Komentāri / Ja vainīgs – jāsoda, nevis jāuzpērk
 

17 komentāri

RRaimonds
Nu jā .. šis raksts vēlreiz apliecina Latvijas ka valsts degradāciju un demontāžu ...
Bet to, ka Latvija (valsts varas personā) ir ASV prostitūta ... tas jau nevienam sen vairs nav jaunums...
10.jūnijs 2019, 9:10 Atbildēt
TTiesiska valsts
Kad reiz tiks saukti banditi kas korupciju jau paceļ valstiskā limeni un gatavojas to legalizet padarot to likumigu un pamatotu balstoties it ka uz islama valsts dajoš pieredzi un demokrātiju ?
10.jūnijs 2019, 9:41 Atbildēt
HHmmm
Apzīmējumu 'neatkarīgs' - izsauc neviltotu smaidu,piesaucot apvienojumā ar tiesu varu,prokuratūru,fuktuku un NRA.Te var apstāties pie vienkāršā skaidrojuma ;«Kas maksā,tas pasūta mūziku».....ar to neatkarība beidzās.
10.jūnijs 2019, 10:25 Atbildēt
EESMAIJA
Jā, un šitas `Jūsu murgojums, ar kuru Jūs patiešām vai nu pats .gribat paspīdēt.. vai runājat kāda pasūtītāja vārdā, izspļaujot to, kas pavēlēts. Kurš vārds te būtu nevietā vai Baibas izdomāts. Tieši tā - tiek piesolīts milzu kukulis, lai cilvēkus , kas traucē kādām negodīgām spēlēm, dabūtu nost no ceļa... lai vietā ieliktu savējo, kas sakārtos visu kā nākas, varbūt Bondaru kā ar lielu pieredzi banku lietās. Bet nemaz tik sen, tepat lasīju informāciju, ka Putniņa amats jau piesolīts kādam Kariņa draudzīgam paziņam, kaut kur no ... varbūt maldos - no Austrijas? Ja paskatās atpakaļ, kad sāka vajāt Lembergu, kad Maizītis bija ģenerālprokurors, kad ASV vēstniece bija kaut kāda ķēkša , pie kuras tas pats Maizītis piešļūkoja pēc norādījumiem,... tad izskatās, ka šis stāsts atkārtojas. Tikai redzot, kā ar safabricētām lietām iet ar Lemberga tiesāšanu, pret Putniņu neiedrošinās to pašu izspēlēt, te paši sāk ar korupciju nodarboties, piedāvājot kukuli... tikai ne no savas kabatas, bet nodokļu maksātāju naudas, kuras nepietiek, kad runa iet par slimiem, veciem, bērniem un skolotāju algām.... Jā, kā tad tur viss palika klusu, kad tika savām vajadzībām notrallināta bērniem domātie ... cik tur bija miljoni?
10.jūnijs 2019, 11:18 Atbildēt
RReplika
Es nezinu, kā tur īsti ir, bet ja banku sektorā ir tāds bardaks, tad tur vajadzīga stingra uzraudzība. Ja tāda būtu bijusi visu laiku, tad nebūtu piedzīvots neskaitāmu banku bankrots...
10.jūnijs 2019, 11:05 Atbildēt
RRaimonds
Banku sektors spēlēja pēc FUKTUK noteikumiem .... (nav faktu pretējam) ... bet šos noteikumus FUKTUKAM rakstīja saeima ...
