Komentāri / Biedru skaita lamatas
 

19 komentāri

nnesmuki izskatās paršādu ieroci
Vai tik šī dāma -raksta autore, ,kas tā noniecina KPV gadījumā nav JKP virsvadoņa Linkaišagultasbiedrene, kurai ir dots uzdevums ar rakstu nosist '' kaimiņus'?
16.aprīlis, 9:27 Atbildēt
iinguna
ebay.com maksa daudz,daudz letak.
19.aprīlis, 16:34 Atbildēt
BBaiba malacis
"... turklāt svētdiena, kura iekritusi pēc sestdienas... "

Līcīša stilā !!!
Tos smagi ielaistos Augeja staļlus, vienalga, tuvākajos simts gados neiztīrīsi, lai cik nopietni rakstīsi !

Vismaz ir ko pasmieties par uzpūtīgajiem "valstsvīriem" !!!
17.aprīlis, 20:04 Atbildēt
LLauku tante
Tā partija, rādas, tiešām ir kaut kas "amorfs"... Kā arī tās darboņi: šodien LNT rita ziņās uzstajās Petraviča,- nu, jāsaka, pilnīgi "nekāda" gan runāšanas formas, gan satura ziņā... Šķita, ka pati nesaprot ne savas (Labklājības) ministrijas darba jēgu, ne uzdotos jautājumus. Vienīgi blūzīte grezna...
16.aprīlis, 9:55 Atbildēt
PPilsētas onkulis
Partija tika veidota speciali vienam elektorata segmentam - stulbeņiem.
Un sastāv ta partija arī tikai no jefiniem .
Bet kā rāda rezultati ,stulbenu ,kas balso par jefiniem mums netrūkst.
dddd
16.aprīlis, 20:21 Atbildēt
ZZebiekste
Tāpat kā gudru pilsētas onkuļu kas balso par ZZS.
18.aprīlis, 1:37 Atbildēt
AABC
Biedrus skaita lamatās ... dažs ''labais'' jau atbrīvojis kāju no lāču lamatām, bet vēl kādam uzliks rotaslietu uz rokām. Tauta atkal ''aplauzās'' ...
16.aprīlis, 10:35 Atbildēt
RRaimonds
Bet ko var gribet no partijas ,kas sastav no gobzemiem ,kaiminiem un citiem akstiem?
16.aprīlis, 20:23 Atbildēt
ppepe
Nodevīgais dzērājpurns Kaimiņš uzmeta savus vēlētājus, tagad rij no siles aizgūtnēm, bet faktiski izdarīja tautai lāča pakalpojumu, atņēma pēdējo ticību, ka politiķi var būt godīgi!
16.aprīlis, 10:56 Atbildēt
ppepe
Īsāk sakot, es, kā Saskaņas vēlētājs esmu sarūgtināts par to, ka Kaimiņš neveidoja koalīciju ar Saskaņu.
16.aprīlis, 14:39 Atbildēt
NNe tikai
Kaimiņš nav tik dumjš ,kā izskatās.
Vienkārši viņš muļķus izmanto.
Re tu ar noticēji
16.aprīlis, 20:25 Atbildēt
hhe he
Uzjautrinoši pavērot kā pēc LZS mazohistiskās sevis 'iepēršanas'',vainīgie atkal tiek meklēti KPV LV Nu nu...
16.aprīlis, 11:25 Atbildēt
DDace
Lemberga avīze atkal pazemo KPVLV! Ar KPVLV viss ir kārtībā , un nekas nav pretīgāks , kā NRA!
16.aprīlis, 13:51 Atbildēt
vviedoklis
Lai kā apsmaidītu 'kaimiņus',viņi tomēr rullē valdībā un kaut kādi redzami rezultāti būs sagaidāmi gada nogalē,kad valdība prezentēs nākamā gada budžetu.Tā ,protams,ir gaumes lieta,bet arī prezidenta kandidātu pieteikums ar Butkēviču & Jansonu liekas gana pārdomāts ar latviskas ārzemnieces un vietējās dzīves pārzinātāja pretmetiem.Jā,būtu muļķīgi domāt,ka prezidentu var ievēlēt bez stratēģisko partneru saskaņošanas un Levitam šeit ir lielas priekšrocības,tikai....viss ,saucamais dialogs,ap šo procesu vispār NENOTIEK ,ne partiju līmenī,ne sabiedrības līmenī.Komentārus zem ievadrakstiem nevar uzskatīt kā dialogu.Prezidentam,kurš taisās stāties valsts 1.personas amatā tomēr tv vajadzētu prezentēt savus darbības akcentus sabiedrībai.
17.aprīlis, 9:38 Atbildēt
AAivars Gedroics
Es esmu debils neonacists un sūkāju pimpjus.
18.aprīlis, 0:28 Atbildēt
ZZebiekste
Laimīgais...
18.aprīlis, 1:30 Atbildēt
MMarts
Kaimiņam kirdik, mēslu čupa un pļēgurs.
18.aprīlis, 10:03 Atbildēt
MMI
Jap, ar glanci (humorīgu piesitienu) uzrakstīts un vienlaicīgi par aktuālu, dziļu jautājumu.
Bet kā šo dīvaino parādību izskaust? Galvu var nolauzt par to domājot. Baigās vējdzirnavas.
Tas, ka pasaule ir patstāvīgā mainībā un ir mainījusies, tas nav jautājums. Morāles, ētikas, baznīcas spēks uz indivīda rīcību ir nekāds. Muzejs. Nepastāv tādi jēdzieni kā vīrs un vārds, neapkaunot sevi, kur nu vēl ģimeni, negods, atbildība.
Sen dzīvē ir jēdzieni kā var nesolīt, es biju ķīnā, kotlete un šņabis, junkars biznesmenis, ierēkt, utt. Tas nav tāpat vien. Tas veidojas no sabiedrības attieksmes pret vērtībām. Tas ietekmē arī politiku.
Ja skatām pēdējās vēlēšanas, tad pilna buķete. Nozibina papīrus, nosauc par blēžiem, sola apsūdzēt, sola tiesāties. Solīja debesa brīnumus, krita gar zemi, ka mūsu eksperti ir visu aprēķinājuši. Laime iestāsies rīt. Ļaujiet tik pastūrēt.
Paiet vēlēšanu nakts un šovs beidzies. Ierēc, kā nu mēs uzkruķījām kotlešniekiem prāta jākli. Nav vairs ne vīriešu lepnuma, ne gods. Nav ne tie eksperti, ne laimes aprēķini. Nav pat centienu uz papīra imitēt solīto ministriju skaita samazināšanu. Bet jau ir zināms, ka iepriekšējie vainīgi.
Dzīvojam uz parāda un izrādās, ka solītajai Laimei ar vajag naudu. Ja pirms vēlēšanām bļaurēja, ka zin kur nauda ir, bet neteiks, tad pēc vēlēšanām atmiņas zudums. Tas norāda, ka ar situāciju valstī ne sūda bija iepazinušies.
Šovs un meli no indivīdiem, kuri kopumā veido lielāku sistēmu, ko par politiku sauc. Kur nu visā šajā vēl politiskā ideoloģija.
Šodienas politika ir tik vien kā skarbs šovs, kur atbilstoši mūsdienu audzinātībai, tad nu jāj visu un visus, gan vērtības, gan terminus, gan prātus.
Teorētiski pēc situācijas Saeima šodien nevarētu strādāt, jo kura gan atbildīga partija strādātu kopā ar blēžiem, atvainojos solītājiem. Bet redz strādā. Viss čikiniekā. Jāj prātus tālāk.
Varētu jau pasmieties, ja tas nebūtu mūsu ikdienas dzīves pamats.

