Komentāri / Alga tikai par likuma nepārkāpšanu
 

11 komentāri

vvaldis
nu ko ?nevienu balsi par šo valdošo politisko šļuru !
6.februāris 2010, 9:58 Atbildēt
dduraks
Man pensija ir tuvu divi simti latiem,tātad novelk arī nodokļus.KLīst baumas ka no 2013.gada tām vairs nebūs ne smakas,kam es gandrīz jau sliecos noticēt,jo šogad atkal Strīpaiņu valdība taisīs lielo cirtienu pa reņģēdāju maciņiem,jo par ražošanu i domas nav.Tāpēc loģiski izriet jautājums,kāpēc man no savas nopelnītās pensijas caur partijām jāsponsorē "trijnieku karaļi",kuriem par valsts ekonomikas attīstību uzspļaut un kuri strādā citu valstu labā!
6.februāris 2010, 10:37 Atbildēt
vvaldis
ŠI NAUDAS NOPLĒŠŠANA ATGĀDINA KAUT KO SENU BERNU AUDZINĀŠANA ,KAD TĒVS TEVI NOSLĀNIJA AR SIKSNU ,TAD BIJA JĀNOBUČO ŠI SIKSNA UN TAGAD ŠITIE APLAUPA LĪDZ PĒDEJAM ,VAROTIES SEV VIŠADOS LABUMOS UZ APLAUPĪTĀS UN POSTĀ VESTĀS TAUTAS REKINA VEL PIEPRASA SEV50 SANTIMU NO KATRA-KA BUČU UZ SIKSNAS MUĻĶI BALSOJI -MAKSĀ !
6.februāris 2010, 11:00 Atbildēt
ffakts
Raksts kopumā labs.
Tikai autorei neizpratne ir par deputātu atbildību pret vēlētājiem.
Ja deputātus dala apgabalos, tad kā Latgales deputāts lai atskaitās Zemgales v
vēlētājiem, kuri atbraukuši nobalsot uz Latgali.
Ir aizmirsies, kā Zīgerists ar banāniem vadāja no Rīgas uz Jelgavu.
Kur nobalsoja 108% (!) vēlētāju.

Lai būtu atbildīgi, ir jābūt nevis mistiskiem, bet gan ļoti konkrētiem vēlētājiem.
Turklāt, būs grūtības tiesai atzīt vēlēšanas par nenotikušām, ja kāds apstrīdēs rezultātus (un, visticamāk, rudenī daudzi gribēs apstrīdēt) - ja nav konkrētu vēlētāju.
Vēlētāju reģistrs dod to, ka ir konkrētība.
6.februāris 2010, 13:40 Atbildēt
zzobgale
"Lai būtu atbildīgi, ir jābūt nevis mistiskiem, bet gan ļoti konkrētiem vēlētājiem. " - tātad Tu kopā ar aptaurēto jedjinstvo vēlētāju reģistrā ceri iereģistrēt arī to, par ko katrs vēlētājs nobalsojis?!

Kā gan citādi Tu varētu iegūt nevis mistiskus, bet gan - konkrētus balsotājus par kaut šo Tavu tukšmuldētāju veidojumu vārdā "vienotība"?
7.februāris 2010, 9:59 Atbildēt
FFēlis
Es varētu arī piekrist finansēšanai no budžeta,ja jau mēs no tām partijām nu nekādi netiekam vaļā,bet tad ir jābūt stingriem noteikumiem-nekādu finansējumu no citiem avotiem un nekādas zombējošas reklāmas medijos,lai neietekmētu tautas nedomājošās daļas izvēli.No budžeta varētu apmaksāt noteiktu daudzumu kandidātu diskusiju televīzijā un partiju programmu izplatīšanu.Ievērojot ša'dus priekšnoteikumus,varētu cerēt,ka tautas izvēle balstīsies uz reālu partiju novērtējumu,nevis mirkļa emocijām.
7.februāris 2010, 10:44 Atbildēt
MMāris
Tas,kā es saprotu,ir tikai papildinājums pašreizējiem uzņēmumu valžu un padomju locekļu ziedojumiem?
7.februāris 2010, 11:24 Atbildēt
PPartijas pirmajā vietā
Kad sagaidīsim valsts(sociālā nodokļa ieņēmumu)finansētu obligāto veselības apdrošināšanu,kā Norvēģijā,Zviedrijā un Dānijā-Ziemeļvalstīs-kuru attīstības virzienā mēs ejam? Vismaz gājām vēl 2007.gada beigās! http://www.diena.lv/lat/politics/blog/ludmila/pa-ziemelvalstu-celu?print=true
"Latvijā patlaban ir ļoti augsts sociālais nodoklis-33%,no šī nodokļa budžetā ienāk ceturtā daļa no kopējā budžeta jeb 1220 miljoni latu,taču par spīti tam nepietiek finansējuma "obligātajai veselības apdrošināšanai",ko tagad ir plānots ieviest?"
"Latvijā sociālais nodoklis ir 33%,Zviedrijā,kur pie daktera ejot,jāsamaksā~1,5-3 lati,-32,42% un Anglijā-22,8%. Jāatceras,ka Zviedrijā 83% un Anglijā 96% no veselības aprūpes nepieciešamām finansēm tiek iekasēti sociālā nodokļa veidā un nevis ar papildu maksājumiem,kas pēc būtības nozīmē vēl lielāku nodokļu slogu strādājošajiem vai darba devējiem laikā,kad Latvijas ekonomikas izaugsme samazinās." http://www.diena.lv/lat/politics/doctor/ugjis_gruntmanis_veseliibas_obligaataa_apdros...
Finansēsim partijas? "Veselības aprūpi-uz tirgus pleciem,ražošanu-uz tirgus pleciem"?? http://www.nra.lv/articles/print.htm?id=24777
Lai gan,lai veselības aprūpe būtu uz tirgus pleciem,jābūt vismaz iespējai apdrošināt veselību individuāli par savu naudu! Taču,arī tāda iespēja Latvijā nepastāv!
7.februāris 2010, 11:48 Atbildēt
FFelicita>Fēlis
Ar to vien ir par maz! Politiķiem ir jāatskaitās saviem vēlētājiem par paveikto,jābūt atbildīgiem ne tikai politiski un viņi nedrīkst nodarboties ar biznesu,ieņemt amatus banku un uzņēmumu valdēs un padomēs!
7.februāris 2010, 11:55 Atbildēt
FFēlis
Nu jā jau,jā!Es vispār labprāt viņus noklapētu,ja man par to nekas nedraudētu,tomēr šoreiz runa ir par finansēšanu no budžeta,nevis par politiķu pienākumiem.
7.februāris 2010, 17:52 Atbildēt
mmons
man ir ideja,
valsts naudu drīzāk varētu novirzīt pētījuma veikšanai par to, cik lielā mērā kura no patreiz pie varas esošajām partijām ir izpildījusi uz iepriekšējām vēlēšanām solīto un rezultatus publiskot smukā apkopojumā pirms kārtējām vēlēšanām
9.februāris 2010, 8:51 Atbildēt