VAKARA ZIŅAS. Jubilārs Varis Vētra: Varu sniegavīrus celt

© Oksana Džadana/F64 Photo Agency

«Šis ir galējību laiks, interesants un neizsmeļams. Kas tad ir svarīgākais? Tādus jautājumus sev uzdodu, tādās frekvencēs vairāk dzīvoju,» saka aktieris, mūziķis un uzņēmējs Varis Vētra. Šodien, 22. martā, viņš svin savu 66. dzimšanas dienu.

«Es netaisu lielas dzimšanas dienas, vairs nenodarbojos ar šo jautājumu. Mīļie bērni atbrauc, un tas ir viss,» saka Varis Vētra, kuram šī būs jau otrā dzimšanas diena, kas iekrīt valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā. «Laiki mainās, un gribi vai negribi, viss ir jāpārvērtē. Mums tagad dots laiks tikt galā pašiem ar sevi - saprast, kas mēs esam un kas mums jādara tālāk,» domā jubilārs. Viņaprāt, šis ir unikāls laiks, jo «mainās ēra, un tā notiek reizi tūkstoš gados».

Pilnu rakstu lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā!

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais