Komentāri / Neatkarīgo partiju lielā atkarība
 

17 komentāri

RReplika
Pilnīgi piekrītu, ka palielināt valsts finansējumu partijām nevajadzētu. Vienīgie, kas no tā gūs labumu būs partiju saimnieki - nevajadzēs tik daudz "ziedot". Bet vai tāpēc zaļzemnieki kļūs patstāvīgāki?
2.oktobris 2019, 9:53 Atbildēt
rrepublika
sorosītu pedinš ierukšķējās!
2.oktobris 2019, 10:07 Atbildēt
RReplika
Kāds sakars manam komentāram ar lembergu?
2.oktobris 2019, 16:00 Atbildēt
FFābijs Kunktātors
soross patiesībā jau vairāk kā pusgadu ir miris, šo nositusi nēģeriete- apteksne ar slapju lupatu...Lasīju the harald tribune, jeb Haralda Tribīnē.
2.oktobris 2019, 11:06 Atbildēt
KKāzu ģenerālis
Turi muti ! Runasvīriem ir spēks rokas ja dsudz muldesiet izmasesim jums muguras ar nato lužnu bez municijas , kapurķedem sapratāt ? Varbut jus domajiet mes nato lūžnus pērkam lai cinitos ar puteņa kavaleristiem ..naivie ,tie domati lai apdpiestu reņgu dumpjus un kaut kadas dumjas dziesmotās revolucijas ,sapratāt auni !
2.oktobris 2019, 10:00 Atbildēt
ccoco
Visprātīgākais un demokrātiskākais veids būtu piešķirt katram vēlētājam 5 eiro, kurus tas varētu ziedot mīļotajai partijai , vai izlietot pēc personīgiem ieskatiem!
2.oktobris 2019, 10:06 Atbildēt
aaka saka
Pareiza doma, bet 0% iespējamība.
2.oktobris 2019, 10:25 Atbildēt
kkāpēc
ierosinājums apstājies par balsi maksāt 5,5 eu ? un te var savilkt līdzības ar exdeputāta Zaķa balsu pirkšanu par 5 lati ,vai Latgales vēlētājs atdeva balsi par polšu.Jā,bet ko darīt tiem,kuri savu balsi novērtējuši augstāk ???
2.oktobris 2019, 16:18 Atbildēt
PPirktspēja
TIE NAV VISAS TAUTAS IZVIRZĪTI UN APSTIPRINĀTI kandidāti valdībai.
2.oktobris 2019, 10:18 Atbildēt
ddebitors
Dziļa doma!Jūs- ne,tatad nav "visas tautas".
2.oktobris 2019, 10:24 Atbildēt
llasītājs
Nav ko te gudri spriedelēt,publicējiet vairāk kiviča!
2.oktobris 2019, 10:23 Atbildēt
RReplika
Cik ātri aizmirsta visā tautā karsti mīletā aktrise kombuļa inesa? Vai tiešām kaut kads čivič, ar savu kā viņu tur, var aizstāt slavenu skatuves mākslinieci?
2.oktobris 2019, 16:06 Atbildēt
ččivčau
Tiešām,štata autoriem jāpievēršas īstajai dzīvei un tautai jāsniedz aktuāla informācija.Pietiek šo pasūtīto prātuļojumu!
2.oktobris 2019, 16:32 Atbildēt
IInta
Nu ja, cik var maksāt no pāris nabaga sponsoriņu kabatām... Ērtāk taču ja paņem no kopējā maka...
www.la.lv/dargas-letas-partijas
TE vēl kāds raxts par tēmu to pašu ar vēsturisku apskatu pie viena ar, no kurienes tās apetītes rodas. Atgādinu vien, ka Saeima arī kādreiz un uzreiz pēc it kā neatkarības atgūšanas iesāka savu darbību ar pirmo un to svarīgāko; pašu algām...:
2.oktobris 2019, 19:02 Atbildēt
vviesis
Viss ir ļoti vienkārši. Ja paskatās, cik viegli politiķi palielina sev atalgojumu, tajā pašā laikā stāstot, ka valstij nav naudas, lai palielinātu atalgojumu citiem, cik viegli nakts laikā var mainīt likumus, lai pasliktinātu iedzīvotāju stāvokli, tajā pašā laikā aizbildinoties, ka politiķu privilēģijas nevar samazināt, jo tās ir apstiprinātas ar likumu, cik viegli tiek palielināts finansējums partijām laikā, kad trūkst medicīnai, izglītībai u.tt., paskatoties, kā krīzes laikā valsts atbalsta privātbankas, nevis iedzīvotājus, tad domājošam cilvēkam vajadzētu kļūt skaidram, kas pie mums notiek īstenībā...
3.oktobris 2019, 1:04 Atbildēt
KKursis
Kārli,augšāmcelies un nāc atpakaļ!
3.oktobris 2019, 9:32 Atbildēt
EESMAIJA
ĻOTI INTERESANTI.Stundu atpakaļ rakstīju komentāru, Kur viņš palicis? Labi. Rakstīsim otrreiz. Tātad - ļoti labs raksts! Lasīju, smējos un dusmojos.. Atcerējos Repši. Viņš savu godīgumu notaksēja par miljonu. , tauta iedeva pusi. Nu tad arī Repše savu godaprātu samazināja uz pusi. Bet viņš bija godīgs. Skaidri pateica par cik viņš savu godaprātu pārdod, Šie, kas tagad tikuši pie varas, neprasīja neko, bet visu solīja cauriskatāmu un tiesisku, turklāt par baltu velti Tagad atklājas - nav vis, atkarība no sponsoriem, vai pareizāk no kukuļiem ir tik liela, ka tautai jāpiecieš savas vajadzības un jācenšas sponsorus pārspēt, turklāt ar vērā ņemamu pārsvaru! Ja jau, tad jau.Bet, vai pareizāk un lētāk neiznāktu, ja tauta naudu paturētu savām kliedzošajām vajadzībām bet pie baudkārīgajiemj ierasos Jēkabs ar roku dzelžiem un visus , kas nespēj pretoties naudas varai un tautai sarunājuši melus, aizvestu taisnā ceļā pie Kalnmeiera..Gribētu redzēt, cik tajā lielajā ēkā paliktu godīgo... Ja nopietni, tad jāsaka - ne goda, ne kauna! Un te nu jāatzīst - ja šo lietu nav, tad par naudu jau to nenopirks.
Visbeidzot - kas tik nepatīkams te ir pateikts, ka komentārs bija jāizdzēš viss tika pateikts, teju vai paglāstot...
3.oktobris 2019, 23:05 Atbildēt