Aivars Lembergs iesūdz tiesā Valsts Drošības dienestu

© F64

2021.gada 22.februārī Rīgas apgabaltiesa piemēroja apcietinājumu Aivaram Lembergam, to motivējot arī ar viņa ietekmi uz atsevišķām amatpersonām Drošības policijā, ar kuru palīdzību Aivars Lembergs var izvairīties no tiesas sprieduma izpildes.

Gandrīz pēc gadu ilgas sarakstes ar Valsts drošības dienestu, kuram Aivars Lembergs prasīja pārtraukt jebkādu ietekmi, jautājums ir nonācis Administratīvajā tiesā, kurā Aivars Lembergs apstrīd VDD rīcību un lūdz uzlikt par pienākumu dienestam izbeigt Aivara Lemberga ietekmi uz atsevišķām VDD amatpersonām, kas ir par pamatu viņa turēšanai apcietinājumā kopš 2021.gada 22.februāra.

Viedokļi

Ir apritējuši pieci gadi kopš Covid-19 pandēmijas sākuma, kuri ir būtiski ietekmējuši mūsu dzīvi un radījuši tādu iepriekš nepieredzēto “jauno normu” kā attālinātais darbs. Tagad, kad jau ir iegūta pieredze, tas arvien vairāk izraisa diskusijas, un iniciatīvas atgriezties pie klātienes darba izskan gan pasaulē, gan Latvijā.

Svarīgākais