Komentāri / Vecāku grupa iesniedz sūdzību Satversmes tiesā par attālinātajām mācībām
 

69 komentāri

IIdiotiem
Tiesības būt dzīvam vai tiesības uz izglītību klātienē! Kuras tiesības ir svarīgākas?
27.jūnijs, 19:00 Atbildēt
vvasara
Ar Covid situāciju slimnīcās knapi tika galā, kas būtu noticis, ja izglītības iestādes strādātu klātienē kā Spānijā... Interesanti cik % no bērnudārzu pedagogiem saslima ar covid, jo bija jāstrādā.
27.jūnijs, 19:42 Atbildēt
VVasarai
Tieši tā! Mūsu skolā arī skolotājs saslima ar covid. Labi, ka bērnam viss beidzās labi. Un rudenī tieši skolās sākās visstraujākā covid izplatība, tāpēc arī bija svarīgi pasargāt bērnus un pedagogus. Bērni joprojām ir mazaizsargātākā grupa, jo viņus nevakcinē. Katra valsts izvēlas savu stratēģiju. Latvijā tā bija salīdzinoši laba. Var papētīt ciparus! Ja būtu mazāk propagandas no Krievijas, arī rezultāti būtu labāki, bet esošā situācijā arī nav tik slikti, kā varētu būt, ja pie varas būtu, teiksim, Gobzems un draugi. Pandēmija joprojām turpinās. Var paskatīties, kas notuek Krievijā! Kara laikā arī jāizšķiras, kas ir svarīgāk- vai laist mazuli mīnu laukā spēlēties ar citiem, vai varbūt nogādāt drošībā!
2.jūlijs, 6:55 Atbildēt
WWww
Atsakos potēt bērnus, ja viņiem potē to pašu devu ko pieaugušajiem. Visa izglītība novēlota uz skolām, Izglītības ministrija nav sagatavojusi reālu platformu mācību vielas apguvei visai Latvijai, visos priekšmetos, lai skolēns var noskatīties jebkuru stundu un tēmu visā Latvijā vienādi kaut 10x kamēr saprot, ko pasniedz labs skolotājs. Matemātikā ir jāskaidro pie tāfeles. Ministrijas eksāmeni visiem vieni, bet katrā skolā klumpurē kā sanāk. Murgs. Skaidrs ka vīruss nebeigsies, un pilnvērtīga mācību programma ir jārada, tikai kur palikusi covid krīzes seku mazināšanas nauda no Es? Balsojam par pilnvērtīgu izglītības platformu, jo bēdīgākā situācija šobrīd ir tieši Rīgas parastajās skolās, jo labo skolu audzēkņu vecāki, kā uzrādās, saviem bērniem algo privātskolotāju.
6.jūlijs, 7:37 Atbildēt
nnu ja
ātiesā ir Kariņs ar kliķi un visi tie,kas iepriekš bija premjeri un pārvaldīja VM, kur naudas izzagšana ir acīm redzama! Optiizējot tipa slinīcas un medicīnas pieejaību MK un visādi nariņi pārkāp nemitīgi Satversmi, jo medicīna kļuvusi pilnībā nepieejama! Kāpēc Igaunijā tika galā viens unn divi salīdzinoši ar Latviju? Tāpēc,ka tur medicīna nav tā izzagta kā pie mums, nav tādi dumpji, perevozi u.c. tukšmulži!
27.jūnijs, 21:57 Atbildēt
NNu nu
Latvijā un Igaunijā ir līdzīgs skaits saslimušo. Igaunija netika galā “viens un divi”. Gan pie mums, gan pie igauņiem pandēmija turpinās. Mums ir labi epidemiologi un valdība arī rīkojās atbildīgi, atšķirībā, piem., no Zviedrijas, kur mediķus valsts epidemiologs vienkārši nedzirdēja. Tur viss turpinājās, kā laikam gan gribētu arī tie, kas nu tiesājas ar valsti pie mums. Tikai sekas ir dramatiskas- var paskatīties saslimušo un mirušo skaitu pie mums un Zviedrijā.
28.jūnijs, 0:48 Atbildēt
VVilis
Slimnīcās palīdzēja ātrāk aiziet pie dieviem... sekojat ko runā paši Itāļi, Spāņi.
27.jūnijs, 20:00 Atbildēt
vviesis
Hm, un, piemēram, Spānijā, tātad, cilvēki no COVID nemirst? :)
27.jūnijs, 20:23 Atbildēt
DDaudzbērnu vecāks
Man ir 3 bērni, viens no tiem mācījās attālināti. Un ar bažām gaidīju, ka tūlīt beigsies ārkārtas situācija un, neskatoties uz slikto situāciju ar covid, bērnam būs jāatgriežas skolā! Bet par laimi saprāts uzvarēja. Bērns jau bija pieradis pie jaunā mācību režīma un pāris nedēļas skolā neko nedotu. Tikai ievērojami palielinātu risku saslimt. Kad lielākā daļa būs vakcinējušies, tad arī varēs domāt par atgriešanos skolā.
28.jūnijs, 0:27 Atbildēt
VVikonts
Kāds sakars vakcinācijai ar atgriešanos skolā? Vakcinētie arī slimo un pārnēsā vīrusu. Pie tam bērni, jaunāki par 12 gadiem, nemaz nedrīkst vakcinēties.
28.jūnijs, 12:50 Atbildēt
QQeen
Aha ceri- 100 bandītiem tik kredīti prātā- ātri ar šprici pie grūtniecēm stāvēs lai savu žļurgu iepotētu
1.jūlijs, 17:39 Atbildēt
SSergejs
1. Centrālā statistikas pārvalde, sadaļa miršana, periods 25 gadi - jautājums kurš man uz tā grafika ar miršanu pa mēnešiem parādīs to šausmīgo un briesmīgo epidēmiju, āmurgalvas?
2. Igaunijā tā epidēmija praktiski nebija sākusies jo viņi netaisija cirku ar maskām un visām pārējām dumjibām.
3. Lietuvā maski šovu ieviesa jau vasarā 2020, un tur arī visātrāk tika sasniegti augstākie saslimstības cipari. Pie mums pa vidu, jo maskas ieviesa rudenī, bet Igauņi uz īsu brīdi pavasarī
28.jūnijs, 13:48 Atbildēt
IInfo
Sanktpēterburgas administrācija izdevusi rīkojumu līdz 15. augustam sapotēt 65% ierēdņu un valsts uzņēmumu darbinieku
4.jūlijs, 9:16 Atbildēt
VVkb
tu idiņ nozombētais, tev nekas nepalīz - idiots esi tu, vai tu cirvi zini ka no kovid mirst vienu gadu vēlāk vidēji nekā vidējais mūža ilgums valstī? Vai zināji ka līdz 20 gadiem pēc oficiālas statistikas ir nulle mirušo. Tas no kā cilvēki mirst ir masku izraisīta pneimonija un no masku indēšanās ar ogļskābo gāzi izraisīti orgānu bojājumi, kā arī trūkums un depresija ko izraisa visi tavi labpasākumi cirvi.
6.jūlijs, 0:10 Atbildēt
KKATOLIS IR OBJEKTĪVISTS
www.facebook.com/per..2&id=100069873399521


TEV NAV TIESĪBU BŪT DZĪVAM,!! --- tev vnk ir šada privilēģija kadyu laiku iedota bez
tava nopelnas --bet tev šo prtivilēģiju ās devējs var atņemt vai pas pazaudēt sava sulbuma dēļ ------- PIDER --DEMAGOĢIJU IZBEIDZ !! TEV 10 BAUŠĻI DOD TIERSĪBAS NETIKT BEZ Tavas vainas nogalinātam !! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- pider kroplais --tev savas ttiesības jārealizē pāšam--tev sAVI PIENĀKUMI PAŠAM JAVPILDA-- EV SAVS KRUSTS PAŽŠAM JĀNES --Ja u to nedari - tevi kā parazīu jānogalina ---- savu daramo sevis lasbā u mēģini uzlik citiem izdarī--ttev nav iersībnu dzīvam bū--parazīiem nav tiesību
17.jūlijs, 13:44 Atbildēt
iintresanti
ko satversmes tiesa var lidzet? pagriezt laika mašinu atpakaļ visiem un atkārtot pagājušo gadu? kādu rezultātu sagaida?
