Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Zigurds Dreimanis par pieredzēto nāvinieku kamerā
 

13 komentāri

NNu tad
atriebība ir svēta lieta....tie menti kropļi visi zināmi
16.jūnijs, 17:43 Atbildēt
hhhh
isskatās,būs kādam trūkties
16.jūnijs, 19:08 Atbildēt
KKara laika bērns
Nesaprotu, priekš kam vakara ziņas raksta par Zigurdu Dreimani tagad ja viņš jau gadus 25 kā ir miris?!
16.jūnijs, 20:18 Atbildēt
ffrukts
Tāds Missers vispār nekad Stučkā nav strādājis. Vajadzēja sataisīt prāvu pret mentiem. Tāds bija augšu rīkojums. Dreimanis un co pa pjankai paši izmuldējās.
16.jūnijs, 20:54 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētupes
Ir aizvadīta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Ir aizvadīts 14. jūnijs. 1941. gada 14. jūnijs ir viena no traģiskākajām un drūmākajām dienām latviešu tautas vēsturē. Tieši pirms 80 gadiem iesākās pirmais Latvijas iedzīvotāju deportāciju vilnis. Noziedzīgais un despotiskais Padomju Savienības okupācijas režīms 1941. gada jūnijā izsūtīja uz Sibīriju un citiem attāliem Krievijas ziemeļu apgabaliem vairāk nekā 15 424 nevainīgus cilvēkus, kā arī daļu no šiem cilvēkiem cietsirdīgi nogalināja. Latviešu tauta cieta klusējot. Vairāk nekā pusgadsimtu par šiem notikumiem nācās klusēt, tamdēļ ka naidīgā Padomju Savienības okupācijas vara apspieda jebkurus tautas kliedzienus pēc patiesības. Paldies Dieviem, šie skumjie laiki mūsu tautai ir beigušies! Tagad mūsu valsts ir brīva. Mūsdienu Latvijas iedzīvotāji dzīvo drošībā, jo mūsu valsts robežas aizstāv NATO (Ziemeļatlantijas līguma organizācija). Cerēsim un ticēsim, ka šie traģiskie notikumi nekad vairs neatkārtosies. Lūgsim Sentēvu Dievus, lai Sentēvu Dievi dāvā mūsu tautai gudrību. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dāvā mūsu tautai spēku. Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai Dieviete Laima dāvā mūsu tautai laimīgu un priekpilnu nākotni. Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru, lai Dieviete Māra dāvā Latvijai Saules mūžu! Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Dievs Pērkons pasargā latviešu tautu un latviešu zemi no posta, bada un iznīcības! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers #svētupe
16.jūnijs, 19:34 Atbildēt
LLatvju puika
Tu kretīn savus palagus savai sasmirdušai siļķei drukā ,urods kārtējais kurš maskējas par patriotu.
16.jūnijs, 20:21 Atbildēt
SSkolotājs
Lūdz jeņķu dievus lai prommūkot tevi ar napalmu nenodedzina,uz to viņiem ir ķēriens.
16.jūnijs, 20:22 Atbildēt
nnatre
Bija ari grāmata - pastā pirku - 9xx dienas nāvinieku kamerā, slimnīcā medmāsiņa viņu glāba un vēl dāvināja 4 bērnus, varbūt visu precīzi neatceros, puikam liktenis bija briesmīgs.
16.jūnijs, 20:36 Atbildēt
kkrokodails
219 dienas nāvinieku kamērā...
16.jūnijs, 22:04 Atbildēt
eemigrants
Vai tad daži no tiem spīdzinātājiem netkarīgās Latvijas policijā augstus amatus neieņēma?
16.jūnijs, 20:42 Atbildēt
IInese
Dreimanim tiešām bija smags liktenis. Ja nešaubos, gāja bojā autokatastrofā, būdams pavisam jauns puika un tēvs. Lai gan, cik atceros, nekāds papuisītis tajos 18-19 gados nebija. Bet, ziniet, var, protams, teikt, ka maigus sodus saņēma policijas un prokuratūras pārstāvji, bet saņēma. Gan no amatiem "nolidoja,"gan tika notiesāti krimināllietā. Un, kas šodien notiek? Vai jūs zināt kaut vienu procesu, kurā (ja, nāves sodu vairs nepiespriež, tas gan), bet cilvēkiem salauž dzīves ar "safabricētām" lietām, kur beigās cilvēks tiek attaisnots? Tādi ir. Un ir daudz nelikumīgi notiesātu/sodītu personu, kuru vaina nav pierādīta. Vai kāds var man nosaukt (jaunās neatkarīgās Latvijas laikā), kad kāds no policistiem, prokuroriem vai tiesnešiem tiktu (kaut vai) atzīts par vainīgu pretlikumīga sprieduma taisīsanā, šīs lietas izmeklēšanā un nodošana tiesā, apsūdzības uzturēšanā? Neviens. Bet pulka cilvēkiem dzīves tiek salauztas. Un neviens par to neatbild. Nīstās padomijas laikos bija kaut kāda, iluzora taisnīguma sajūta. Tagad nav. Un arī likumi tā tiek radīti, ka tu vainīgs būsi šā vai tā, ja vajadzēs.
16.jūnijs, 21:22 Atbildēt
kkrokodails
Padomju laikos nebija nekāds taisnīguma sajūtas. Stapr milicijas nodaļām bija sociālistiskā sacensība, kurai mazāk atklāto noziegumu. Tā arī sasēdināja un nošāva daudzus nevainīgos. Bet sacensība gāja uz priekšu un neatklāto lietu skaits automātiski mazinājās. Atrada objektu, notiesāja un lieta atklāta.
Kā par labāko kolhozu, labāko slaucēju, labāko traktoristu.... Tāda bija realitāte, Inesīt. Zaga visi un stiepa prom no darba, ko vien var. Sacentās visi un uzrādīja fake rezultātus.
16.jūnijs, 22:10 Atbildēt
kkrokodails
...kurai mazāk neatklāto noziegumu....
16.jūnijs, 22:12 Atbildēt