Hārvardas universitātē notikusi divdesmitā Antinobela prēmiju (Ig Nobel Prize) piešķiršanas ceremonija. Tās tiek piešķirtas par pētījumiem kuri „sākumā izraisa smieklus, bet pēc tam liek aizdomāties”.
Par šīs ceremonijas spožāko mirkli kļuva prēmijas piešķiršana pelējumam, jo tā izpēte pētniekiem prēmiju nodrošinājusi jau otro reizi. Japāņu zinātnieku grupa izvietoja ēdiena gabaliņus tā, lai to atrašanās atbilstu dzelzceļa savienojumu mezglu izvietojumam Tokijā. Centrā tika novietota sēnīte un pēc 26 stundām „punkti uz kartes” tika savienoti ar visai efektīvu paņēmienu, vēsta „msnbc.com”.
Antinobela prēmija tika piešķirta arī britu profesoram, kurš zinātniski pierādīja, ka ne pārāk pieklājīgu izteicienu lietošana mazina sāpes. Prēmiju veselības aizsardzības nozarē izpelnījās pētījums par to, ka mikrobiem vairāk tīk bārdaini cilvēki.
Ķīmiķi tika apbalvoti par to, ka spējuši pierādīt, ka ūdens un nafta, tomēr, sajaucas. Prēmija bioloģijā tika piešķirta par sikspārņu orālā seksa dokumentālu aprakstu. Medicīnas nozarē pie prēmijas tika zinātnieki, kas konstatēja, ka astmas simptomi var tikt novērsti braucot amerikāņu kalniņos.