Komentāri / Vēl paākstīsies
 

29 komentāri

TTālis
Tukšs raksts
12.decembris 2018, 7:49 Atbildēt
vvirsraksts labs
jo tā jau ir , ka pagaidām ākstās ar valdības izveidi tie , kas pirms vēlēšanām visvairāk bļaustījās un solīja mannu no debesīm
12.decembris 2018, 9:02 Atbildēt
eele
Interesanti, cik saņēma tie žurnālisti, kuri stulbajam plebiscīdam pārliecinoši nepareizi tulkoja Satversmes normu par Saeimas atlaišanu. Šeit beidzot uzrakstīts, kā ir.
12.decembris 2018, 8:07 Atbildēt
oopis no laukiem
Nekas tur netika izskaidrots,bet tika samudžunāts vēl vairāk. Prezidents nedrīkst rosināt Saeimas atlaišanu,ja viņam palicis mazāk kā 6 mēneši līdz prezidentūras termiņa beigām. Kāpēc? Tāpēc,ka Saeimas atlaišana ir procedūra ,kas aizņem tos 6 ,mēnešus,kuru laikā prezidentam jāorganizē referendumu un jāveic daudz citu procesionālu darbību, esot pie pilnām prezidenta pilnvarām. Zatlera gadījumā tā pati Saeima,kuru Zatlers rosināja atlaist ,pēc 2 (?)mēnešiem nepagarināja viņa prezidenta pilnvaras , pilnvaru termiņa izbeigšanās dēļ,un ievēlēja jaunu prezidentu A.Bērziņu. Praktiski valstī radas konstitucionāla krīze.jo radās Satversmē neparedzēta situācija. Vai jaunajam prezidentam bija jāturpina Zatlera uzsākto avantūru? Ja tā,tad kas notiktu ar jauno prezidentu,ja referenduma rezultāts būtu bijis negatīvs? Pēc pastāvošās likumdošanas viņu nāktos atlaist,bet par ko? Vai par to,ka viņš pabeidza Zatlera iesākto avantūru?
12.decembris 2018, 11:55 Atbildēt
vvendetta
Latvija nav prezidentāla republika un tāpēc Saeimu drīkst atlais tikai tie kas Saeimu ievēlēja,tātad - tautas referendums,ja prezidents būtu tautas vēlēts,tad situācija varētu mainīties. Pašreizējā situācijā Prezidents nav tiesīgs vienpersonīgi atlaist Saeimu,viņš drīkst tikai šo procesu rosināt atbilstoši noteiktajiem 6 mēnešu pilnvaru termiņam,lai spētu šo procesu menedžēt un neiznāktu tāds kazuss kā Zatlera gadījumā. Žurnālistei Baibai Lullei nevajadzētu maldināt sabiedrību juridiskos jautājumos,kuros viņa nav kompetenta.
12.decembris 2018, 20:04 Atbildēt
JJūlis
Vecajām partijām nevajadzētu tiepties. Saeimas pārvēlēšanas gadījumā tām nekas labs nav sagaidāms. Kāda no tām vispār var netikt saeimā pārstāvēta.
12.decembris 2018, 8:22 Atbildēt
nnekas taču nemainīsies
varētu padomāt , ka tu balsoji par kādu no viņām , bet tagad balsosi par progresīvajiem
12.decembris 2018, 9:03 Atbildēt
ssecinājums
Vārdu sakot, partijas jaunās/vecās & prezidents sapinās savās 'sarkanajās līnijās ' un shēmās,Ja valdība būtu stādīta atbilstoši vēlēšanu rezultātiem ,tā sen jau darbotos S+KPV+JKP izpildījumā.Bet visu vajag sarežģīt aizmirstot,ka padomijas sistēma demokrātijā nedarbojas,esam pārejas periodā
12.decembris 2018, 8:31 Atbildēt
jja būtu PSRS
tad valldību veidotu PSKP
dddddddddddddddddddddddddddddd
12.decembris 2018, 9:04 Atbildēt
vvendetta
Man tāds jautajums Zatlera rīkojuma sakarā,dažas nedēļas pirms prezidenta pilnvaru termiņa beigām - ja referenduma rezultāts būtu bijis noraidošs,vai tad arī jaunais prezidents A.Bērziņs tiktu atlaists,kā to prasa likums? Bet A.Bērziņam ar Zatlera rīkojumu nebija nekada sakara?!
12.decembris 2018, 8:49 Atbildēt
iivarsP
Tautai vēl vienu vēlēšanu izmaksas būtu mazākā bēda. Tās nav lielākās summas, ko mēs sedzam. Ir summas, ko mēs vienkārši sedzam, jo kādam tās ir jāsedz.
12.decembris 2018, 8:56 Atbildēt
uun ko tas mainīs
šajās vēlēšanās tu balsoji nepareizi ?
nākamajās mācēsi labāk ?
12.decembris 2018, 9:05 Atbildēt
LLatviešu burti
Mainīs gan. Daudzi cilvēki šajā "akstīšanās" procesā ir ieraudzījuši pavisam jaunas lietas, un otro reizi balsotu pavisam citādi.
12.decembris 2018, 9:40 Atbildēt
VVecais Murkšķis
Izmaksas būs partiju sponsoriem!
12.decembris 2018, 14:15 Atbildēt
SSanitārs
Prezidentam (un citiem atbildīgajiem), lai cik rūgti nebūtu, jāieklausās V.Kairiša teiktajā (1:1). Domājiet, dāmas un kungi!
