Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Skulme atklāj, kā nokļuvusi Liepājas klosterī; brālēni atņēma telefonu
 

66 komentāri

vvispār
"Sapņu" princis ar "sapņu" princesi...
5.oktobris 2019, 8:26 Atbildēt
SSkela
Cik ilgi vēl par šiem deģenerātiem rakstīs?No reisiem redzams,ka pēdējās saprāta paliekas ir palikušas glāzītē!
5.oktobris 2019, 8:44 Atbildēt
ttā gan
Bet izklaidējoši, labi šovmeņi. :)
5.oktobris 2019, 19:49 Atbildēt
BBella
Kādi sakarīgi brālēni tai lienei.
5.oktobris 2019, 23:34 Atbildēt
aass
veideman davai vairāk-izliec bildi kā sūds spiežas no tavas dirsas ārā.slabo? pizdec ši fekāliju sabiedrība sevi sauc par cilvēkiem
5.oktobris 2019, 8:50 Atbildēt
LLasma
Pareizi jau pats Andris teica - sizofrenike! Ne ar ko labu tas nebeigsies. Soc tikliem vajadzetu vinus abus likt mieraa. Un neko netakstiit
5.oktobris 2019, 8:53 Atbildēt
SSanta
Kaut kā tās 7 šuves neredz Skulmei uz PIERES!!! Viss šis balagāns ir ar vienu mērķi .GRIBAM NAUDU !! Uzturēt uzmanību uz savām personām . Lai pirktu šo abu daiļdarbus.. Dragātu uz koncertiem .Ne kā personīga .Tikai BIZNESS ! Gan ,jau Skulme visu šo laiku Kivičam pie sāna vien sēdēja.Un abi ņirdza par lētticīgajiem ļaudīm !Un tā Skulmes bilde tipa ar sasistu seju?! Maksleniece trenējās GRIMMA MAKSLA?! Klosteris !! Vakar pareizticīgo .Šodien katoļu ! Jelgavas psihene ir paredzēta RAJONIEM !!Rīdziniekiem Tvaika iela . Ja pateiktu ,ka Skulme atindējas Tvaika ielas narkoloģijas nodalā 10 dienas .Tas būtu ticami un pat iesakāmi. Visi tie K&S piedzīvojumi ir fantāzijas , pekstiņi un balagāns .Neesiet tik naivi un neticiet K&S MĀRKETINGA TRIKIEM!!
5.oktobris 2019, 14:31 Atbildēt
ttā gan
Santavisu pareizi pateica. Neesiet naivi - viss ir šovs.
5.oktobris 2019, 19:50 Atbildēt
aapnicis
Piekrītu, NRA sarīkots šovs. Būs tā kā ganiņam, kas glābējus no vilka sauca: atnāks īstais vilks, neviens neticēs.
5.oktobris 2019, 20:47 Atbildēt
nnopietni
tā ir pieaugusi 40gadiga sieviete, 3bērnu māte?
5.oktobris 2019, 8:58 Atbildēt
LLiene stāsta
Liene stāsta - Tā kā visu laiku klosterī nebiju ne ēdusi, ne normāli gulējusi, jutos ļoti slikti. Te taču jāziņo policijai - 2 dienas cilvēkam nedod ēst u neļauj gulēt,,,
5.oktobris 2019, 9:17 Atbildēt
ttas saucas
paģiru sindroms, kad pārtrauc mēnešiem ilgušu plostu
5.oktobris 2019, 9:45 Atbildēt
SSvētā inkvizīcija
Ļoti loģiski. Parasti visiem tā ir - kā atņem telefonu, tā uzreiz izrādās klosterī. Kurš tad to nezināja? Nu gan Ameriku atklāja :)). Bet, ja nopietni, es saprotu, ka STV izlēma nefilmēt šo divu divkājaino dzīvnieku "privātās dzīves" šova otro sezonu, uz kuru šie abi noteikti bija dikti sacerējušies. Es saprotu, ka tagad kaut kā šiem abiem nabagiem par sevi jāatgādina pašu spēkiem, ja jau ētera laiks ir atņemts. Bet vai tad tiešām to vajadzēja darīt tik stulbā veidā? Kāds klosteris Liepājā, kurā nedod ēst? Vajadzēja uzreiz melot, ka nolaupīta, aizvesta uz Krieviju, kur kaut kādā klosterī laulības pārkāpējas pieķēdē pagrabā, lai pagavē pie maizes un ūdens un nožēlo grēkus. Šķiet, ka viņiem atradīsies popi ar ļoti ekstrēmiem uzskatiem. Liepājā vai jebkur citur Latvijā tāda klostera pavisam noteikti nav, turklāt nevienā konfesijā.
