Trešdiena, 29.novembris

redeem Ignats, Virgīnija

arrow_right_alt Vakara Ziņas

Dziedātāja Patrisha radījusi savas smaržas

«Vēl viens no maniem sapņiem ir kļuvis par realitāti! Esmu par to ļoti pateicīga un sajūsmā!» saka Patrisha.  © Facebook

«Šīs smaržas ir īpašs moments manā dzīvē un karjerā. Lai arī nekas milzīgs, tomēr man šis nozīmē ļoti daudz!» saka populārā dziedātāja Patrisha. Šajā rudenī viņa pārsteigusi fanus, piedāvājot savas pirmās smaržas «Wear it like my skin».

«Ir visai neticami, ka pirmās smaržas jau dodas pie pirmajiem pircējiem. Man tas ir kaut kas neticams! Arī tāpēc, ka pati neesmu Latvijā īsti pieredzējusi, ka kāds izlaiž savas smaržas. Tā man šķita laba iespēja - saviem klausītājiem, faniem un atbalstītājiem dāvāt ko ļoti īpašu, ar ko just tuvāku saikni, sasaisti ar mani. Ne tikai ar mani kā mākslinieci, bet vienkārši ar mani kā cilvēku,» viņa raksta savos sociālo tīklu kontos.

Dziedātāja atklāj, ka viņas radītais aromāts «Wear it like my skin» apņem burvīgā siltuma un maiguma apskāvienā, tā ir kā maģiska deja lietū, dabas elementu simfonija pudelītē. Uzmundrinošais eikalipts apvienojumā ar saldā kardamona un pikanto piparu sirds notīm veido kontrastējošu duetu, kam pamatā ir maiga dzintara, ciedra koka un sūnu aromāts. Tā ir silta un jutekliska smarža, un, kā saka šī aromāta radītāja, tā palīdzēs uzlabot pašsajūtu, cels pašapziņu, vairos spēku un mīlestību.

«Vēl viens no maniem sapņiem ir kļuvis par realitāti! Esmu par to ļoti pateicīga un sajūsmā, man tas nozīmē ļoti daudz!» atzīst Patrisha.