Komentāri / Izvēle krustcelēs
 

30 komentāri

PPirktspēja
Bet, abos gadījumos palielina vlsts ārējo parādu. SISTĒMA.
8.novembris 2019, 16:20 Atbildēt
sskaisti
Bet mēs viņus tāpat atkal ievēlēsim, jo esam gudri, vareni jn skaisti
8.novembris 2019, 16:36 Atbildēt
ppurvaputns
varat vēlēt kā gribat! viņi tur sēdēs jebkurā gadījumā!
8.novembris 2019, 16:45 Atbildēt
FFēlis
Ja uzsēdināsim uz mietiem, varēsi atdot ugunij kā senči. Lielāku goda atdošanu fendermaņiem, kuri iznīcināja manu zemi, negribu.
8.novembris 2019, 19:06 Atbildēt
ppurvaputns
ar atlaišanu jau arī vajadzēja sākt....
par ōperām. es tur neeju. par iestādēm, kuras neapmeklēju, es makasāt atsakos.
8.novembris 2019, 16:43 Atbildēt
AAlma
slikti, nu ļooti slikti, ka uz operām neej!
8.novembris 2019, 16:46 Atbildēt
ppurvaputns
labi. man tie sūdi ko tur rāda nav vajadzīgi! man mežā daudz labāku operu ārijas putni nodzied. Pie tam par baltu velti!
bet Tu ej un maksā par operām ar savas biļetes cenu! man liec mieru! nelūri uz man
ar laupošajiem nodokļiem atņemto naudu!
8.novembris 2019, 16:51 Atbildēt
SSidlu
Kāds kinovaronis tā arī lamājās: ''Opernij teatr...''.
8.novembris 2019, 18:08 Atbildēt
EEdge
Var mainīt valdības un Saeimu 2x gadā - tik un tā tikai "pareizie" cilvēki nokļūs pie vadības grožiem. Viss labie nodomi, kā OIK atcelšana, ātri vien izčākstēs - un nejēdzības (kā ATR) kļūs par jaun-varneši ikdienas nodarbi. Valsts pamatos esošā ideja nekad neļaus patērētājsabiedrībai izkļūt no "apburtā purva". Būsim reālisti, kāds ir dr.hist.H.Tumans:"Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” ( Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī).
8.novembris 2019, 18:56 Atbildēt
AAma
un ko tad ar diletantiem ārstiem? Piesaeimas mājas nebija neviena lielo algu saņēmēja un neviena, kas grozās smalkajās sarunās visi tie ērgļi un citi putni jau tikmēr rauš savus labumus no visām silēm Laika jau nav te ne grama
8.novembris 2019, 19:17 Atbildēt
aanarchists
Vispār jau nākas piekrist tiem komentu rakstītājiem,kas saka-paši tādus idiotus ievēlējāt ,tad arī izbaudiet.Ja jau stulbais LV vēlētāju kontignents ir ievēlējis to vājprātu,kas pašlaik ir LV valdībā,acīm redzot,paši to ir pelnījuši.Mūsdienu LV valdība ir pat trakāka,nekā tie,kas valda mākslīgi uzspiesti nīstamajā krievijā.
8.novembris 2019, 21:19 Atbildēt
ZZaudēta latvija
Tauta nebalsoja par pentagona karekli un žīdu ! Šiem mēsliem nav nevienas vēletaju balss !
8.novembris 2019, 22:22 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ja tauta balsoja par "latviskajām vērtībām", tad vajadzēja rēķināties, ka būs Pentagona kareklis un žīds!
