Komentāri / Sērgu zīme apsūbēt neļauj
 

28 komentāri

IIveta
Lielā Cikla beigas.Cikla,kurā ..."sociālā sistěma veidota ar nolūku veicināt sadalītību,izglītības sistěma-apslěpt zināšanas,veselības sistěma-radīt slimības,finansiālâ-mazināt labklājību,sabiedrība-radīt vienotìbas trūkumu, un mūsu civilizācija pati par sevi ir augstākā měrā barbariska."Marks Igans
23.marts, 9:04 Atbildēt
ttā jau
hā hā , zināšanas nevar paslēpt, pilns internets zināšanu, bet stulbie č internetā seksu meklē....vai sportu, viens un tas pats
24.marts, 7:17 Atbildēt
SSidlu
Romas impērija liekas sabruka, kad kristietība kļuva par valsts reliģiju un tautas brīvais gars ar to tika ierobežots. Vēl viduslaikiem raksturīga skaldi un valdi politika, atsevišķu karalistu savstarpējās ķildas un kari, lauku iedzīvotāju aplaupīšana no feodāļu puses, zinātnes nozīmes mazināšana un citādidomajošo publiska sadedzināšana uz sārta. Nu un protams totāla antisanitārija, ko mēs arī tagad redzam vīrusa izplatības ziņā gluži kā toreiz mēra laikā ar to atšķirību, ka tad zināšanu nebija, bet tagad zināšanas ir, bet problēmas rada izglītības sistēma, kas nespēj indivīdu ar tām apgādāt.
23.marts, 9:38 Atbildēt
AAtis
Atver Reliģisko sistēmu atlantu . Uzzināsiet ,ka pasaulē ir 40 lielas un ļoti lielas reliģiskās sistēmas un ap 1,2 tūkstošiem dažādu sektu !!! Tur visai plašs stāsts par to kā kristietība izdalījās no jūdaisma un kādus 300 gadus mita Jeruzalemes apvidū . un tikai ap 330 gadu nokļuva Romā. Interesanti ,ka Konstantīns I nesadzīvojot ar Romas pagāniem pats devās uz pilsētu kuru nosauca savā vārdā par Konstantinopoli ,tagadējo Stambulu.
23.marts, 12:58 Atbildēt
ttā ir
jēzus paradīzē satiek pāvestu: es jūs radīju kā bariņu zagļu po poņaķijam, un jūs vēl esat pēc gadsimtiem???????????????????
24.marts, 7:19 Atbildēt
zzinātkārais
Domāji Atlants.lv? Un kādu sadaļu tieši?
23.marts, 17:03 Atbildēt
kkauns
lūgums, paklusē vai brauc uz gaišo krieviju
23.marts, 10:08 Atbildēt
VVairis Vīķis
Komentāri nebūtu ne suņa sūda vērti, ja kāds nepieminētu Krieviju ...
23.marts, 10:16 Atbildēt
ttā ir
nu, visi č vatņiki kritizē ES, es krieviju..........nedrīkst?
24.marts, 7:20 Atbildēt
vviesis
Autors pārāk vienkāršoti runā par viduslaiku atgriešanos. Šis process nenozīmē to, ka tagad visi apstrādās piemājas dārziņus ar zirga vilktu arklu. Runa ir par sabiedrības uzbūvi. Tas, ko mums stāsta par demokrātiju, brīvību un vienlīdzību, tās ir muļķības. Mēs kā civilizācija, ne tikai Latvijā, bet pasaulē kopumā, atgriežamies pamazām pie kārtu sabiedrības, kurā ir neliels priviliģēto slānis un pārējie, kuru uzdevums ir šos priviliģētos apkalpot. Tāds jēdziens kā "sabiedrības", tas ir, vairākuma intereses, izzūd. Iespējams, ka tieši pandēmija, ja viņa turpināsies pietiekoši ilgi, varbūt apturēs šo atgriešanos viduslaikos. Lai gan, visdrīzāk, lai šo procesu apturētu, ir nepieciešams kaut kas daudz nopietnāks.
23.marts, 10:49 Atbildēt
DDāvis
Kopumā viedoklim piekrītu. Uzskatu ,ka "kārtu sabiedrības" problemātika ir jāskata un jāuztver niansētāk . "Muldošo" jauno grupējums Saeimā un arī citviet ir ārkārtīgi sašaurinātās ekonomiskās izglītības sekas . Valda ļoti konservatīvi tverts neoklasiskās skolas traktējums par individuāli tvertu līdzsvaru pasauli . Absolūti tiek noklusēta "kārtu" faktiskā vara un ne jau šejienes "nabagu" ietvarā . Pasauli nu jau ap 150 gadus pārvalda dažādi maskēts finanšu kapitāls . Fantastiska mēroga nevienlīdzība . 2% - tu īpašumā atrodas ap 92 % pasaules bagātības ! Protams ,absolūtos skaitļos 2% ir ap 140 miljoni cilvēku ,bet tie ir 2% no 7 miljardiem ,tātad 6,85 miljardi dzīvo nabagu pasaulē ...
23.marts, 12:39 Atbildēt
ootto
