Komentāri / OIK dod par pareizām shēmām
 

17 komentāri

ppeksis
Valdība nekad nesamazinās OIK, jo tas ir elektrības nodoklis ,kas iegulst valsts budžetā un pietuvināto kabatās! OIK izveidotāji bija tik stulbi vai alkatīgi , ka nesaprata ka zāģē zaru uz kura paši sēž, apzogot elektrības lietotājus vienlaicīgi apzaga visu valsti, dārgās elektroenerģijas dēļ padarot to konkurēt nespējīgu! Te prasās pēc krimināllietas un vainīgo sodīšanas ar reālu cietumsodu, jo zaudējumi mērami miljardos!
3.jūlijs 2019, 9:07 Atbildēt
VVēlētāja
Nekas, drīz sagaidīsim bezkompromisa tiesiskumu.Vai tad velti par JKP balsojām un Bordānu t.sk.???
3.jūlijs 2019, 9:51 Atbildēt
nnu nu
Peksi ! Nevienkāršo . Atver nodokļu sarakstu un ieraudzīsi kas ir elektoenerģijas nodoklis. OIK ir OBLIGĀTAIS IEPIRKUMS , tieši šis iepirkuma obligātums atļauj "biznesmeņiem " skaļi smieties par Latvijas vientiešiem . Sadabū vajadzīgo atļauju , lēti griez ģenerātoru ,un liec maksāt patērētājam dārgi dārgi ... 3,5 tūkstošu eiro algas saņēmējiem mēnesī ,galvenais ir nolielīties Briselē . Latvija viņus neinteresē.
3.jūlijs 2019, 11:53 Atbildēt
RRama
Mums zaudējumi , bet viņiem peļņa. Un liela peņa, viņi mūsu vaimanas nemaz nelasa vai arī pasmejas..
3.jūlijs 2019, 12:31 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Rīgas Latviešu Biedrības jautājumus risina žurnālisti? Lūdzu izlasiet patiesību par RD un 4. maija varas noziegumiem! tautastribunals.eu/?p=51188
3.jūlijs 2019, 20:48 Atbildēt
AABC
Vaimanājam ,vaimanājam un vēlreiz vaimanājam. Kad reiz sāksim vismaz kliegt??? Līdz darīšanai mums jau trūkst dukas! Tikai ar vardarbīgiem paņēmieniem varētu pārtraukt šo tautas un valsts "legālu" apzagšanu.Rakstus medijos neviens no valdīšanas nelasa un neklausās,kur nu vēl ņem par pilnu.
3.jūlijs 2019, 10:50 Atbildēt
IInta
It kaa ar kliegshanu buutu ka liidzeets. Veel jau pat Pukju Ansha lauksaimniecibas mehanizatoru studiju biedrs - dizhais Latvenergo vadonis (kaadu bridi) par visaam taam mahinaacijaam ar kukuljiem nav ieseedinaats. Jeb arbuut esmu ko palaidusi garaam?... Siikaaki garinji ven dabuuja truukties.
:(
3.jūlijs 2019, 10:56 Atbildēt
KKirbis
Nākamais loģiskais solis to konstātēto OIKa pārkāpēju lietā būtu likt atmaksāt valsts budžetā laika gaitā izblēdīto atbalsta maksājumu.
3.jūlijs 2019, 10:50 Atbildēt
IInta
Labi noruukts, bet presings no EU iereednjiem jua buus veel tikai lielax, jo kaut kaa tachu taas kaadu ieplaanotais klimatiskais genociid planetas populaacijas samazinaashanai jaanodroshina ar...
3.jūlijs 2019, 10:52 Atbildēt
KKurmītis
Kāmer latvijā netiks atjaunots tiesiskums un oikbanditi un vinu piesedzeji ,it seviški ašaradens ,nesedes cietumā un netiks piedzita nelikumigi ieguta nauda ,latvijas ,vel nesagrauta tautsaimnieciba tiks iznicinata pilnibā , tas ir niziegums ko kliķe pastrada pret latvijas valstiskumu ,tas ir 1000,reizu lielaks kaitejums ka putena kavalerijas draudi ,ka visi latvijas krievi kopa ņemot , oik banditu tiesāšana ir valsts drošibas jautajums nr 1,citadi х stundā latvieši sagaidīs puteņa kavaleristus sr ziediem ! Nē zagļiem ,nē latvijas ienaidniekiem !
3.jūlijs 2019, 11:15 Atbildēt
SSamuels
Nezinu, ko viņš pīpē, bet es arī to gribu...
3.jūlijs 2019, 11:30 Atbildēt
AAtis
Daudzkārt esmu domājis , kāpēc stabā iekārti 6 vadi ,bet tagad viens vai divi kabeļi. Izrādās viena trīs vadu kombinācija piegādā lētu kāda tur Nordpola elektrību , tā "šķūnītī " griež ģenerātoru ,otrs trīnis izvada vietējiem un atskaitēm lietojamo Latvijas Saeimas un valdības dubulti apmaksātu elektrību . Nu leiputrija.