5.oktobris 2019, 9:32 Atbildēt
llasītājs
Murgs, kā šie abi izvazā Lienes ģimeni. Lai kā tur ir, ja nu tur tiešām bijusi vešana uz psihoneoroloģ.nodaļu, radi nebija vienaldzīgi. Kivis runā par Lienes radu nosacīj.mīlestību. Viņam pašam ir vēl lielāki nosacījumi pret visām sievām un meitām!
Kad viņi runā par Lienes ģimeni, nums pašiem jāatceras, ka Skulmju ģimenē šī sieviete ir tikai ieprecējusies!
Visi šie stāsti, ko abi stāsta - izdomāts fufelis, lai izmisīgi liktu par sevi dot ziņu. Jo katru reizi stāsta dažādas versijas! Tā ka ABI ir šizofrēniķi. Viņš pārmet, ko mēs lienam viņu dzīvē. Ak jē, vai mēs braucam pie viņu mājas lūrēt pa logiem?! JŪS ABI LIENAT MŪSU DZĪVĒS - drīzāk tā.
5.oktobris 2019, 9:49 Atbildēt
ccerams
lienītei nenāksies dzert no akas, kuru pati piespļāvusi
5.oktobris 2019, 11:16 Atbildēt
OOtto
Bēdīgi ka izjūk divi skaistākie Latvijas pāri - L.Mūrniece ,Valters un Kivičs ,Skulme. Abi varēja pretendēt uz Latvijas kultūras mantojuma statusu.
5.oktobris 2019, 10:02 Atbildēt
KKeda
Jūs tak abi esat pāris! Divi zābaki arī ir pāris!
5.oktobris 2019, 10:09 Atbildēt
iilze
Par šiem deģenerātiem man vienalga,jautājums tikai-vai tiešām tik vienkārši kādu ielikt klosterī un trakonamā?Tā,vienkārši aizbrauc un atstāj tur kādu un kad grib atkal savāc?Pat kucēnu dzīvnieku patversmē tik viegli nevar atstāt
5.oktobris 2019, 10:12 Atbildēt
CCatullus
Gluži manas domas. Ja vēl psihenē varētu, ja cilvēks ir agresīvs un apkārtējiem bīstams, tad nav ne mazāko šaubu, ka klosterī pavisam noteikti nē. Jo klosterim nav nekādu tiesību kādu turēt ieslodzītu. Pat sava ordeņa pārstāvju, kur nu vēl kaut kādus cilvēkus no malas. Tas par klosteri vienkārši ir salti meli. Bet par psiheni taisnība varētu būt tikai tad, ja Skulmes uzvedība patiešām bija nepārprotami bīstama. Un tad jau ir traģiski.
5.oktobris 2019, 13:18 Atbildēt
llasītājs
Jāatceras arī, ka šis vecis ir tikai Lienes piegulētājs. Un otrādi.
5.oktobris 2019, 10:17 Atbildēt
PPatiesība
Cik ir slimi režisori, žurnālisti, ja nemitīgi tiek reklāmēts dzīves veids ko piekopj Kivičs un Skulme. P. S. Šādi pārīši ir katrā Rīgas rajonā, Latvijas novadā.