Internetā ir atrodami ne tikai medicīniska ,bet arī sociālekonomiska rakstura pētījumi par mēra un citu pandēmiju ietekmi viduslaiku Eiropā .Tur arī teksti par mēra ietekmi Zviedru Vidzemē 17.gs. Ir teksti kuros teikts ,ka Ziemeļamerikas indiāņi gandrīz pilnīgi izmira tieši balto eiropiešu ievazāto slimību rezultātā , pret kurām vietējām tautām nebija dabiskas imunitātes.Tiek teikts ,ka 18.gs lielie pārkārtojumi ekonomika ir saistīti arī ar faktu ,ka pēc mēra daudzviet Eiropā bija izmirusi puse iedzīvotāju un vecā feodālā kārtība vairs nebija spējīga pastāvēt ,nācās pārkārtoties arī baznīcai un laicīgās varas uzvaras gājiens sākās tieši toreiz.
23.marts, 12:22 Atbildēt
IInta
Tikai ir viens bet.. Tas viss pastorālisms un askētisms gan diez kā neiet kopā ar to pašu varnešu un dajebkuru cenšanos sadzīt visus lielpilsētās, lai vēl grūtāk būtu izdzīvot, būt pašiem veseliem un stāties pretī visiem tiem banskteru roku izgriešanas & "skaldi un valdi" gan globālistu, lai gan vietējā mēroga, toties vienlaga ārzemju interešu pakalpiņu pasākumiem...
23.marts, 12:27 Atbildēt
IInta
vienalga, pardon
23.marts, 12:52 Atbildēt
IInta
23.marts, 15:12 Atbildēt
BBitīte
Ja viss šis "ārprāts"ieliktu mūsu" pārtiesiskos"jaunuļus normālas uzvedības rāmjos, būtu labi. Bet tā nenotiks, un turpmāk atkal būs jācieš šie "morālo kropļu" bari!!!
23.marts, 12:28 Atbildēt
AAija
Šķjet , ka viduslaiku nebūs , jo Roma nāks palīgā . Šodienas Roma atrodas citā kontinentā , bet tās leģionāri kalpo nocietinājumos visā Vecajā pasaulē ..Kad nelietīgais mikroorganisms būs nopostījis veco kārtību Vecajā pasaulē , tad leģionāri ieviesīs jauno Romas kārtību..
23.marts, 12:32 Atbildēt
CCīņa
A. Toinbija pozīciju ilgo nesatricināmību ir trāpīgi izskaidrojusi Latvijas komunistu avīze Cīņa 1973. gada 16. janvāra 3. lpp.: «Pirms diviem gadu desmitiem, kad pazīstamais angļu profesors Arnolds Toinbijs pasludināja, ka Savienotajām Valstīm mūsu laikmetā vajadzēšot pildīt senās Romas civilizācijas nesējas misiju, viņš aiz okeāna iemantoja orākula slavu.»
23.marts, 14:46 Atbildēt
IInta
Vēl par tēmu - mazliet tik jāpagaida līdz atver linku:
youtu.be/5oOSR0iU61M
23.marts, 12:56 Atbildēt
SSeniors
Meitenīt!
Pirmo klasi, kurā pagūst visas iespējamās pseido zinātnes, esi apguvusi.
Tagad pārslēdzies uz klasisko zinātni!
Tici, paliks vieglāk, mazāk būs tukšu jautājumu, lielāka izpratne par lietu kārtību.
23.marts, 14:35 Atbildēt
IInta
apgūst, ja kas...
:)))
Materiālisma zinātnē jau daudz kas bija pārlieku izrediģēts ārā, bet bez tā iracionālā skaitļa "i", kā zināms, pat trajektoriju pareizi nekam neaprēķināsi... , Tā kā... ilgs laiciņš vajadzīgs, lai apgūtu daudz ko citu vēl arī. RPI Elektroener'gētikas fakultātes inženiera diploms der? Starp citu, tajā zinātnē vēl tik tiešām daudz tukšo plankumju. Aizpildu kā varu - vismaz priekš sevis, jo daudz tajos vienādojumos tur bija vnk... citas harmonijas.
23.marts, 15:11 Atbildēt
IInta
Pielikumam - manas Alama Matter pienesums te arī. Tomēr jau visaugstāk reitingotā Latvijas a/skolu vidū vēl ar:. (Un tā mana fakultāte kādreiz tajā skaitījās tā visgrūtākā arī.)
:)))
www.apollo.lv/693084..pu-cinai-ar-covid-19
23.marts, 16:20 Atbildēt
IInta
plankumu, Alam, utt. pardon par tām datordrukas kļūdiņām - tekstus uzreiz nepārlasu, lai pašcenzors neiestājas tekstiem tiem pa vidu....
23.marts, 16:24 Atbildēt
IInta
23.marts, 12:59 Atbildēt
IInta
Un vēl viens:
youtu.be/NbkC58ANd4M

Arlabnakt!
:))
24.marts, 0:58 Atbildēt
IInta
www.dailymail.co.uk/..researchers-say.html

It kā jau nepietiktu ar tiem 25 gribošajiem tur saņemt 3600 tajā pat nolūkā..
Lai taču tie zinātnieki paši sevi inficē un injicē kā Pastērs un tad meklē to pretlīdzekli ar,
26.marts, 15:36 Atbildēt