Dziedātāja Antra Stafecka izaicina

© Instagram

Pirms kāda laika izlasījusi internetā kādas sievietes komentāru: «Kad nav samālējusies, Stafecka ir baigi neglīta!», populārā dziedātāja Antra Stafecka, kurai tiešām piemīt dabisks šarms, nolēma «atrādīties» bez kosmētikas.

Sociālās saziņas vietnē «Instagram» dziedātāja ievietoja savu foto, kurā ir redzama absolūti bez kosmētikas un skaistumu uzlabojošiem filtriem.

«Paldies viņai par iedvesmu dalīties arvien biežāk ar dabīgo skaistumu! Mīļās meitenes, sievietes - aiziet! Es jūs izaicinu! Mazāk filtru, vairāk dabīgo! Mēs esam skaistas!» raksta dziedātāja un trīs bērnu mamma Antra Stafecka.

Dziedātāja Anmary (īstajā vārdā - Linda Dinsberga) uz šo ierakstu noreaģējusi, komentējot: «Katrs redz savu spoguli un dalās ar to, kas viņā visvairāk. Šī «labvēle» attiecīgi redz to, kas viņā visvairāk. Antra, tu esi brīnišķīga!»

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.