10.jūnijs 2019, 11:42 Atbildēt
oopis no laukiem
Mani visvairāk satrauca pagājušās Saeimas vēlēšanas,nevis EP vēlēšanas uz vietām Eiropas Pansionātā,kuras es ignorēju un apzināti neaizgāju. Kas tad dīvains notika pēdējās Saeimas vēlēšanās? Pirmkārt tika rupji pārkāpta tā prakse,ka pēdējās dienās pirms vēlēšanām bija noteikts aģitācijas aizliegums,ļaujot cilvēkiem mierīgi apdomāties.Taču šoreiz pēdējās pirmsvēlēšanu dienas vakarā politiskā aģitācija gāja pilnā sparā TV1. kanālā ar acīm redzamu tieksmi izgaismot bijušo knābistu deputātu kandidātus pozitīvā gaisotnē,pēc principa - kal dzelzi,kamēr tā karsta! Vēlēšanu rezultāti bija satriecoši,jo visas sabiedrisko domu izpētes aģentūras pirmo reizi savas pastāvēšanas īsajā vēsturē ļoti smagi izgāzās kā vecas sētas - partijas,kurām prognozēja svārstīties uz 5 % barjeras nepārvarēšanas robežas,aizgāja pa spici.Par to, ka Kaimiņa partija dabūs daudz vietu,neviens nešaubījās,bet,ka tik pat dabūs arī JKPīsti un nedaudz mazāk APisti - tas bija fenomens,kas vedināja uz domām par ļoti vērienīgu ārvalstu specdienestu iejaukšanos vēlēšanu procesā. Aizdomas pastiprināja arī tas apstāklis,ka aptuveni pēc nedēļas sākās vēlēšanu biļetenu smalcināšana,lai visi gali būtu ūdenī. Aizdomīgi bija arī tas,ka sabiedriskās domas izpētes aģentūras nekā nekomentēja savu smago izgāšanos,bet klusēja kā mēles norijuši. Tad,kad Bordānam neizdevās sagrābt Ministru Prezidenta varu un bija jāsamieriinās ar Tieslietu ministra amatu,sekoja Bordāna izmisīgs palīgā sauciens,rakstot vēstules ārvalstu vēstniecībām - glābjiet,man neļauj pildīt jums dotos solījumus! Saprotams,ka Bordāns nerakstīja vēstules ne Kongo Tautas Repullikas,ne Krievijas Federācijas vēstniecībām,bet tikai to valstu vēstniecībām,kuru specdienesti nodrošināja viņa partijas fantastiskos panākumus - noskaidrojiet ,kuru valstu vēstniecībām Bordāns rakstīja vēstules un kļūs skaidrs ,kuru valstu specdienesti iejaucās 13.Saeimas vēlēšanās!
10.jūnijs 2019, 11:27 Atbildēt
RRaimonds
Jā .. ir tāda lieta, ka toreiz Aģitācijas likums tika rupji pārkāpts... un kā sekas tam bija vēlēšanu rezultātu būtiskas izmaiņas ..
Un vēl līdz pat šai dienai par to neviens nav saukts pie atbildības. ...
10.jūnijs 2019, 11:39 Atbildēt
EESMAIJA
Esmu vienmēr pie tā, ko Jūs mināt , domās kavējusies. Reiz pat ierunājos caur kādu komentāru, bet, tā kā viss apklusa, tad nolēmu, ka dzirdētais tikai tādas pļāpas vien bijušas, vai normālā valstī tas vispār ir iespējams? IZNĪCINĀT biļetenus, kad pēc likuma tiem noteiktu laiku jābūt saglabātiem. Es TV1 sen kā neskatos, bet arī tas virmoja gaisā, ka vēlētāju izvēli noteica iepriekšējā vakarā iznīcinošā antireklāma. Patiesībā šī ir absolūti patiesa ziņa, jo par to vienā intervijā minēja arī Kučinskis. Toreiz vēl nodomāju, bet kādēļ tad netika noprotestēti vēlēšanu rezultāti, kas iegūti negodīgā ceļa, turklāt pārkāpjot likumu. Un tas, kas notiek tagad, nav ne saprotams, ne izskaidrojams. Vai tiešām ejam uz bezdibeni. Patieso varas sastāvu nosaka viens cilvēks, turklāt negodīgs līdz kaulam, dalot pielaides. Dodot ar vieglu roku vajadzīgajiem, kas stingri ies pa šo murga ceļu, kas gribēs ko mainīt, tam nedos...Kādēļ te nav atklātības? Kādēļ netiek pateikts, par kādiem noziegumiem pielaide netiek dota... Un... kā būs ar Prezidentu, kas saskata tagadējā valdībā tikai slavējamas lietas un solās nekad nejaukties valdības vai Saeimas darbā. Tad jājautā - arī tad ne , kad tā saucamais bezkompromisa tiesiskums, kas tagad pacelts karoga vietā, patiesībā tiek piesmiets, kā piesmej izmantotu prostitūtu?
10.jūnijs 2019, 12:41 Atbildēt
oopis no laukiem
Bija piemeklēts ārkārtīgi izdevīgs brīdis,jo tūlīt uz karstām pēdām,ar minimālu intervālu,sekoja 2 svarīgas nākošās - EP un prezidenta vēlēšanas, tāpēc vēlētāju uzmanība un LIBERĀLANARHISTU propaganda pārslēdzās uz tām un notikušais Saeimas vēlēšanās "aizmirsās" un tā arī tas bija plānots. Nu mums ir ASV pavalstnieks minprezis un piedevām vēl Luksemburgas pavalstnieks valsts prezidents! Valdošās varas spēli uz Latvijas ārējo tēlu bija jāpārtrauc,jo visur kur mūs ņema pretīm,bijām jau ielīduši un tagad bija beidzot jāsāk sakārtot valsts iekšējo "vielmaiņas procesu" un tur vislabākais prezidenta kandidāts bija Didzis Smits,jo viņam bija liela,arī negatīvā pieredze reālajā biznesā. Diemžēl,vienotības liberālanarhisti turpināja veco ierasto politiku uz Latvijas ārējā tēla spodrināšanu un te nu mēs esam - tēls ir,bet valsts praktiski vairs nav.
