Pacients par ģimenes ārstu streiku: Sēž kabinetā un ņirgājas par mani

© Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Šīs nedēļas sākumā visā Latvijā sākās ģimenes ārstu streiks. Kamēr daļa iedzīvotāju pauž atbalstu ģimenes ārstu rīcībai, tikmēr citi pauž sašutumu par šāda veida attieksmi.

Portāls "liepājniekiem.lv" aprunājies ar Jāni no Gaviezes, kurš nekautrējoties norādījis, ka ģimenes ārstu streiks ir sabotāža. "Sēž kabinetā un ņirgājas par mani. Man bija vajadzīga recepte asinsspiediena zālēm, bet ģimenes ārsti, redz, streiko."

Jānis, kurš ir otrās grupas invalīds, devies uz Liepāju, lai tur iegādātos nepieciešamās zāles. Viņš arī norādījis, ka ģimenes ārsti ir cimperlīgi un tā vietā, lai viņi rūpētos par pacientu veselību, viņi streiko. "Ja ir streiks, tad lai aizslēdz kabineta durvis un brauc uz Rīgu streikot, nevis sēž un atsaka cilvēkiem," uzskata gavieznieks.

AVOTS: liepājniekiem.lv

Veselība

Baltmaize jau sen ir pasaules veselo cilvēku melnajā sarakstā. Patiešām, cepts ar kviešu miltiem, kas iegūti no graudiem, kas ir apstrādāti un kuriem ir atdalīti veselīgie apvalki, šis ātro ogļhidrātu avots izraisa bīstamus cukura līmeņa paaugstināšanos asinīs.