Komentāri / Lielākais drauds slēpjas tepat
 

12 komentāri

VValdis Freimantāls
Un ne vārda par visu 1940. gadā likvidēto visu Latviešu biedrību atjaunošanu Latvijā!

Baiba, .... . . vai ar to nav J Ā S Ā K ?
28.jūnijs 2016, 8:45 Atbildēt
EESMAIJA
Piedošanu, bet man jāsmejas... Kā ieraugu Jūs ik reiz parādāmies. Vai Jūs neesat pats pamanījis, ka trģēdiju ( JŪSU ACĪM) , kas notikusi, Jūs pārvēršat par farsu, teiksim tā. Vai komēdiju... Nu nevajag! Vai arī tieši tāds ir iemesls jūsu bezgalīgajai neatlaidībai? Lai uzšķiltu kādu jautrības dzirksti kopējās vaimanās. Piedodiet, cienītais kungs, es nudien negribu Jūs apvainot, bet gribu likt pie sirds - kas par daudz, tas par skādi. Bet Elitai paldies - raksts bija ļōti labs!
28.jūnijs 2016, 10:14 Atbildēt
dd'Artanjans feat.Koknara kungs
Atoss teica "neatlaidība ir tikums"..pēc tam kad bija pazaudējis kauliņu spēlē mantas vairāku simtu pistolu(katrs aptuveni šodienas 150 eiro) vērtībā un tad atspēlēja daļu..
28.jūnijs 2016, 15:55 Atbildēt
PPsihiatrs
Pēc ''...nespējot tikt galā ar ekonomiskajām problēmām, Krievija, kā jau tai ierasts, var sākt lūkoties pēc kārtējā ārējā ienaidnieka uzmanības novēršanai..." tālāk var nelasīt. Tātad Latvijā referendumu par Lexit nedrīkst rīkot? Jo zaļie cilvēciņi to vien gaida! Tā vietā jāstiprina mediju telpa (jāaizliedz citādus uzskatus paudošie kanāli). Bet daļai supernozombēto pat tas vairs nepalīdzēs (tikai lode un bedrē iekšā). Laipni lūdzam bantustānā-1984!
28.jūnijs 2016, 9:11 Atbildēt
IIM
Protams ka lielākais drauds slēpjas tepat.
Un tas ir šejienes melos, un tajā, ka šejienes meli vispār, un par Krieviju konkrēti, ir lielāki nekā meli kas nāk Krievijas. Krievijā melo, bet uz momentu vismaz melo mazāk nekā Eiropā un šeit, tas ir tepat. Tāpēc ar lai nu Krievijai kā iet ar tām naftas cenām, bet Eiropā un tai skaitā tepat nupat vairs nekā neiet.
Tā ka, manprāt, melot vajag mazāk tomēr, šeit, tagad un tepat.
28.jūnijs 2016, 10:55 Atbildēt
IIM
Nu piemēram, ar ko tad tas Krievijas scenārijs Ukrainā ir tik negodīgs?
Ar to ka ukraiņi, aizņemti ar savu Maidanu, acīmredzot pilnībā pameta separātisma kontroli savā valstī savā vaļā? Bet tā tak vēsturē bieži tā gadās ka iestājas juku laiki un ar valstīm notiek dažādas pārmaiņas. Vai tas negodīgums slēpjas tajā ka Krievija nenogulēja, bet Ukraina nogulēja i Krimu, i kas vēl zin kā būs ar Donbasu.
Saka taču, kam jānotiek, notiksies, un vai tajā kāds negodīgums?
28.jūnijs 2016, 11:10 Atbildēt
nnu ja
Ja tev brālis nospers naudas maku kamēr tu paskatīsies uz otru pusi, tad viss protams būs godīgi.
28.jūnijs 2016, 11:43 Atbildēt
IIM
Ne jau par naudas makiem runa, bet gan tad jau par māsām un brāļiem. Nepieskatītas māsas ātri vien tiek aizvestas svešumā, ar brāļiem gadās līdzīgi.
28.jūnijs 2016, 12:18 Atbildēt
220 "ģimenītēm" piederot 25 Ukrinas ekonomikas...Piederot:)))
pareizi,l kamēr Rotšildmēslu kūdītie ukraiņi it ka baigi stīvējās ar krieviem(gan Ukrainas gan KF) Rotšildmēslu ielikteņi9 kolomoiski, vaļcmaneļi, grosimaneļi , surkovi u./c. tiem izvelk makus:)) Precīzāk nemaz nevarēji pateikt ! Dzlzs rūdu un ogles vien ik gadus Ukrainā izzaga par 4-4,5 miljardiem eiro, bet tur ir daudz kas cits..
28.jūnijs 2016, 15:57 Atbildēt
NNNN
Lai arī cik Daugavpils ir tuvu Krievijas robežai un lielākai daļai iedzīvotāju krievu valoda ir dzimtā, es nedomāju, ka viņi nesaprot kas notiek Krievijā un, gadījumā, ja tā "iejauksies" Daugavpiliešu sāpes risināšanā, viņi nonāks maigajās lielā brāļa skavās, ka paelpot nevarēs
28.jūnijs 2016, 15:27 Atbildēt
mmisters Fikss
ja sito raksteli nabaga lulle salullinajusi, es apēdīšu savu cepuri:))te jau sen bija "čujs" , ka muļķa rotšildmēslu vanksķi vnk maļ vienu un to pašu zem dažādiem latkovskiem, veidemanēm, pat nabaga jundzēm un rretāk krautmaņiem( it ka autori dažādi, bet saturs nekad nemainas- Krievija bubulis, Latvijā viss kārtībā , uzplaukums, turpiniet maksat neesošus parādus un pacietiet mazo neērtību-izmiršanu, slimības, badu, ubagus un krustu pāri nākotnei...jā ir šādas tādas problēmas, bet kuš,kuš lūk iet Putini ar ātombumbu padusē))..Tas ir ka 30 .gados viena Latvijas avīželē strēlnieku atmiņās apkopotas , kur dažādi cilvēki sausi stāsta vienu un to pašu,- daudz patosa, maz darbības un faktu, un beigās izrādījās, ka tās vnk izdomāja avīželes vāji algots līdzstrādnieķels..
28.jūnijs 2016, 15:52 Atbildēt
eedis
Diemžēl briti nemaz neiedomājās kādu "lāča pakalpojumu" viņi izdarīja paši sev un Eiropai, jo īstais "lācis" austrumos to tik gaida, lai pa novērsto uzmanību ielīstu visur, kur vēl nav, un atrastu milzum daudz naidinieku, kurus jāpārmāca!
edis,29.06.16.
29.jūnijs 2016, 11:50 Atbildēt