27.jūnijs, 19:26 Atbildēt
vviesis
Nu, varbūt vismaz grūtgalvīšiem atgādinās, cik nepareizs lēmums tas bija, ja neko vairāk.
27.jūnijs, 20:25 Atbildēt
SSergejs
Jā, jā gribam pagriezt atpakaļ lai maski šovs un piemaksas par cīņu ar pasaules galu turpinātos bezgalīgi!
28.jūnijs, 13:50 Atbildēt
OOjārs Pūslis
Kāds naivums! Jau paskatoties uz tiem pretīgajiem un aprobežotiem cilvēkiem tipiskajiem latviešu purniem ir skaidrs, kas var būt no viņu izdarlījumiem ne tikai atejā. Latviešiem taču izglītība ir mocības, nelaime, apgrūtinājums. Latvieši ienīst izglītību, kas šiem sagādā galvassāpes, atrauj no izpriecām, liek lasīt. Latviešiem taču pat 140 zīmes sagāda milzīgas grūtības, jo ir dzērumā taisīti. Nekas nebūs! Izglītības sagraušana ir latviešu laime, prieks un bauda. Latvieši taču nekur neder.
27.jūnijs, 19:27 Atbildēt
ttā tas ir
Lai cik bargi un tieši tas neizklausītos, bet jums ir pilnīga taisnība.
27.jūnijs, 20:58 Atbildēt
SSergejs
Patiesībā tā ir kad reāla izglītība vajadzīga tikai nedaudziem, parasti to ieguva cilvēki kas to varēja atļauties vai tiešām gribēja (gudri un talantīgi) un tas bija to vērts. Mūsdienu formātā 99% gadijumos tā ir vienkārši atvasu noparkošana laika posmā starp bērnību un pilngadību
28.jūnijs, 13:55 Atbildēt
GGoo
Skarba patiesība
1.jūlijs, 19:39 Atbildēt
VVilis
No 1 klases līdz 4 klasei nedēļā pie datora 15 minūtes ir limits. Vai jūs zināt kā ietekmē bērnu digital ierīces?Un kas notiks nākotnē ar bērna veselību?
27.jūnijs, 19:58 Atbildēt
vviesis
Tici man, liela sabiedrības daļa jau ir tik tālu degradējusies, ka par tik sarežģītiem jautājumiem nav spējīga domāt. Viņi spēj tikai atgremot sabiedrisko mediju saražoto viedokli, pietiek paskatīties uz komentāriem pie šī raksta.
27.jūnijs, 20:21 Atbildēt
nnu ja
tieši tā! Un par šo ir jātiesā noziedznieki: Levits, Kariņš, Pavļuts, Dumois, Perevozčcikkovs, MK visa banda, kuri to pieļāvā, jo tagad daudziem bērniem redze būs sabeigta! Lai šie noziedznieki kopensē ārstēšanos, dakterus no savas pesonīgās kabatas, kura uzbiezēja pamatīgi covid laiā, kā arī nodrošina lētās maksas vai bezmakas medicīnas pieejamību, bez pusgadu , gadu rindām, kad jau viss ir par vēlu!
27.jūnijs, 22:00 Atbildēt
IInfo
Sanktpēterburgas administrācija izdevusi rīkojumu līdz 15. augustam sapotēt 65% ierēdņu un valsts uzņēmumu darbinieku
4.jūlijs, 9:17 Atbildēt
JJānis
Nedēļā 15 min limits? Nezinu kādā pasaulē jūs dzīvojat, bet tā nav tā pati kurā dzīvoju es. Un attālinātā mācīšanās nav tas pats kas spēlēt spēlītes vai skatīties bezjēdzīgus video. Datora izmantošana mācoties atšķiras no tradicionālas izmantošanas.
29.jūnijs, 23:34 Atbildēt
mmjā
Laikam nevajdzēja vis vākt parakstus pret maskām, vai ne? Re, Vācijā bērni maskās mācījās klātienē.
27.jūnijs, 20:13 Atbildēt
SSergejs
Katrs nojūk prātā pa savā ceļā...
28.jūnijs, 13:56 Atbildēt
SSkolotājs
Attālināti var atkārtot, bet nevar neko iemācīt. Pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā.
27.jūnijs, 20:16 Atbildēt
TTāds pats skolotājs
Tā nav. Attālināti daudz ko var iemācīties. Tad jau var stāstīt, ka mājās bērnam pirms skolas arī neko nevar iemācīt, bet bērni iemācās gan rakstīt, gan lasīt!
28.jūnijs, 0:31 Atbildēt
SSergejs
99% neko citu kā iebakstīt ekrānā ar pirkstu lai atvērtu snapčatu vai tiktoku nemaz nevajag, bet kurš tad gribēs šo skārbo patiesību atzīt... Tas kam reāli vajag izglītību un to vēlās var to iegut arī attālināti, turklāt pat netērējot tam 12 gadus bet tiekot galā pa 4-6 gadiem. Personīgi esmu saskaries ka 16-18 gados nemāk pat google meklētāju lietot, prasa kā var to un šito atrast... Otrā galā ir skolotāju pulks visos līmeņos kuri tikai kauc ka viņiem algas par mazu bet reāli no viņiem jēgas nekādas, lai ko apgūtu tāpat jāmeklē veca kaluma privātskolotājs, tad ir rezultāts ka galvā kaut kādas zināšanas paliek. A skola, tā - zālīti aiz stūra uzpīpēt
Klatiene vajadzīga laboratorijas darbiem, tur nu gan nekur likties.
28.jūnijs, 14:05 Atbildēt
PPirktspēja
Iestājoties darbā ārzemēs par vergu, neviens izglītību neprasa.
27.jūnijs, 20:23 Atbildēt
vviesis
Tas gan, zinoši cilvēki šeit nav vajadzīgi nevienam, ne ārzemniekiem, ne pašu valdībai. Jo trulāka sabiedrība, jo viņiem labāk.
27.jūnijs, 20:28 Atbildēt
SSergejs
Ideāla pasaule - visi tik gudri un bagāti ka nav kas bulkas uz kokiem sakarina...
28.jūnijs, 14:07 Atbildēt
VVispār
Malači vecāki! Laiks sarosīties arī studentiem.
27.jūnijs, 21:05 Atbildēt
IInfo
Sanktpēterburgas administrācija izdevusi rīkojumu līdz 15. augustam sapotēt 65% ierēdņu un valsts uzņēmumu darbinieku
4.jūlijs, 9:23 Atbildēt
ddoma
Ja,kāds nezin,tad speciālās skolas strādāja visu epidēmijas ,laiku.
Skolēni un skolotāji bija pakļauti riskam saslimt ar visām izejošām sekām.
Gudri būtu skolas visas slēgt, un tos pāris mēnešus turpināt mācības vasaras periodā,līdz jūlijam un visi būtu laimīgi, nebūtu jāmocās ar attālināto mācīšanos.
Bet neko jau nevar darīt, ka valdībā priekšgalā ir negudrīšī.
27.jūnijs, 21:06 Atbildēt
OOki
Kad tev buus beerni, tad runaa, ok?
28.jūnijs, 8:29 Atbildēt
JJānis
Varu pateikt uzreiz, ka bērni it nemaz nebūtu laimīgi.
29.jūnijs, 23:36 Atbildēt
ccukurs
Kādus risinājumus un konstruktīvus priekšlikumus Satversmes tiesai iesniedza iesniedzēji?Papētiet,cik daudz laika jūsu bērni pavada pie datoriem nemācoties,arī telefonos sēžot.Tikai Latvijā bērneļiem bija grūti mācīties attālināti.daudziem tas nesagādāja grūtības.Izpalika gadījumi,kad jāsatiekas klasē ar trulajiem un idiotiem.
