristus ...
8.novembris 2019, 11:19 Atbildēt
PPirktspēja
50/50 % ar ebreju gēniem tikuši pie varas..:))) Viduvējie...
8.novembris 2019, 15:39 Atbildēt
SSidlu
Pedējās Saeimas vēlēšanas parādīja, ka reitingiem ticēt nevar. Tāpat nevar zināt, ko nolems klusējošais vairākums lai kādi ļembasti netiktu rīkoti. Atvēlot vienādu summu pensionāriem un mediķiem, lielāka atdeve vēlēšanās ir no pirmajiem, jo to ir vairāk un viņi pateicīgi par katru eiro, bet medīcinai kā caurā maisā. Tāpēc neatbalstot finansiāli KPV.LV Petraviču, arī Viņķelei no Attīstībai/Par nekas daudz nespīd pie tam kompānijā ar Pūci, jo viņa reformas tikai sadārdzinās cilvēkiem dzīvi. Tāpat nav skaidrs, kam vajadzīgs finansu ministrs, ja nozaru ministriem jādomā par naudu, bet ne nozares attīstību.
8.novembris 2019, 17:52 Atbildēt
aatbilde
Pēdējais teikums ir tik precīzs, ka neko labāku nepateiksi! un tas būtu veselas diskusijas vērts
8.novembris 2019, 19:07 Atbildēt
ffroliks
MUhehehe! MMMUUUUUHAAAHA!muhuhuhuhu! HHHHHEEEEEEEE!
8.novembris 2019, 18:48 Atbildēt
aanarchists
NRA tiešām ir vienīgais vortāls,kas nav zaudējis sakaru ar patieso dzīvi LV.Citi to vien dara,ka izplata melīgo nato melu centra propagandu-tieši kā Krievijā,kur vienīgais pareizais viedoklis ir putina propagandistiem.Principā jau LV balsstiesīgie iedzīvotāji paši vainīgi,ka sabalsoja par to vājprātu,kas tagad vazājas pa saeimas kabinetiem.Es esmu maksimāli neatkarīgs no LV valsts politikas,tāpēc varu labi ieņirgt par latvieti vidējo,kurš,acīm redzot,vēl šodien nesaprot,kādu vājprātu ir ievēlējis.Es neesmu piedalījies nevienās vēlēšanās ne krievu laikā,ne mūsdienās-mana sirdsabziņa ir tīra,jo neesmu balsojis pat par bordāna kretīniem.
9.novembris 2019, 9:55 Atbildēt
ffakts
Tieši tu un tev līdzīgie savu balsi ir atdevušii par visu Saeimu kopumā, par visiem 100 ievēlētajiem!
9.novembris 2019, 10:25 Atbildēt