Komentāri / Lielāks bizness par bankām
 

22 komentāri

AABC
Priekš kam baueriem grāmatas! Viņiem ir jāstrādā elites labklājības labad! Viņiem nedrīkst veltīt laiku grāmatu lasīšanai! Ar savas vēstures pakāpenisku aizmirstību, ar savas dzimtās valodas notrulināšanu, ar kopības sagraušanu ... gaida tikai verdzība darbā! ... vergiem zināšanas nav vajadzīgas!
28.februāris, 13:18 Atbildēt
FFēlis
Latviešu nelaimes ir alkatība un nepamatota augstprātība. Tikko uzsācis biznesu latvietis uzskata ka jau ir pelnījis mersi un pili, bet kad no biznesa izgrābta nauda, skraida apsvilušu pakaļu un vainīgi visi, izņemot pašu. Aiz nabadzības neies jau lepnumu zaudēt? Nu, nu... Leiši ir pāķi un igauņi bremzes? Nē mīlīši, šobrīd jau mēs esam gan pāķi, gan bremzes, kaut arī starta pozīcija mums bija vislabākā. Jedem das seine.
28.februāris, 19:22 Atbildēt
AAnce
Nu nezinu kāds bizness , ja grāmatas vēlāk tirgo ar 70 % atlaidi.
28.februāris, 13:36 Atbildēt
jjanis
Puķins nosaka grāmatam cenas, lai latvieši mazāk lasītu, jo par 70%nocenotas gramatas neviens sevi cienošs latvietis nelasīs un pilnu cenu arī nemaksās, jo to tās nemaksā.
3.marts, 16:01 Atbildēt
RRambāls Košē
māja bez grāmatām ir kā miesa bez dvēseles, Cicerons,ah tu nodevējiņš jundzē, Minskā redz šim ļaunie jo germaneļu mesēšim 25 neuzskaita un ius primea noctis neizmanto ...
28.februāris, 13:50 Atbildēt
vviesis
Nezinu, kā ir citās valstīs, bet, ja pie mums par milzīgu "reformatoru" tika uzskatīts Ķīlis ar savu ideju, ka pirmklasniekiem grāmatu vietā nepieciešams planšetdators, tad tā jau ir sabiedrības un valsts diagnoze....
28.februāris, 13:56 Atbildēt
IInta
Nu ne to bija tātad sagrābstījies Oksfordā vai Kmebridžā. Anglijā viss ar grāmatam ir o.k. vien lasītavas slēdz un visai pamatīgi, jo pārāk daudz "lieku izdevumu" vietvarām tās prasot... Toties ikgadējais Londonas tas Grāmatu tirgus taču bija labs atspēriens pašmāju grāmatniekiem - gan izdevējiem, gan autoriem arī.
28.februāris, 15:06 Atbildēt
IInta
Varu vien atgādināt - UK tas PVN jebšu VAT grāmatām = 0 !
28.februāris, 15:08 Atbildēt
RReplika
Ja rakstītais vārds drīkst būt tikai uz papīra, tad rakstītais vārds ekrānā vairs neatspoguļo rakstnieka rakstīto?
Ir dažādi rakstnieki - tādi, kas raksta ar zīmuli, klabina uz rakstāmmašīnas vai raksta datorā. Kuri no viņiem ir labāki rakstnieki?
28.februāris, 15:09 Atbildēt
IInta
RElax.... Ir taču tā pati gr;amata atrodama bieži vien gan e-grāmatas formā (kindle), gan arī audioformātā. Kamēr brauc, ēdi un klausies. Tātad kā nu kuriem labāk patīk un kāda uztvere pašiem pirmajā vietā: kam vajag ar redzi, kam ar ausīm un kam vēl aptaustīt skaistu sējumiņu arī..
:))).
28.februāris, 15:37 Atbildēt
IInta
grāmata, sēdi, pardon
28.februāris, 15:40 Atbildēt
EEdge
" Grāmatas tur ir daļa no nacionālās kultūras un ekonomikas. " - Grāmatas tur ir daļa no globālās liberastu ideoloģijas, kurai Latvijā maz piekritēju, tāpēc grāmatām maza tirāža un augstas cenas.
28.februāris, 15:41 Atbildēt
ššorīt
900'' iepazīstināja ar e-grāmatu,kāds vairs tur tirgus un nedomāju,ka vietējo rakstnieku darbiem ir jēga tērēt 25+ eu.Kā smejies ; Vai,kā negribās strādāt,laikam rakstnieks būšu.(Atmoda)
28.februāris, 18:37 Atbildēt
nnu gan
iemurgojis- grāmatnieki glābs ekonomiku ! Laikam rakstījis pēc A.Daukštes atvadu ballītes.
28.februāris, 18:45 Atbildēt
PPirktspēja
:))) Viens "dziesminieks" te rekomendē "levitāciju". Košers?
29.februāris, 11:58 Atbildēt
AAtis Priedītis
Manuprāt, šobrīd vislielākā kļūda kura tiek pielaista ir mazo, neatkarīgo izdevniecību gandrīz pilnīga ignorance. Bet arī šajās izdevniecībās tiek izdotas gan satura, gan vizuālajā ziņā ļoti augstvērtīgas grāmatas. Izteikšu ļoti pārdrošu prognozi - tieši kāds no mazo izdevniecību autoriem pirmais no Latvijas kļūs par pasaules līmeņa ļoti populāru grāmatu rakstnieku. Atliek tikai gaidīt, kad tas notiks un kurš tas būs.
29.februāris, 15:40 Atbildēt
CCenta
Tikai pēdējie ņergas lasa tās grāmatas- vai tad tur ir kaut kas tads, kas nav sctīklos? Un nekādu proletārisko akcentu
29.februāris, 23:55 Atbildēt
ddekamerons
sapņaini autoru honorāri....ko šamais pīpē? atļauties rakstīt var tikai pensonāri, kuriem ir stabili ienākumi vai ļoti bagātu vīru pasijas, lai izklaidētos un pašapliecinātos...no otras puses - ieej grāmatnīcā un redzi grāmatu kalnus, bet paņemt ko palasīt nava. Vai nu sieviešu lubu romāni vai grafomānu produkcija. Ak jā, vēl var rakstīt autori, kuri slauc mecenātus un oligarhus, kā psrs laikos partiju ar idejisku romānu rakstīšanu
1.marts, 20:13 Atbildēt
kklostera draiskulis
Interesans rakstnieku raksturojums izskanēja no filmas Broukenvuda...Rakstnieki nozog cilvēku dzīves,lai ar to pelnītu naudu.Diezgan trāpīgi.
2.marts, 9:46 Atbildēt
IInta
Naudu ar to var pelnīt vienīgi ārzemēs un arī tik tad, ja politkorekti pareizi tajās ir viss.
Visādi citādi grafomāniem un jaunajiem censoņiem vien ceļš: vanity publishing parasti...
2.marts, 11:52 Atbildēt