Centis Ūbele savaldzina "Dziedošo ģimeņu" blondīni

© F64

Kādu laiku no TV ekrāniem nozudušais efektologs Centis Ūbele (51) viesojies LNT šovā «Dziedošās ģimenes», kur izpelnījās spilgtākās šova dalībnieces, mārupietes Kristas Brūveres (16), sauktas arī par Saulīti, uzmanību.

Tirdzniecības tīkla «Maxima» reklāmas tēlu efektologu Centi Ūbeli (Aigars Gasiņš) uz draudzīgu foto sesiju uzaicināja simpātiskā 11. klases skolniece Krista Brūvere, kas šovā «Dziedošās ģimenes» pārstāv Brūveru ģimeni no Mārupes. Sarunā ar »VZ« Centis smaidot pavēstīja – lai arī TV ekrānos jau labu laiku neesot redzams, no efektologa darba viņš nav atlaists un joprojām piedaloties dažādos «Maxima» pasākumos. Kā novēroja »VZ«, arī par sieviešu uzmanības trūkumu Centis sūdzēties nevar.

Vakara Ziņas

Noslēgusies otrā mūzikas instrumentu spēles meistarklašu nometne Rīgā ukraiņu bērniem no kara skartajām teritorijām. Tās laikā talantīgiem Ukrainas Čerņihivas apgabala mūzikas skolu audzēkņiem bija iespēja attīstīt instrumentu spēles prasmes izcilu latviešu mūzikas skolu pedagogu vadībā, kā arī piedzīvot bagātīgu ekskursiju un atpūtas programmu.

Svarīgākais