10.novembris 2019, 14:36 Atbildēt
oopis no laukiem
Dzīvē viss tek un mainās un tas,kas bija normāli vakar, šodien vairs neder.,bet Latvijā ir viena lieta un konkrēti - mantra,kas paliek nemainīga jebkuros apstākļos un var kalpot kā liberāļu valdības stabilitātes garants un šī mantra skan sekojoši - NAUDAS IR TIK CIK IR! Šī mantra ir kā kristalizācijas centrs ap kuru spieto visa liberāļu varas elite un tā līdz pat šim brīdim ir kalpojusi nevainojami,jebkurās krīzes situācijās kā dzelžains attaisnojums politiķu neizdarībām.Arī pašlaik mediķu algu jautājumā mantra nostrādāja nevainojami,bet gaisā jau jūtama sēra smaka,kas liecina,ka šī mantra ir ar garu bārdu un ir laiks to nomainīt,jo sabiedrība to vairs negrib dzirdēt. Ko likt vietā? Tas ir smags jautājums,bet es ieteiktu jauno mantru izteikt šādā redakcijā - POLITIĶIEM PRĀTA IR TIK CIK IR! Arī tas būtu ļoti labs attaisnojums politiķu neizdarībām,jo ko gan var no viņiem prasīt ja politiķiem visas prāta potences ir izsmeltas? Tā kā atlaist viņus nevaram,tad atliek tikai pieciest,gaidot nākošās Saeimas vēlēšanas,turot kabatās sakrustotus pirkstus(čurikus),bet kā to pareizi darīt konsultējieties pie visu mīlētās Viņķeles kundzes.
8.novembris 2019, 21:31 Atbildēt
nnu
Ja nepatīk teiciens, ka naudas ir tik cik ir, tad ko tu to prasi deputātiem- nospļaujies uz to teicienu un tērē cik pats gribi!
9.novembris 2019, 10:41 Atbildēt
NNikolajs
Lielisks komentārs! Ārā no ES! Varēsim paši drukāt naudu! Ļoti daudz! Un atjaunot liberastu sagrauto rūpniecību! Kur likt nevienam nevajadzīgo produkciju? Būvēsim noliktavas. Būs darbs celtniekiem un sargiem. Naudu tak varēsim piedrukāt pēc vajadzības.
11.novembris 2019, 12:02 Atbildēt
oopis no laukiem
Naudu varēsim piedrukāt tikai tik daudz ,cik inflācija devalvēs latu un ne grama vairāk,tādējādi noturot stabilu valūtas pirktspēju valsts iekšējā tirgū. Šodien situācija ir tāda,ka eirovalūta inflācijas rezultātā Latvijas iekšējā tirgū devalvējas,bet LB nekompensē inflācijas rezultātā eirovalūtas zaudēto pirktspēju un mums to jākompensē pašiem veicot aizņēmumus no augļotājiem,tādā veidā nepārtraukti palielinot parādu kopējo masu par kuru valdība jau tagad katru dienu maksā kredītprocentos vien miljonu eiro dienā. Kamēr mums būs pārāk daudz tādu "nikolaju" ,kas to nesaprot ,finanšu žīdi var nestresot un drīkst turpināt piegriezt finanšu skrūves muļķu zemes latvāņiem.
12.novembris 2019, 12:12 Atbildēt
PPirktspēja
:) Kolektīvā atbildība. Neviens ne par ko neatbild.
8.novembris 2019, 22:30 Atbildēt
IInta
Centra partija esot ierosinājusi CVK šīs Saeimas atlaišanu. Tā kaut kur manīju komentāros. Gan jau ka reklāma sekos. Lūgtum, darbojieties. Sliktāk jau nebūs.
9.novembris 2019, 0:13 Atbildēt
IInta
9.novembris 2019, 0:20 Atbildēt
NNīgrais
Naudas ir tik, cik Starptautiskais valūtas fonds un Pasaules banka aizdod. Būsim nepiekāpīgi un prasīsim. Gan jau mūsu bērni vai mazbērni tiks ar tiem parādiem galā.
9.novembris 2019, 17:12 Atbildēt
rreālists
Bet varbūt tomēr attīstīsim ražošanu un eksportu? Ko par tādu priekšlikumu teiksi ,Nīgrais?
9.novembris 2019, 18:04 Atbildēt
IInta
Varbūt torgašu mafijas importu piebremzēt, kuri joprojām mauc Gofman-Puguļa uzsaukumu stilā: "Visu ievedīsim" šajā lielveikalu paradīzē, nu i visu L/s arī gandriz vai iznīcinot pie viena uz vietas tad arī, sakimizētās zemes un paikas lielražotājus (vietējos vai ārzemju) tik atstājot, kam dotēt. Tas, ka tai valstij nav nākotnes, kura savu zemi svešzemniekiem pārdod... jau ir pavisam cits stāsts un pašu apzināta izvēle tā jau arī.