27.jūnijs, 21:15 Atbildēt
vviesis
Vispār jau, ja izlasīsi rakstu, redzēsi, ka nekur citur bērni tik ilgi attālināti nemācījās. Latvija kārtējo reizi izcēlusies negatīvā ziņā uz citu valstu fona. Bet, ko tur skaidrot, Tavs komentārs parāda, ka arī mācības klātienē ne visiem iet labumā.
27.jūnijs, 22:05 Atbildēt
ssalīdzinājums
Un kur ir salīdzinājums par to, cik bērni saslima- Latvijā un tur, kur nemācījās attālināti? Varbūt tomēr Latvija pareizi vien darīja? Šie paši sūdzētāji visdrīzāk arī sūdzēsies, ka bērniem jāvalkā maskas vai jāsaņem potes, lai nesaslimtu! Vēl jo vairāk tāpēc, ka strauji ienāk Indijas delta variants, kas ir daudz lipīgāks, pieaug risks saslimt arī bērniem. Jāpadomā arī par bērna dzīvību, ne tikai par iespēju viņu uz kādu laiku atdot pieskatīšanai citiem.
28.jūnijs, 0:15 Atbildēt
SSergejs
No pieredzes darbā: uz pievedceļiem ir plakāti 2x3 metri kur uzzīmēts kā tikt līdz ofisam. Arābi, indusi, angļi, itāļi, poļi, vācieši - visi tiek līdz kantorim bez problēmam un tikai letiņi zvana un seko teksts:"es te teritorijā pie jums iebraucu, man te blakus dzeltens traktors braukā, kur jūs satikt?" Un kā saka ābols no ābeles...
Te arī ir atbilde uz jautājumu kāpēc citur bērniem attālinātas mācības nav problēma. Bet mums tā ir problēma arī vismaz 50% skolotāju kuri ar mokām datoru māk ieslēgt
28.jūnijs, 14:12 Atbildēt
GGeorge
... varbūt risinājums - valsts valodā rakstīt uz tiem plakātiem
24.jūlijs, 9:32 Atbildēt
AAnna
Piekrītu. Par maz mums 'fiziķu', t.i., cilvēku, kas māk cēloņus ar sekām sasaistīt, utt
4.jūlijs, 9:19 Atbildēt
vviesis
No pieredzes- ir redzams, ka Sergejs nav lasījis ne statistiku par attālinātajām mācībām, ne speciālistu atzinumus par to ietekmi uz bērnu veselību un nākotni, bet, kā jau vidējam letiņam pienākas, viņam ir savs kategorisks viedoklis par lietām, kurās viņš absolūti neorientējas......
29.jūnijs, 14:53 Atbildēt
vviesis
Veiksmi. Un pie reizes varēs apskatīties arī, kas ir ar Satversmes tiesu, vai viņa ir spējīga lemt arī kaut ko normālu valsts nākotnei, vai tiešām galīgi iet uz degradāciju...
27.jūnijs, 22:00 Atbildēt
IInta
Labi norūkts. labi.
Kurš tad vēl to uzprasīs un iesniegs tiesā prasību, ja ne paši tie bērnu vecāki.
:))
Brīvbrīdim:
www.newswars.com/what-is-the-2030-spike/
27.jūnijs, 23:41 Atbildēt
BBērnu vecāks
Bērnu vecāki domā par to, lai bērns būtu drošībā! Tas ir vissvarīgākais. Ja dienā saslimst simtiem cilvēku un desmitiem mirst, tad vecāku psiholoģiskais komforts nav prioritāte.
28.jūnijs, 0:19 Atbildēt
SSergejs
Drošāka vieta būtu pagrabs ar gaisa recirkulāciju.
Atveram centrālās statistikas mājaslapas sadaļu mirstība un pameklējam grafikā par pēdējiem 25 gadiem šo šausmīgo epidēmiju, kur visi sprāgst kā mušas
28.jūnijs, 14:14 Atbildēt
IInta
Kovideātris ar variantiem un ne tikai pieņemsies spēkā taču un vēl tikai turpināsies kādu brīdi:
:(
youtu.be/jjCinkgNJrM
28.jūnijs, 0:31 Atbildēt
IInfo
Sanktpēterburgas administrācija izdevusi rīkojumu līdz 15. augustam sapotēt 65% ierēdņu un valsts uzņēmumu darbinieku
4.jūlijs, 9:20 Atbildēt
IInta
28.jūnijs, 0:40 Atbildēt
vvecs skolotājs
kāda starpība, kur viņi sēž telefonos- mājās vai skolā? Kurš nemācījās klātienē, tas nemācās arī attālināti. Kurš mācās, taam attālinātais režīms nebija it nekāds traucēklis.
