Komentāri / Saldā vēlme pēc pēriena
 

19 komentāri

AAntiņš
Tas rakst jau domāts valdošajiem, mēs mazie ļaudis tik varam gausties, jeb priecāties, bet nevaram ko mainīt. Mums vis jāpieņem kā ir un jādzīvo šeit, ja nevaram aizbraukt, jeb esam sistēmā labi iekārtojušies ar visiem zviedru mēsliem kaimiņos. Mēslu turpmāk būšot vairāk, jo Ķīnā aizliegts ievest svešus mēslus. Mums tāda likuma nav un mana balss arī nelīdzēs. Tur nauda nosaka mēslu kravu ieplūdi.
12.janvāris, 17:16 Atbildēt
IInta
:))
12.janvāris, 22:46 Atbildēt
žžagars
Vai jūs, žurnālisti nevēlaties kādreiz pērienu??? Jums dažam vajadzētu gan.
12.janvāris, 17:21 Atbildēt
ddomu pārmijnieks
Jo vairāk es pievēršu uzmanību tam, ko saka šitais plānprātiņš, jo es vairāk pārliecinos, ka viņš ir psihiski slims. Un pie tam sirgst ar Stokholmas sindromu. pavisam nesen šis psihiski slimais plānprātiņš apgalvoja, ka viņš lepojas ar čekas stukaču un ļoti cienot šo čekas stukaču.
Tagad šis psihiski slimais deģenerāts savas īpašības pieraksta latviešu tautai. Tieši viņš sirgst ar mazohismu, par ko liecina tas, ka viņš gan presē, gan televīzijā slavina čekas stulkačus, tātad tos, no kuriem ir cietusi latviešu tauta. Un tagad šis psihiski slimais nelietis savas īpašības mēģina pierakstīt latviešu tautai. Psihiski slims nelietis un mēsls. Aicinu visus kuri viņu pazīst, ar viņu nesveicināties, viņu ieraugot rādīt ar pirkstiem un ūjināt; un tie kuri drosmīgāki iespļaut šim nelietīgajam kangaram sejā. Bez kautrības. Tas ir latviešu tautas ienaidnieks, kurš mērķtiecīgi un apzināti apmelo latviešu tautu.
12.janvāris, 18:15 Atbildēt
KKiāra
Un jūs par šādu zākāšanos var droši sūdzēt tiesā. Ko arī pieklātos darīt. Tur gan jūsu "drosme" būtu saplakusi un nāktos domāt, kādus vārdus sakāt.
12.janvāris, 19:18 Atbildēt
ddomu pārmijnieks
Tu, čekas slavinātāju aizstāve, nekvekšķi. No sākuma noskaidro, kā darbojas tiesu prakse un negvelz muļķības. Un nebaidi te ar tiesu praksi. Jābaidās ir tev, čekas slavinātāju aizstāve. Ja tu nebūtu anonīma un tu zinātu, ka tev būtu jāstaigā un jāatskatās, tavs drosme būtu saplakusi, čekas atbalstītāja.
12.janvāris, 20:08 Atbildēt
KKašķe
Vēl mazliet, un jūs no nopietna ,it kā zinoša cilvēka - pirmajā komentārā, jau pāriesiet uz rupjām lamām krievu valodē! Kultūra, ko neteiksi! Ko gribu, to aizstāvu, tāpēc jau jums nav nevienu jāzākā. Bet, kas attiecas uz tiesas darbiem par pirmajā komentārā veikto uzbrukumu cilvēka godam un cieņai, tad saku kompetenti - ir tāds pants. Un, ja arī nekas prātīgs neiznāktu, tad jūs krietni vien pavazātu pa iestādēm un nervus pabojātu noteikti! Iemācieties vairāk savaldīties!
12.janvāris, 20:30 Atbildēt
ddomu pārmijnieks
Uz ko "es pāriešu", to es varu zināt tikai pats. Vēl viena psihiski slimā citiem cenšās pierakstīt savas īpašības. Kultūra, ko neteiksi!
Un vārds "zākāt" tiek lietots melīgi, par zākāšanu saucot vēršanos pret čekas stukaču atbalstītājiem, pret psihiski slimo, kuram acīmredzami un nepārprotami ir Stokholmas sindroms, nepilnvērtības kompleksi un tieksme uz savu īpašību pierakstīšanu latviešu tautai.
Un par tiesu praksi es jau teicu, psihiski slimā. Nav jēgas atkārtoties, vienkārši izbrīna, ka ir tik glupi, no realitātes atrauti pamuļķīši. Un nemēģini mani mācīt, cēkistu atbalstītāja, kad man savaldīties un kad man nesavaldīties. Tas ir absurds, ka čekas stukaču atbalstītāja sāks mani pamācīt, sāks norādīt, ko man darīt un ko nedarīt, draud ar kaut kādu "pavazāšanu pa iestādēm". Tevi, čekas stukaču atbalstītāja, glābj tas, ka tu esi anonīma, tu esi sajaukusi, kur tu atrodies.. Te nav tava raša, kur pie varas ir čekisti, te tevi ātri un ar ļoti efektīvām metodēm padarīs klusu un nekaitīgu.
12.janvāris, 21:08 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tu ko, sorosītu padauza, te draudēt esi sadomājis? Drosmes zāles esi saēdies?
Un neiedrošinies runāt latviešu vārdā, tev neviens tādas pilnvaras nav devis!
12.janvāris, 22:43 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tas bija domāts defektīvajam "pārvaldniekam".
12.janvāris, 22:44 Atbildēt
bbum > brīvais radikālis
Čekas stukač, "drosmes zāles" esi saēdies tu un esi sajaucis, kas ir kas. Tevi; čekas mēsls, glābj tikai tas, ka tu esi anonīms.
