Linda Mūrniece: Es esmu viena

© Ģirts Ozoliņš/MN

«Droši vien visiem tā ir. Izaudzini bērnus, sasniedz virsotnes karjerā un vienā brīdī atklāj, ka atkal esi savdabīgā izejas punktā. Veicas, ja līdzās ir otrs, ar ko kopā to atklāt. Es esmu viena,» saka uzņēmēja, bijusī ministre Linda Mūrniece.

Viņa ir pieradusi par visiem rūpēties, par visiem uztraukties un visus glābt. Tuvus un tālus. «Un tā nu es 50+ gadus veca, tāda stipra un visu varoša sēžu meža vidū un apceru, kurp esmu sevi aizvedusi. Un vai tāds bija mans plāns?» viņa raksta savā «Facebook» profilā.

«Viss jau notiek, kā tam jānotiek, vai ne? Un dzīve visu sakārto. Bet es arī ticu, ka dzīvei jāpasaka priekšā, ko no tās vajag. Citādi tā kaut ko sajauks.»

Pirms vairākām dienām viņai uzdāvināja sveci ar uzrakstu «seko saviem sapņiem». «Šis bija labs atgādinājums un tieši laikā. Ka man ir sapņi, es tiem sekošu. Un neaizmirsīšu sākt rūpēties par sevi. Paldies. Arī lielām un gudrām bijušajām ministrēm vajag padomu, pat ja to neprasa,» viņa nebaidās atzīt.

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.