Eimija Vainhausa pieķerta piedzērusies un ar kailām krūtīm

© Scanpix

27 gadus vecā skandalozā britu dziedātāja Eimija Vainhausa kārtējo reizi nokļuvusi Eiropas dzeltenās preses redzeslokā un likusi tai sarosīties.

Kāds nezināmais žurnālistiem noplūdinājis zvaigznes skandalozās fotogrāfijas, kurās viņa redzama visā savā dailē – pamatīgi piedzērusies, ar no kleitas ārā izlīdušām krūtīm, stāvot uz balkona zem mājas jumta.

Nav noslēpums, ka dziedātāja Eimija Vainhausa cieš no alkohola un narkotisko vielu atkarības un nemitīgi iekuļas dažādos nepatīkamos atgadījumos. Kad un kur ir uzņemtas tikai tagad publiskotās fotogrāfijas, nav zināms. Bildēs redzams, ka Vainhausa ir neadekvātā stāvoklī, nesaprot, kas notiek, kur atrodas un ka viņas krūtis ir izvēlušās no kleitas.

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais