Komentāri / Pa vienam visus!
 

6 komentāri

JJā Baibiņ
Latvijas mēdiji cilvēkiem melo jau gadiem. Tā ka te nav nekāda pēkšņa iedzīvotāju uzticības trūkuma tiem.
Tas Latvijā ir pakāpenisks un stabils process.
Vienīgais kas te Latvijā pieaug, tā ir cenzūra.
It īpaši aktīvi uz to aģitē JKP.
Izgāzās gan Kudora kunga tikšana EP. Kur viņš kā galveno uzdevumu bija uzstādījis slēgt visus Krievijas TV kanālus Latvijā.
Latvija šobrīd ir ne tikai atkal ekonomiskā bankrota priekšā (politiskais te ilgst jau n-tos gadus), tūlīt arī mēdijsistēmai uzticība būs jau zem nulles, un tāpēc steidzīgi kaut kas ir jādara.
Un visas šīs peripetijas ap NEPLP un LR ir saistītas tieši ar to.
Slikti, ka tie rīkotāji kā vienīgo izeju no strupceļa redz tikai un vienīgi cenzūru.
(arī pierobežā tā triju torņu būvniečība ir saistīta tikai ar to, lai slāpētu Krievijas un Baltkrievijas infomācijas pieejamību Latvijā, nu tà pat kā to darīja te savulaik Padomju vara, slāpējot Amerikas balsi no Wašingtonas)
14.augusts 2019, 9:53 Atbildēt
aatbilde
Vairāk kā skaidrs ir tas, ka JKP (UN NE TIKAI) ir svarīgi savā pilnīgā pārraudzībā pārņemt un kontrolēt masu medijus, saliekot visos amatos savējos., lai katru patiesības dzirksti noslāpētu pašos pamatos un tautu barotu ar nepatiesību un meliem. Tur kur tas nespīd, tiek iesūtīti tie, kas ar rupjībām brutāli un normālam cilvēkam neiedomājamām metodēm cenšas nosmacēt katru patiesu domu un vārdu. Vai to neredzam arī NRA rakstu komentāros un pret autoriem vērstām darbībām. Varbūt es maldos, bet vai šis ,, jauninājums"nav radies tikai pēc šīs valdības un Saeimas tikšanas pie varas? Tā, ka ir par ko padomāt... tieši no kuras partijas šī iniciatīva nākusi? Vai tikai ne no tās pašas, kas vicina bezkompromisa tiesiskuma karogu un pielūdz papes izbāzeņus?
14.augusts 2019, 11:22 Atbildēt
SSidlu
Stāsti par mūzķiem gan Latvijas radio ir lietderīgāki par tukšu salmu kulšanu tā saucamajos analītiskajos raidījumos, kuru vairums vērsts nevis uz problēmu risinājumu vai konatruktīvu diskusiju, bet sabiedriskās domas ietekmēaanu kādam vēlamā virzienā. No halvaa vārda mutē saldāk nepaliek.
14.augusts 2019, 15:39 Atbildēt
ĻĻoti interesanti
bet olita vaida(mane) atkal VAIDĒ par KRIEVIJU un PUTINA KUNGU,šo ļoti "uztrauc" provokatoriskās,nesankcionētās navaļnušu "demonstrācijas".Nosauktā mītiņošana Gonhongā par terorismu olitu neinteresē?!prancijas dzeltenās vestēs un policijas brutālā darbība vaidi neinteresē.BAIKERUS ŠĪ NOSAUC PAR gejusiem,vai nav interesanti.olitai ar galveni ta viss kārtībā----tā var aizrunāties?!
14.augusts 2019, 16:11 Atbildēt
kkā teica
vectēvs - zārks jau tukšā nepaliks,vai nav vienalga,kuru tur 'gulda' Ķezberi.Dimantu vai misteru X
14.augusts 2019, 16:38 Atbildēt
JJānis
Tā kā nav skaidrs ko tā padome labu dara, lai tik laiž vaļā-redzēs kā trūks- varbūt varam dzīvot tālāk bez...
14.augusts 2019, 20:04 Atbildēt