12.janvāris, 23:36 Atbildēt
LLilija
Un NRA , Diena, LA nu būs īstās patiesības sludinātājas. Smieklīgi. Domāju, ar prieku palasīšu ko sakarīgi no šī autora puses, bet vīlos, šoreiz redzams, ka nodevas saimniekam
12.janvāris, 20:27 Atbildēt
KKvadrāts
Paši pūta, paši dega! Starp citu, šogad apaļa jubileja leģendārajam Radošo savienību plēnumam, kas notika 1988.g.1.-2.jūnijā. Kas tie bij' par runāšanas svētkiem:" Latvieši šobrīd ir uz izzušanas robežas ( ..). Vai par to cīnījās latviešu sarkanie strēlnieki? Vai par to iestājās Rainis, formulēdams savu politisko ideālu — «Brīva Latvija brīvā Krievijā»? Vai par to buržuāziskās Latvijas cietumos sēdēja L. Paegle, L. Laicens, A. Balodis, V. Kalpiņš? Vai tādēļ Latvija iestājās Padomju Sociālistisko Republiku Savienībā? Un vai ar šādu domu, ka esam iznīkstošas tautas pēdējā inteliģences paaudze, mēs varam dzīvot tālāk?" Dzejniece Māra Zālīte ( Kopīgi domāt, kopīgi rīkoties / «Padomju Jaunatne», 1988. gada 10. jūnijā, Nr. 112; barikopedija.lv)
12.janvāris, 21:40 Atbildēt
ssavādnieks
Jā,ar pēdējā laika publikācijām Jundze nebeidz pārsteigt.Varbūt vajadzētu distancēties no savu un citu rakstnieku grāmatu varoņiem un paskatīties realitātē.Nu nezinu gan ,vai var lepoties ar īpašām prāta spējām savilk kopā pašvaldību izdevumu izdošanu ar Charlie Hebdo slaktiņu Francijā.
Tikpat neprofesionāli spriedelēt par ''nieka'' degvielas cenu kāpumu un pārtikas dubultajiem standartiem attīstītajā demokrātijā un pie mums,ko ir aktualizējušas ES dalībvalstis (Vaideres intervija),tikai Jundze to pasniedz kā pašmocības-mazohismu.
Bet kroni visam uzliek vērtējums ,ka CITUR DZĪVO VĒL SLIKTĀK.Jā,tam var piekrist,bet nupat Tramps tādus piesauca,kā cilvēkus no sūdu bedres ( kontingents no Āfrikas valstīm),taču mūsu valdošajai elitei tie ir gana labi,lai ''celtu'' mūsu ekonomikas uzrāvienus.Atgriežoties,ka 'Citur dzīvo vēl sliktāk' gribu oponēt ar to,ka 'Citur dzīvo arī LABĀK' un kāpēc būtu jāpieņem sliktākie piemēri,ja var dzīvot pēc labākajiem.Un to ir izvēlējušies ap 300'000 tautiešu,dodoties ekonomiskajā trimdā, šoreiz nebija vajadzības pēc stukača kartiņas atvēršanas kartotēkā,bet agresīvais tonis no NRA ar Avotiņa & Jundzes publikācijām liek domāt,ka ''mīkstā'' izpildījumā atgriežamies vecajā pskp sistēmā ,ar jauna izpildījuma elementiem kā mafioza,korumpēta,policejiska valsts,kurai ar demokrātijas uzstādījumiem rietumu izpratnē-tāls ceļš ejams.
13.janvāris, 10:26 Atbildēt
mmalda
Reizēm nesaproti vairs, par ko un pret ko ir žurnālisti. Aizskāra viltus ziņu skaidrojums-tāpat kā ar ''Rīdzenes '' sarunām-nav pierādīts, nav taisnība.
Jums šķiet, ka tauta nesaprot , ka vairums likumu darbojas ļaužu grupas interesēs?Kā lai nesauc to par mafiju, ja iedzīvojas veselas ģimenes, cits citu iebīda ,atbalsta utt.Pr kvalitāti nerunāsim-katrs cilvēks no tautas Jums pateiks piemērus par medicīnas pakalpojumu''kvalitāti''.Cilvēkiem var pārmest vienīgi pārmērīgu samierināšanos un klusēšanu par nejēdzībām.
13.janvāris, 14:03 Atbildēt
MMaldai
+++++
14.janvāris, 9:32 Atbildēt
jjuhans
Jundze braukā pa Eiropām,tātad viņam šī 4.maija,tāpat kā sencim okupētā Latvija bija un ir ķīseļa upe ar šokolādes krastiem,bet tā dzīvo bezprincipu ļaudis ar hamaleonu dabu.Citiem latviešiem,sevišķi pensionāru masai augstākā greznība ir ceļojums uz Rīgu satiksmes autobusā,jo dzīves līmenis šajā hameleonu valstī ir zemāks ka Krievijā un nesalīdzināmi zemāks par laiku,kad hameleonus uzraudzīja okupanti.Šodien hameleoniem ir rīcības brīvība,jo šie paši hameleoni sēž Briselē un pūš pīlītes sabiedrotājiem.Lieki bilst par nebeidzamajiem cilvēku tiesību pārkāpumiem veselības aprūpē,kuri jau robežojas ar genocīdu un nacistu noziegumiem.
13.janvāris, 16:07 Atbildēt
NNja
Nu k;a skribenta kungam garšo mafijas paika?
13.janvāris, 18:44 Atbildēt
vvēlētājs
Štrunts par tiem maisiem.Sadedzināt.Kriminālatbildību par pieminēšanu.Darbi runā par vīru.
15.janvāris, 10:41 Atbildēt