10.jūnijs 2019, 13:33 Atbildēt
EESMAIJA
Varbūt es kļūdos, bet manas domas ir tādas, ka šī kompānija, ar krāpšanu tikusi pie varas, gribēja nodrošināt sev mūžīgu palikšanu. Lai kādi būs vēlēšanu rezultāti, viņi būs! Jo shēma jau ir izstrādāta smalki un Šmits neiederētos par posmu šajā ķēdē. Viņiem vajadzēja tādu, kas iederēsies un viņi to dabūja. Kā? Tas jau ir cits jautājums, bet pamatu pamatos visam ir absolūtā nestabilitāte valdībā un izskatās, ka arī Saeimas saturs nav stabilāks- citu aizvāc tiesībsargi, citi paši plēšas savā starpā, vienīgais stabilais ir TROIKA, kas komandē parādi un dara visu, ko iegribas, jo esošie apstākļi to atļauj. Neviens no šīs komandas nemūžam nepiekritīs, ka kaut kas ne tā, ka kaut kas jāmaina , kaut vai jāveido cita valdība.
10.jūnijs 2019, 22:15 Atbildēt
AABCD
Viss taču notiek atbilstoši vietu sadalījumam: premjers amerikānis Kariņš ASV vadošos norādījumus vienmēr izpildīs par simts procentiem. Kāds šeit var būt tiesiskums, ja saimnieks pavēl.
10.jūnijs 2019, 11:43 Atbildēt
vvendetta
Pašlaik pastāv ārkārtīgi liela bīstamība,ka izmantojot 13.Saeimas apšaubāmos vēlēšanu rezultātus,kuros pozīcija APSTRĪDAMĀ VEIDĀ,apmānot vēlētājus un solījumus nepildot,ir sagrābusi vairākumu,var notikt "klusais valsts apvērsums"! Un tas arī notiek,visi traucēkļi tiek novākti no ceļa un atlaižamo saraksts ir garš,kā piemēram,tā pati FKTK vadība Putniņš un Razāne, par mūsu naudu tiek PLĀNOTI nopirkt,vai tādā pašā veidā atbrīvosies arī no ģenerākprokurora un Augstākās Tiesas priekšsēdētāja? Briest plāns par "šariāta" tiesu izveidi,kura ,cik noprotams, atradīsies" imama" Bordāna pārraudzībā! Presē pavīdēja informācija,ka arī ASV kaut ko līdzīgu veido. Vai Latvija,kuras minprezis tagad ir arī ar ASV pilsonību,tiks pievienota Štatiem? Vai tādā gadījumā mūs neizmetīs ārā no ES,jo ASV ar ES ir ekonomiskie konkurenti un Tramps sola Lielbritānijai īpaši labvēlīgu tirdzniecības līgumu,ja Lieibritānija izstājas no ES?
10.jūnijs 2019, 12:28 Atbildēt
CCērme
Lietas tiek kārtotas tieši šādi. To parādīja Citadeles atdošana par tās mēbeļu cena. Un mūsu ''jaunie spēki'' , kopā 45 vietas parlamentā, nostājušies vēzītī 8-vietīga ASV dubultpilsoņa priekšā.
10.jūnijs 2019, 15:27 Atbildēt
MManuprāt
Kariņš ir izmanīgs zellis. Prata bijušo kinoteātri Pionieris izdevīgi pārdot Kremļa naudas atmazgātājiem. Prot arī pildīt savas otrās Dzimtenes varas norādījumus. Perfekts cilvēks. Ne velti NA viņu ieteica Latvijas tautai.
10.jūnijs 2019, 20:44 Atbildēt
JJantariks un Co
Kā mūsu kungi liks, tā darīsim. Mums jābūt demokrātiskai un neatkarīgai valstij ! Urrāā, tovarišči - "Krievi nāk !".
10.jūnijs 2019, 20:46 Atbildēt
AAsus
Всем давно известно, что Латвия - проститутка США. А проститутку легко купить. Только Латвия уже никому не нужна. И США скоро тоже будет не нужна.
11.jūnijs 2019, 21:17 Atbildēt