VAKARA ZIŅAS. Uzlauzts Stībeļa feisbuka profils

© Publicitātes foto

Dziedātājs Jānis Stībelis vasaras izskaņā ierakstījis jaunu dziesmu un mūzikas video – jaunā dziesma «Viena» ieskandina rudenī gaidāmo koncertu sēriju. Diemžēl pirms kāda laika tika uzlauzts Jāņa Stībeļa «Facebook» profils, tādēļ mūziķis aicina viņam sekot jaunajā lapā «Jānis Stībelis Music» (@janisstibelisofficial).

«Es gribu, lai šajos koncertos cilvēki saņemtu arī optimisma devu un dzīvotu smaidot, saglabātu spēju smaidīt. Tāpēc koncertos atskaņosim visas labās, pozitīvās dziesmas, kas uzlabo garastāvokli,» dziedātājs atklāj, piebilstot, ka skanēs arī pavisam jaunas kompozīcijas no 2023. gadā gaidāmā albuma.

Vakara Ziņas

Noslēgusies otrā mūzikas instrumentu spēles meistarklašu nometne Rīgā ukraiņu bērniem no kara skartajām teritorijām. Tās laikā talantīgiem Ukrainas Čerņihivas apgabala mūzikas skolu audzēkņiem bija iespēja attīstīt instrumentu spēles prasmes izcilu latviešu mūzikas skolu pedagogu vadībā, kā arī piedzīvot bagātīgu ekskursiju un atpūtas programmu.

Svarīgākais