Komentāri / Labo nodomu fons
 

22 komentāri

VVētra ūdens glāzē
Tak arī iepriekšējie skandāli ir aiz matiem pievilkti.
Bet auni jau tapēc ir auni ,lai visu dzīvi bazarētu par nabadzību un politikiem kamēr citi cilvēki dzivo
13.septembris 2019, 16:28 Atbildēt
PPirktspēja
Nav nekāda jutīguma.
13.septembris 2019, 16:56 Atbildēt
AAitplēsis
Cilvēks iekrīt azartā un tur neko nevar darīt.
13.septembris 2019, 18:16 Atbildēt
oopis no laukiem
Ar ironiju par politiku. Tā jau ir,ka ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz elli! Čekas maisu sāga ir izčākstējusi,bet zārks jau nedrīkst palikt tukšs,kā būtu ja tagad mēs pārmaiņas pēc sāktu purināt Sorosa maisus? Nāks jaunas "ziepes" un vecās aizmirsīsies un nu jau dienas kārtībā vairs nav OIK kartelis,jo to aizēnojis būvnieku kartelis un oikistiem vairs nav jādzer balderiāna pilienus,jo negaiss aizgājis garām ,izraisot tikai īslaicīgu un pārejošu izbīli un dzīve un bizness ieiet vecajās,labi ierastajās sliedēs. Valdība joprojām aktualizē amoka skrējienu pēc lielākām algām,bet...ka tavu māti,cenu aste skrien līdzi ar tādu pašu ātrumu,tiesa gan nodokļu skrējienu valdība sola piebremzēt un viss jau būtu labi,ja vien mums nebūtu zināms vienotības moto - kā var nesolīt,kuru 13.Saeimas vēlēšanās vienotība un viņas kloni spīdoši nodemonstrēja kārtējo reizi, ar to liekot saprast,ka moto joprojām spēkā un nekas,protams,izņemot tikai vēlētājiem dotos solījumus,nav aizmirsts .Ko lai saka - stabila un prognozējama vienotības karteļa partija.
Bet galvenais jau ir stabilitāte,vai ne tā?
Atvainojiet,es te mēģināju iekļauties un pieskaņoties Arno stilam,vai izdevās,to vērtējiet Jūs.
13.septembris 2019, 20:06 Atbildēt
PPat prātā nenak lasīt
Cik stulbam ir jābūt ,lai ceptu garus stulbus ,vecu jociņu piebāztus un lozungu piesātinatus sacerējums.
Nostalgija pec bērnibas sacerējumiem skolā ?
13.septembris 2019, 20:32 Atbildēt
oopis no laukiem
Paldies, par konstruktīvu kritiku,atzīstu,ka tev daļēji taisnība,jo man arī radās šaubas ,ka tēmas nodrāztas,bet tomēr dažkārt ir derīgi atsvaidzināt atmiņā arī vecas jau piemirstas patiesības. Vēlreiz paldies,ka tomēr izlasīji.
14.septembris 2019, 11:03 Atbildēt
TTur jau tā lieta ka neizlasīju
Pie pirmā lozunga metu mieru
14.septembris 2019, 12:09 Atbildēt
oopim
Blēžiem un neliešiem ir viens ciets arguments - " nu un tad?"
15.septembris 2019, 11:45 Atbildēt
MMazais
Bērnudārzā kāds bērns izdomā ka gulēšanas laikā var iet pačurāt.Nākošajā dienā jau iet vēl kādi,aiznākošajā jau visi.Cilvēki ir kopētāji.
14.septembris 2019, 0:30 Atbildēt
AAtis Priedītis
Skandāls būs! Esmu spiests publicēt šo informāciju. Es par to, kā tiku vajāts esmu izdevis jau divas grāmatas "Gan jau rīts mūs atradīs" un fantastiskā žanra triloģijas "Neparastā misija" pirmo daļu "Kristaps". Esmu rakstījis visiem lielajiem masu medijiem, arī LTV un Latvijas Radio. Diemžēl, joprojām tiek izplatīti meli par "labajiem stukačiem" un par to, ka pēc 1986.gada nekādu vajāšanu nav bijis. Tāpēc esmu spiests atklāti nosaukt to cilvēku vārdus, kuri par manām vajāšanām iespējams, zina. Raimonds Pauls - no 1980.g. līdz 1995.g. man tika liegta iespēja Latvijas Radio ierakstīt savas dziesmas. Cēlonis - 1980.gadā ierakstītā dziesma "Izkapts ābelē", kura bija vērsta pret Latvijas okupāciju un dziesma "Tārpa kuplejas". Šī dziesma bija vērsta pret pielīšanu un ar grandiozām ovācijām tika uzņemta 5.Starptautiskajā politiskās dziesmas festivālā LU Lielajā aulā 1982.gadā. Noslēguma koncertā mums aizliedza piedalīties jo zālē sēdēja visa LKP vadība. Par šo notikumu zina Ābrams Kleckins. Sevišķi intensīvas vajāšanas sākās tieši pēc 1986.gada. LTV izveidoja mani apmelojošu pārraidi. Pēc tam kad gribēju lai viņi tomēr pasaka patiesību LTV partijas sekretārs R.Labanovskis man piedraudēja - ja mēģināsiet pateikt patiesību mēs jūs iemīcīsim tādos dubļos no kuriem jūs nekad neizkļūsiet. Par manām vajāšanām man atklāti pateica bijušais Mālpils vietējais VDK virsnieks G.Čīma. Savukārt pēc manā rīcībā esošās informācijas galvenais vajāšanu organizators bija Mālpils LTF nodaļas vadītājs G.Deksnis. Visi dokumentālie pierādījumi esot iznīcināti, tāpēc atliek cerēt tikai uz šo cilvēku goda prātu. Vajāšanu kulminācija bija klīniskā nāve pēc pēdējās pratināšanas. Divus gadus gaidīju, ka kaut vienam atmodīsies sirdsapziņa. Cik saprotu, tas nenotiks nekad.
