Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Pasaulē vienīgais Velnu muzejs
 

7 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

SSkolnieciņš
«Jā, lietuvieši var lepoties, ka viņiem ir pasaulē vienīgais Velnu muzejs Kauņā. Muzeja izveidi noteica nejaušība. 1906. gada 13. jūnijā garīdznieks un rakstnieks Jozs Tums-Vaižgants uzdāvināja Lietuvas māksliniekam Antānam Žmuidzinavičam koka velna skulptūru ar novēlējumu, lai viņš kolekcionētu velniņus visu savu dzīvi.» es nepiekrītu šim apgalvojumam! Visur kur kristietība ir spērusi savu zābaku un cirtusi ar savu zobenu, ir ievazāts Velns un Dieviņš. Nedz Velnam, nedz Dieviņam nav nekāda sakara ar seno eiropiešu pagāniskajām ticībām. Velns pēc būtības ir ebreju cilts Dieva Jahves pirmdzimtais dēls Lucifers jeb Sātans. Bet Dieviņš ir ebreju cilts Dievs Jahve jeb Bībeles Dievs. Tā kā šie personāži nav unikāli, bet ir sastopami, visur, kur veiksmīgi notikusi kristietības ekspansija. Aicinu lietuviešus kā brāļu tautu atgriezties pie sentēvu Dieviem!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
6.aprīlis, 8:09 Atbildēt
oolis
kapēc šitas frukts tvaicenē tiek pie komentēšanas,apnikusi garīgi slimo vāvuļošana pie katra raksta.
8.aprīlis, 13:09 Atbildēt
SSkolnieciņš
Oli, nespried par citiem pēc sevis! Spriežot pēc Taviem neiecietīgajiem un naidpilnajiem vārdiem, krustnešu un kristīgo misionāru pūliņu paklausīgu vergu selekcijā ir vainagojušies ar panākumiem. Atgriezies pie savas tautas, baznīcas nozombētā Tā Kunga avs! Lai Latvju Dievi piedod Tev Tavu stulbumu!
8.aprīlis, 16:12 Atbildēt
ddadzis
Un kā tad ar mūsu V.Hirtes muzeju Mazsalacā?
6.aprīlis, 10:16 Atbildēt
PPirktspēja
Toties, "Sātana muzeju" daudz...Kopš 12. gadsimta okupācijas.
7.aprīlis, 6:48 Atbildēt
SSkolnieciņš
Katrs kristiešu mācītājs sludina Sātana vārdu, tāpēc ka draudzi ir kaut kā jāiebaida, lai tā paklausīgi ziedotu naudiņu. Mācītāji taču dzīvo uz ziedojumiem kā ubagi, viņi taču neies strādāt pie lielveikala kases, vai ne?
8.aprīlis, 16:15 Atbildēt
PPirktspēja
Ne katrs Velns ir sātans,kā viņu mālē. Sātans ir Vatikāns. Ar sīkiem smiekliņiem, kā bērniem, ko tie nozog.2000 gadu laikā iriveidojuši templij;eru (banku) sistēmu, kas apzog nabagos. Lai tiem "palīdzētu" bruņinieki izveido speciālas situācijas; karus, visādas nealaimes un pandēmijas. Tagad pat nepaklausīgajai Eiropas žīdiem Vatikāns pavēlē krievijas žīdiem to valdībai iebaidīt Ukrainu ar karu. Ukrainas poļu žīdam Zeļenskijam pietrūkst ukraiņu slāvu uzticības. Trūkst lettu uzticības arī Latvijas poļu zīdiem valdībā:))).Vai ne, politpārvalde UN OKUPNATU JAZIČŅIKI JAZIKO"VEĢI"..? MAN NAV BAIL...ĻI AB VAN NAM. :) LIEB :)))))) LI JEB...MAMMEL MIT UNS! :)))
10.aprīlis, 22:08 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!