Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_right_alt Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Šovu "Balss maskā" vadīs Spuris, arī žūrijā tie paši četri

© Publicitātes foto

TV3 uzsākusi noslēpumainā un intriģējošā muzikālā šova «Balss maskā» otrās sezonas filmēšanu, kas pārsteigs ar jaunām un neparastām maskām, skaļām balsīm un košiem priekšnesumiem, taču «nemaskotās» sejas būs tās pašas.

Pērn muzikālais šovs «Balss maskā» kļuva par skatītāko šovu Latvijā, tāpēc nekā pārsteidzoša, ka TV3 to nolēmusi arī otrajai sezonai - tā sāksies 7. martā. Maskas minēt turpinās detektīvu komanda: Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics, Jānis Krīvēns. Dalībniekus uz skatuves atbalstīs šova vadītājs Mārtiņš Spuris.

Mārtiņš Spuris / Publicitātes foto

Šovā piedalīsies 12 sabiedrībā zināmas personas, pārstāvot visdažādākās nodarbošanās un profesijas. Katrs dalībnieks uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs gan skatītāji tiešsaistē, gan detektīvu komanda, kas centīsies atklāt, kas slēpjas zem maskām. «Zem maskām ir cilvēki, kuri ir spēruši ļoti drosmīgu soli, piekrītot piedalīties šovā. Starp maskām ir arī slavenības, kas nav mūziķi, tādēļ tas ir piedzīvojums un pārdzīvojums vienlaikus, kas prasa uzdrošināšanos kāpt uz skatuves. Dalībnieki jau pēc pirmās filmēšanas dienas ir iejutušies savos tēlos, arī aizkulisēs viņi turpina dzīvot līdzi savam varonim. Un par to mēs esam ļoti pateicīgi dalībniekiem, jo gan emocionāli, gan arī fiziski iznest sevi jaunā tēlā un maskās, kas ir smagas un apjomīgas, nav vienkāršs uzdevums. Bet ieguldītās pūles būs tā vērtas, jo, atmaskojot dalībniekus, netrūks ne pārsteiguma, ne šoka momentu. Arī šajā sezonā tos, kuri slēpjas zem maskām, zina vien daži. Tādēļ arī mums, šova veidotāju komandai, tā ir iekšējā spēle, jo gan operatori, gan tehniskais personāls cenšas izprovocēt un uzminēt tos, kuri slēpjas zem maskām,» stāsta šova producente Ilze Jansone.

Kā veiksies detektīviem? «Šķiet, ka detektīvi ir uzcītīgi trenējušies pirms filmēšanas,» apbrīnu neslēpj Ilze. «Var manīt, ka ir pārskatītas iknedēļas svarīgāko preses izdevumu lappuses, viņi ir ielūkojušies, kas notiek «Tik-Tok», «Youtube», «Instagram» un citās vidēs, kurās dzīvo jaunā paaudze. Krivenchy minējumi ir kļuvuši daudz trāpīgāki, Baiba turpinās vadīties pēc sajūtām, Samanta - pēc dzirdes un balss, taču Jānis vērtēs dalībniekus pēc dziesmu izvēles. Šajā sezonā skatītājus sagaida arī vairāki jaunumi - detektīvi īpašā seifā nodos savus pirmos minējumus, neatklājot tos pārējiem detektīviem, taču, tuvojoties finālam, varēs redzēt, kā viņu domas ir mainījušās. Skatītājiem noteikti būs interesanti sekot līdzi arī video pavedieniem.»

Jaunās sezonas maskas šobrīd tiek turētas noslēpumā, atklājot vien divas - Saules Meitu un Siļķi Kažokā.