5.oktobris 2019, 11:55 Atbildēt
nnra jebendrinaati
tur tiesham vairs nav ne kauna ne goda?! Jeb jus tikpat jau debiili, kaa shie divi dzeraji, narkomani un paklidenji, kuri pametushi savus berninjus? Kur ir iestades, kas skataas ko publicee ?!
5.oktobris 2019, 12:02 Atbildēt
nnra moderatoram
jus tur tiesham esat nenormali,ja visu laiku rakstat par shiem diviem dzerajiem? kada jums izglitiba un kursh jums devis atljauju publicet sho izvirusho cilveku izdaribas pa psihenem? Jus ari esat no taa kontingenta,garigie kroplji?!
5.oktobris 2019, 12:06 Atbildēt
llienite bildee vareja noliekties
biskju zemaak un saakt suukaat, bl.., prostitutas gjimis! Vel abi stasta par savu jaashanos pa klosteriem, psihenem? gan jus kjers Dieva sods par sabiedribas pazemoshanu, divi velna apseseti preteklji, kuri taisnaa celja dodas straujiem soljiem uz elli ar savu dzives veidu. Pie tam uzspiezhot zinat sabiedribai. Nekaunjas bez sirdsapzinjas,kuri abi pametushi beernus un izradas ar savaam genitaalijam!
5.oktobris 2019, 12:15 Atbildēt
ppreteklji cits nekas
taa maatite jau ir nojukusi. tevinsh vinji dauza, a vinja bez vinja nevar, kaut kads bulshits....
5.oktobris 2019, 12:20 Atbildēt
PPronto
Tēviņš nav spējīgs dauzīt, tāpat kā ko saprātīgu sajēgt. Ar tevi kā klikšķinātāju manipulē ar kiviču mazsaistīti ļauži.
5.oktobris 2019, 13:46 Atbildēt
ggan jau abi dzivi beigs
trako namaa, ja neaatteksies no narkotikam un alkohola.
5.oktobris 2019, 12:21 Atbildēt
GGggggg
Idiotisks scenārijs. Kiviči (abi - arī Madaras ikdiena šī "projekta" ietvaros) un Skulme dzīvo no honorāriem, scenāristi grimst medicīniski nevadāmā vājprātā. Arī sociāliem eksperimentiem ir ētikas robežas, bet šis vairs nav joks. Vai tiešām publiskā telpā nesodīti var plosīties indivīdi ar šādu debilitātes! līmeni??? Kiviči un Skulme ir tikai nožēlojami lētas peļņas upuri un neizdevušies aktieri - slimi indivīdi, kam vieta ārstniecības iestādē un kam ārpus šī projekta vairs maz izredžu normālai dzīvei. Daudz slimāki ir tie, kas sponsorē un uztur šo projektu. Diez vai bērni jelkad spēs saprast šī šova jēgu.
5.oktobris 2019, 13:37 Atbildēt
GGarām ejot
Paliec ar savu andri!!! Tikai liec sociālos tīklus un presi mierā! Jā, andris ir ar mazo burtu, bet tas ir viņa nopelns. Tu arī esi ar mazo burtu, ja vari atteikties no ģimenes, bērniem. Tā veseli cilvēki nedara! Starp citu, ja cilvēks nav vainīgs, tad nevajag nekādu paskaidrojumu. Bet jūs abi skaidrojaties katru dienu! Vērts padomāt! Varbūt, liene, palasi, ko par tevi rakstīja pats andris, kad tev mēģināja ģimene glābt.
5.oktobris 2019, 13:41 Atbildēt
jjoakinie
vini tacu neskaidrojas,nu vai tiesam veel nav pielecis???vini irozize un smejas,ka ticat katrai mulkibai.naudina nak
5.oktobris 2019, 20:38 Atbildēt