3.jūlijs 2019, 11:41 Atbildēt
AAtis
Bet maksa gala patērētājs ,ne jau deputāti un ministri kas visu to noteikuši un uztur !!!
3.jūlijs 2019, 11:43 Atbildēt
EEdge
Reālais kapitālisms savā pēdējā - neolibrālisma stadijā. Kuiļa kungs nav apjēdzis esošās sistēmas funkcionēšanas pamatu pamatu - aizvien pieaugošais patēriņš. Mainam mobilos telefonus, mašīnas u.c. sadzīves priekšmetus aizvien biežāk, "ražojam" elektrību šķūnīšos - un laižam saražoto siltumu gaisā, lai esošās sistēmas motors (ģenerators) neapstājas. Pasarg dies', ja cilvēki sāks taupīt, bremzēs patēriņu, tad krīze klāt automātiski! Patērējam, patērējam, patērējam - vēl vairāk patērējām!
3.jūlijs 2019, 12:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Patiesībā OIK bija jāmaksā no valsts pārvades budžeta, nesadārdzinot elektroenergijas cenu gala patērētājam! Jūs teiksiet,ka tas nav iespējams! Protams ,ka tas ir iespējams,jo pārtikas preču subsidēšana,lai pārtiku padarītu pieejamu arī cilvēkiem ar maziem ienākumiem, notiek tieši tādā veidā - pārtikas cena veikalos nevis pieaug,bet samazinās!
Tad kāpēc ar OIK notiek pretēji? Tāpēc,ka tas ir pie varas esošo globālistu krimināls noziegums pret savu valsti,nacionālo ekonomiku un tās iedzīvotājiem. Bet kur tad valsts pārvalde lai ņemtu naudu dārgās elektroenerģijas iepirkumiem,ja nepaaugstina nodokļus? Vai esiet ko dzirdējuši par naudas multiplikatoru,kas piemīt naudai tirgojoties ar vietējas izcelsmes precēm un pakalpojumiem? Lūk, kur tas avotiņš no kura pasmelties naudiņu dārgās elektroenerģijas iepirkumiem OIIKam,jo aktivizējot tirdzniecību ar vieējās izcelsmes elektroenerģiju,nauda no tirgus aprites nepazūd,kā tas notiek ar ārējiem pirkumiem,bet tiek intensīvāk apgrozīta iekšējā tirgū un tāpēc naudai daudzkārtēji ejot pa iekšējo tirgus loku,pieaug valsts pārvaldes budžeta ieņēmumi,kā rezultātā cenu gala patērētājam nav jāpalielina! Tātad,elektroenerģijas gala patērētājam OIK pozīciju pilnībā jālikvidē,jo to ir jāuzņemas valsts pārvaldes budžetam pilnā apjomā!!!
Atcerieties "zaļo karotīti",kāpēc to ieviesa" Ieviesa tāpēc,lai jūs vairāk pirktu vietējās preces un pakalpojumus un tādējādi darbinātu iekšējo naudas multiplikatoru,kas palielina valdības budžeta ienākumus un gala rezultātā atslogos jūs no kādas daļas esošajiem un liberastu nākotnē prognozētajiem nodokļu paaugstinājumiem.
3.jūlijs 2019, 12:56 Atbildēt
MMjā
Aktuālās tēmas sakarā pameklēju precizējumus I.Zariņa intervijās un diskutēt varētu no jautājuma pašā 'saknē'
I.Z. ''Tā bija politiski piesegta afēra jau no paša sākuma, īstenota ar mērķi, lai kāds ērti varētu iedzīvoties uz visas sabiedrības rēķina. Un to ir vienkārši pierādīt, neieejot dziļi specifiskās niansēs. Tātad, pat ja pieņemam, ka tiešām Eiropa mums lika, nevis mēs paši uzprasījāmies, saražot tos 40% enerģijas no atjaunojamajiem energoresursiem (AER),''
No šīs vietas veidojas skaidrojums par 'kooģenerācijas stacijām katrā mazpilsētiņā' ,jo..... ''AER tehnoloģijas elektrības ražošanā ir ļoti dārgas un konkurēt nespējīgas, tām ir vajadzīgas lielas subsīdijas. Siltuma ražošanai AER tehnoloģijas ir krietni konkurētspējīgākas, atkarībā no gāzes cenas tās var pat to izkonkurēt bez subsīdijām'' Te interesanta disonanse veidojas ar pēdējo 'performanci' no VARAM par malkas apkuri;.1) Malka ir/nav atjaunojamais resurs 2) Ar ko malka atšķirās no šķelda izejot caur skursteni?
Ok,Kariņš ATKAL ir apsolījis EP dalību vides nepiesārņošā,BET....kā OIK gadījumā,tā arī vides atveseļošanas procesā ir nepieciešams referenduma akcepts no sabiedrības.Labi,tas tiek aizstāts ar Saeimas balsojumu,bet tā ir demokrātijas 'lāpīšana'.Tātad demokrātijai ir 'Grejas anatomijas nokrāsas'
3.jūlijs 2019, 17:10 Atbildēt
OOik oiks
Bandās tā mēdz būt !
3.jūlijs 2019, 20:39 Atbildēt