28.jūnijs, 1:33 Atbildēt
OOki
Tu runaa par sevi, vecais . Ne Tev ir beerni skolas vecumaa, ne Tu zini, ko vini dara vai nedara . Drosi vien lokaades laikaa no maajas neizgaaji un ietureeji distanci 20m no citiem cilveekiem , un aiz baileem esi sen sapoteejies .
28.jūnijs, 8:26 Atbildēt
SSergejs
Skolotājam taisnība, tupismu pa telefoniem dzenā no rīta līdz vakaram tiktokos un snapčatos. Bet kad vajag ko pa mācībām atrast tad prasa man, vecam atpalikušam pirdējam, jo nemāk pat mātei googlei jautājumu uzdot.
28.jūnijs, 14:18 Atbildēt
OOki
Loti labi, beidzot kaads kaut ko dara . Gobzems soliija, bet pagaidaam nav sanaacis paraadiit savu profesionalitaati .
28.jūnijs, 8:21 Atbildēt
nnarinjam jaatstaaj amats
jo vinsh paarkaapis "toleranci"! Ka var paarkap toleranci,kuras vinjam nemaz nav. Masonu robots automaatiski dara visu, ko pasaka izkaltusi srma piizda no briseles, bl...,kura nesen te vazaajas pa Rigas ielaam. Nacionaala apvieniibas "patrioti" pamodaas? Kur jus bijaat visu sho laiku, kad juusu narinsh raadija visu laiku visiem "olas"? A, aktieru shaika, ne patrioti! Nedomaaju, ka panaaks shitaa klaidonja atstaadinaashanu. Nu ja nu uzliks uz balsoshanu saemaa...Gan jau narinjs palugs saeimai "piedoshanu", jo tachu kaa neka ES iedeva lielu pikji -1,8 miljardus vajag tos "realizeet" kopa ar saeimas aktieru baru.
28.jūnijs, 13:04 Atbildēt
JJautājums
Vai tie neapmierinātie vecāki un viņu bērni, kuriem ir attiecīgais vecums, ir vakcinēti pret kovidu?
28.jūnijs, 20:47 Atbildēt
RRama
Ja tagad skolotāji nevakcinesies tad no seprembra skolas būs infekcijas perēklis
29.jūnijs, 9:05 Atbildēt
mmuša
Vai skolotajus gadījumā ar visu ko neaplipina slimi bērneļi, nevis otrādi?
29.jūnijs, 9:59 Atbildēt
kkatara
Interesanti. Iesnieguma iesniedzējiem gan bia jāpievino pašdeklarācija, ka nav balsojuši par JKP. Citādi- paši jau kā brīvprātīgie pieteicās debilizācijas programmai, kas tika sekmīgii pildīta. Un tad jāu ir tiai vēl neliela maksa par izvēli
30.jūnijs, 1:24 Atbildēt
LLāsma
Redzams, ka Kariņa troļļiem laba samaksa par katru komentāru. Ir vecāki un arī skolotāji, kam attālinātās mācības patika un grib vēl, bet mana un apkārtējo pieredze rāda, ka gan sekmes pasliktinājās, gan mans kā sākumskolas vecāka laiks palika mazāks un arī motivācija mācīties samazinājās. Par ietekmi uz skolēnu acīm, muguru un sociālajam prasmēm pat nerunājot...
3.jūlijs, 3:42 Atbildēt
IInfo
Sanktpēterburgas administrācija izdevusi rīkojumu līdz 15. augustam sapotēt 65% ierēdņu un valsts uzņēmumu darbinieku
4.jūlijs, 9:20 Atbildēt