12.decembris 2018, 8:57 Atbildēt
īīstā vieta kur to sacīt
starp komentāru rakstītājiem un kairišu domāšanā ir bezgalība
12.decembris 2018, 9:06 Atbildēt
EESMAIJA
Tātad,kā izskatās - tālāk valdību vadīs cilvēks, kura partija saņēmusi viszemāko atbalstu vēlēšanās, patiesībā tikko tikusi pāri 5% barjērai, pieņemot, ka vēlētāji nesaprata, ka patiesībā tas ir tikai viens no Vienotības kloniem. Un pats Kariņs ir ļoti interesanta persona - ne Latvijā dzimi, ne audzis ieradās Latvijā - kāpēc? Ne taču aiz mīlestības uz tēvu zemi, drīzāk uzskatot, ka LATVIJA BŪS IESPĒJU ZEME, KUR BEZ VĒRĀ ŅEMAMAS IZGLĪTĪBAS VARĒS KĀPT PA KARJERAS KĀPNĒM , jo viņaprāt , vietējie aborigēni paši ne uz ko nav spējīgi
Bet, atgriežoties pie Pabrika- atteikšanās par labu Kariņam iet uz to, ka Pabriks nav noracis savu cenšanos tapt par Prezidentu un viņa vārdiem par sevis ziedošanu Latvijai, nav ne vardes pirdiena vērība. Ja būtu pretēji, tad visa darbošanās iepriekš, kā dēļ Prezidents Bērziņš viņu bez komentāriem noraidīja un ciešā saikne ar Sorosiešiem organizējot nenobriedušus prātus uz nekārtībām atriebības nolūkā... viss tas kaut kā neiet kopā ar Latvijas mīlestību un Prezidenta tēlu...
12.decembris 2018, 11:30 Atbildēt
llūk kā
12.decembris 2018, 12:43 Atbildēt
VVirzīties kopā ar ko
Ar AP bļauri Pūci? Pabriku un pārējiem paristu sorosiešiem?!
12.decembris 2018, 13:46 Atbildēt
AAugusts
Jā,vēl paākstīsies,lai saņemtu pasakainās gada prēmijas!
12.decembris 2018, 13:58 Atbildēt
JJādomā arī to virsraksts labs
Mannu no debesīm solīja tikai Mozus! Bet "tie",tiešām solīto,nevar taču izpildīt,pirms nav izveidota jaunā valdība,atcelta Koalīcijas padome,samazināts ministriju skaits! Ar virsrakstu izburtošanu vien nepietiek!
12.decembris 2018, 14:21 Atbildēt
MMeitene
Paākstīsies. bet kas, kurš, kuri? Tie, kuri ieplānojuši, ka valdības bez ZZS nebūs un ārkārtas vēlēšanu nebūs arī, jo tad ZZS "kirdiks".
12.decembris 2018, 14:29 Atbildēt
SSelekts
Pākstīsies. Piemiegs ar aci. :)
12.decembris 2018, 15:02 Atbildēt
DDonats
Pilnīgi pareizi.Pavļutam vai kādam citam no paristu sorosiešiem! "No pašu sorosiešu dibinātās partijas Par,kas vēlēšanās startēja divu partiju apvienībā ar partiju Latvijas attīstībai,Saeimā iekļuvuši 6 pārstāvji.Pārējie 7 šīs apvienības Attīstībai/Par Saeimā iekļuvušie nāk no Jura Pūces vadītās partijas Latvijas attīstībai. Tomēr tieši paristi ir uz Saeimu virzījuši sorosiešu eliti.Saeimā iekļuvuši pieci homo sorosensus-bijusī Sorosa fonds Latvija un tā dibinātās politiskās organizācijas Providus direktore,kā arī Dž.Sorosa Atvērrtās sabiedrības institūtu starptautiskās asociācijas PASOS direktore un valdes priekšsēdētāja VITA ANDA TĒRAUDA,Providus dibinātāja un attīstības direktore,PASOS valdes locekle MARIJA GOLUBEVA un bijusī Dž.Sorosa finansētās Delnas vadītāja INESE VOIKA.Tāpat Saeimā ievēlēts Sorosa stipendiāts DANIELS PAVĻUTS un bijušais Sorosa organizāciju darbinieks ARTIS PABRIKS."
Skat."Sorosieši saglabā ietekmi Saeimā,nomainot nogurušākās sejas",Uldis Dreiblats,Ritums Rozenbergs,nra.lv,10.oktobris 2018.
12.decembris 2018, 20:35 Atbildēt
SSīkums
Divdesmit astoņus gadus jau noākstīja!
12.decembris 2018, 23:50 Atbildēt
SSidlu
Gobzems varbūt zaudēja vietu pie valdības galda, bet viņa ideja par to, ka likumdošanā jāiesaista visas Saeimā ievēlētās partijas, bet ne tikai tās, kas būs pozīcijā, tagadējā situācijā ir vislabāk realizējama, jo nevar izveidot pozīciju, kur visu nosaka balsošana ar paceltu vai nolaistu īkšķi.
13.decembris 2018, 8:29 Atbildēt
OObet
Latvija nav ne valsts ne republika. "Transgenders".
13.decembris 2018, 16:39 Atbildēt
JJāizveido gan
Taču ne jau ar kādu no vecajiem vēžiem valdības priekšgalā,kā to vēlas joprojām neatceltā Koalīcijas padome!
13.decembris 2018, 16:48 Atbildēt
SSk.iepr.komentāru
Lai turpinātu ākstīties tālāk!
13.decembris 2018, 16:50 Atbildēt