10.novembris 2019, 13:10 Atbildēt
ees teikšu
Uz priekšu! Sāc ražot un eksportēt saražoto,
10.novembris 2019, 13:02 Atbildēt
vvendetta
Nekas nesanāks,jo monetāristi ,uzspiežot Latvijai spēcīgo eirovalūtu,kas lobē importu,eksportu ir padarījuši konkurētnespējīgu!
10.novembris 2019, 13:21 Atbildēt
VVienas dienas saimnieks
Pareizi ! Nau jau vairs ko zaudet ,latvija jau de fakto ir pardota ,ši teritorija jau vairs nepieder pastalām ,vel tik atliek to attīrīt no latvāņiem !
10.novembris 2019, 7:13 Atbildēt
MMjā
Stāstā vistraģiskākā priekš Latvijas ir trešā versija,kad cilvēki ekonomiski aktīvā vecumā pamet valsti un medicīnas nozare šoreiz kalpo tikai ilustrācijai,jo tas notiek visās nozarēs.Valdība ar ievingrinātu kustību turpina iepriekšējo politiku,kaut ko 'atmetot' nozarēm,lai nomierinātu sabiedrību ar standarta grūtdienīšu frāzēm un argumetācijām.Un to viņi var atļauties,jo katru gadu CSP un banku analītiķi uzbur IKP izaugsmes rādītājus,kuriem piesaistītas ir deputātu un valdības ierēdņu algu piemaksas.Tanī pašā laikā nozaru ministrijas apaug ar ierēdņu birokrātisko kontingentu.Kopumā,nākotnes prognozes raksturojamas ar Optimista vārdiem «Nekad nav tik slikti,lai nebūtu vēl sliktāk» ,kas lielā mērā attiecās uz jaunu,progresīvu,zinošu cilvēku aizdzīšanu emigrācijā.Te atgādinājumam var piesaukts bijušā Dombrovska valdības fin.mina A.Vilka augstprātīgo frāzi - Ja kādam šeit nepatīk,var aizbraukt.Un ironiskā kārtā AIZBRAUCA Dombrovskis,A.Vilks un tūkstošiem tautiešu piespiedu emigrācijā.Un atkal politiķiem ir iespēja argumentācijai tērēt miljonus viņu atgriešanai.
9.novembris 2019, 20:33 Atbildēt
PPionieris Grīnbergs
Tauta nebalsoja par oik raditaju karekli bet viņs turpina melus un demagoģiju vadot alkatiku fikso šakālenu baru !
10.novembris 2019, 7:10 Atbildēt
bbrīvais radikālis
"Tauta" balsoja par sorosītiem, un tas ir viens un tas pats!
10.novembris 2019, 14:40 Atbildēt
AAndra Kaupe
Operas gadījumā ir vajadzīga pavisam vienkārša lieta: visas sabiedrības, tai skaitā operas mākslinieku vienošanās, ka viena no mūsu kultūras pamatvajadzībām ir saglabāt klasisko operas tradīciju, veidot autentiskus uzvedumus atbilstoši to autoru iecerei operas tapšanas brīdī. Tikai pēc tam, kad šī tautas pamatvajadzība ir apmierināta, varam domāt par kaut ko vēl: par eksperimentāliem uzvedumiem, mainot darbības laiku un vietu, par izaicinājumiem tradicionālai gaumei, par režisoru,scengrāfu, kostīmu mākslinieku vēlmi pašapliecināties, radot ko oriģinālu. utt Turklāt, ka klasiskā opera subsidējama no nodokļu maksātāju naudas, kamēr eksperimentiem, nereti, atbilstoši sabiedrības vērtību izpratnei, visai izaicinošiem, jāatpelna sevi, vai arī jāmeklē privāti sponsori. Tālāk jau varam domāt, kā to formulēt juridiski un kurš būs atbildīgs par to, lai operā noteiek tas, ko cilvēki gaida, nevis jāklausās nereti izcilu klasiskās mūzikas izpildījumu ar aizmiegtām acīm, jo uz skatuves redzamais diemžēl pārāk bieži var izsaukt tikai dusmas.
12.novembris 2019, 10:14 Atbildēt