14.septembris 2019, 9:25 Atbildēt
FFēlis
10 miljoni eiro noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas pasākumu nodrošināšanai (saistībā ar Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas ekspertu komitejas "Moneyval" rekomendāciju izpildi).- 5 miljoni eiro jaunam politisko organizāciju (partiju) finansēšanas modelim.- V.T.F.!
14.septembris 2019, 10:01 Atbildēt
SSālsbērējs
Bez receptes taisot ēst var pāsālīt ēdienu.Ar labu nodomu pa bišķītim piebarot sāli vēl un vēl tikmēr,kamēr ēdiens vairs nav lietojams.
14.septembris 2019, 12:29 Atbildēt
PPirktspēja
Zaķītis ar vilku gatavo ēst. Zaķītis: Cik sāli bērt? Vilks: uzber uz "aci". Zaķītis: tu sev uz pipeles uzber , draņķīgais plušķi...
14.septembris 2019, 15:44 Atbildēt
RReplika
Vēl jau, saistībā ar čekas maisiem, nekas nav zaudēts. Valsts oficiālajā ziņnesī vajadzētu nodrukāt to cilvēku uzvārdus, kuri NAV bijuši stukači. Domāju, ka tādi varētu būt vairāki tūkstoši. Nu vairāki simti, noteikti. Viņiem uzvārda priekšā varētu atļaut likt kādu saīsinājumu, piemēram, Ns (nav stukačs) - Jānis Ns Kalniņš, Līga Ns Lejiņa utt. Sods par nelietīgu Ns lietošanu varētu būt tik pat bargs, kā par Dr. ļaunprātīgu izmantošanu.
14.septembris 2019, 21:08 Atbildēt
AAtis Priedītis
Ideja interesanta, tikai šobrīd lielie masu mediji popularizē tieši un pat slavē tieši gudros stukačus. Un tas NS drīzāk būtu uzskatāms par sinonīmu vārdam "idiots".
15.septembris 2019, 6:55 Atbildēt
RReplika
Nu, Nu! Ja par Ns, piemēram, veikalos dotu kādas valsts kompensētas atlaides vai piemaksas pie pensijām, tad situācija ar Ns prestižu strauji izmainītos.
15.septembris 2019, 9:31 Atbildēt
AAtis Priedītis
Tādu, kas tiešām nesadarbojās bija ļoti daudz. Drīzāk jau būtu jāpanāk izmaiņas masu mediju publikāciju politikā. Beigt slavināt un popularizēt stukačus un reizēm uzrakstīt arī par tiem, kuri nepakļāvās un tāpēc tika vajāti.
15.septembris 2019, 10:15 Atbildēt
aarī mūslaiki
Atļaušos bezkaunīgi iebilst, lai Jūs panāktu savu pie tiem, kas " komandē parādi" arī medijos, tomēr būtu jāiemācās "līst" un pielīst. Vara un slava mēdz padarīt cilvēkus tik lepnus, pat neatkarīgi no partejiskas piederības un visos laikos variet pieredzēt vajāšanu, ja sadomāsiet tos pūšļus kritizēt.
15.septembris 2019, 11:39 Atbildēt
AAtis Priedītis
Man sevišķi neinteresē lielo masu mediju uzmanība. Šobrīd sociālie portāli ir pietiekami nozīmīgi un populāri. Publicēties var arī tajos. Patlaban šie portāli pārstāv Latvijas Tautu. Lielie mediji - oligarhus, prihvatizētājus "stukačus" un viņu draugus.
15.septembris 2019, 14:32 Atbildēt
PPirktspēja
Labo nodomu fon ir tikai diktatoriem. Tas Latvijas teritorijā ir ienācis kopā ar 12. gs. okupantiem..
15.septembris 2019, 10:29 Atbildēt
PPirktspēja
Atļaut itrgot preces ar pārbaudītajiem nosaukumiem ir tikai algas paugstinājums pārbaudītājiem? "Neskafe" lielajai bundžai bija noplēšamā maliņa...Smirdoņa procentuāli palielinās.
15.septembris 2019, 12:02 Atbildēt
mmans vārds
Mēs dzīvojam īstā Dievzemītē! Āreče, kasjauns raksta, ka kādai vecai slampai pats DievsTasKungs esot atklājies ...
16.septembris 2019, 18:20 Atbildēt