Jap, ko darīt situācijā, ka nepastāv politiskā atbildība, nedz individuālā, nedz kolektīvā (partijas). Kādu risinājumu piemērot?
Sliecos domāt, ka tas ir vēlēšanu apgabals, no kura vēlētāji ievēl savu priekštāvi un arī atsauc, ja Saeimas sindroms sajauc prātu.

Pie reizes ir jādomā arī par Valstī sabiedrības vēlētām amatpersonām, kuru jomas tiek finansētas ar likumā noteiktu procentu no Valsts budžeta. Jo varas dalīšana ir butaforija, ko parāda pēdējās vēlēšanas ar atlaižamo sarakstiem. Diskutējami, bet tādas varētu būt Valsts kontrole, Ģenerālprokurors........

Aktuāls ir jautājums, vai mūsu politiskā konstrukcija spēj pretoties populismam, mūdienu politikas kultūrai, musdienu morālei (attieksmei pret dzīvi vispār). Vai mēs neesam iestiguši kā var nesolīt un ārējā naidnieka purvā? Sistēma pieļauj muļļāšanos uz vietas ar puskoka lēcējiem pie stūres. Vai arguments vēlētājs manu darbu (šovu) novērtēs reizi četros gados ir mēraukla? Vai mēs neesam iestiguši, ka vakardiena uz šodienu neattiecas. Kas bija vakar, tas neskaitas. Cik ilgi ejot itkā uz priekšu, stāvēsim atpakaļ.

Jap, atvainojos par mazliet saraustītu tekstu, bet laika nav to smukāk strukturēt. Jāiet strādāt, Valstij vajag miljardu sapņiem un parādiem.
Pie reizes pačekojiet līdzi. Kautkā vienlaicīgi. Viens meklē teju miljardu, te otrs sāk atkal kārtējo reizi pieradināt pie domas, ka Valsts manta jākotē biržā, jeb citiem vārdiem jāizandelē. Un kā pie reizes i elektroniķi aizstadzinājās.
18.aprīlis, 10:53 Atbildēt
OOuderix
Viss jau raiti izklästīts, žėl tikai netiek norädïts ka ïstie fīreri ar masu mėdekļu, Maizīša un citu palīdzību nepielaida pie stūres KPV LV lai viņi realizėtu solīto. Bet tas jau sīkums , galvenais lai tauta iegaumė, redz solīja , bet nepilda taču!
19.aprīlis, 18:36 Atbildēt