Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Radi ieliek Skulmi "psihenē"
 

99 komentāri

ppatiešām
Ja tādiem garīgiem kropļiem pa īstam notiks kāda nelaime un kāds no viņiem pazudīs vai kā,neviens tam neticēs,neņems par pilnu un nekādu palīdzību lai negaida.Izskatās pēc ņirgāšnās par pārējiem cilvēkiem,tuviniekus ieskaitot.Nu sieva jau laikam ir informēta,jo arī aktīvi iesaistās,jo ir tikpat prasta un stulba kā šie abi.
4.oktobris, 22:41 Atbildēt
SSanta
Varbūt varētu beigt muļķot cilvēkus!! Rīdziniekus liek Tvaika ielā . Visus pārējos Jelgavā ! Tvaika ielā ir narkoloģijas nodaļa .Tie ,kas grib detoksikāciju iet paši skalot striķus .Kad daudz dzerts un narkots . Tie laiki ,kad kādu kaut ,kur var ievietot ir beigušies. Un kurš ,tad bija Lieni grimējis ar sasistu seju? Pati sevi izkrāsoja? Bija jautri?! Abiem jautruļiem bizness neiet? Uz konci švaki biļetes pērk? Haltūras arī iet mazumā? Nākošreiz tēlos mirušus ? Un ,tad kā zombiji vazāsies augšam cēlušies . Nožēlojami !
4.oktobris, 23:06 Atbildēt
ddivi nojaajushies idioti
un vinju perverie piedzivojumu nevienu neinteresee. Bet ja nopietni, vinji nemaz nezina, ka ir smagi slimi-apsesti no ljaunaa gara, vinjiem abiem iekshaa neviens vien neshkjistais gars, kursh liek trakot,dzert,jaaties, melot un ta talak. Vispar tragisks variants, vel nebijis sen. ta ka te nav ko ne nosodit, ne apsmiet, jo tada nelaime pieneklee daudzus, kas pagriez muguru Dievam. tas ir briesmigi, lai neteiktu skarbaak.
4.oktobris, 23:42 Atbildēt
nnelaist araa no psihenes abus
nu jau nabaga Liene izskatas, ka no miskastes izvilkta. Andris ir vampirs un vinsh ari var nosist to sievieti. Paskataties, kaa vinja nodzerusies, shausmas, bet tevinsh tik ljerina, ka gailis uz sudu chupas. Visi cilveki Latvijaa esot dumji...Arprats, vinsh tachu pie pirmas pudeles atkal mauks vinjai purnaa!
5.oktobris, 0:14 Atbildēt
RResnā Berta
Kā seriālā drīz kādu ievainos, parādīsis trešais. Tauta seko līdzi, kas.notiks tālāk. Nu ļooti interesanti
5.oktobris, 3:21 Atbildēt
MMamma
Viens idiotu pārītis, abus vajaga izolēt no sabiedrības un ielikt "psihenē" ārstēties. Ja man būtu tāda meita es jau sen liktu viņai ārsēties, tas jau nav normāli.
5.oktobris, 15:30 Atbildēt
DDaina
Laiks pret abiem neliešiem ierosināt kriminālietu par viltus ziņu radīšanu!
5.oktobris, 17:31 Atbildēt
mmamma
Ja man būtu tāda meita vai dēls ,es vienkārši nošautos.Paldies Dieviņam,ka maniem bērniem ir smadzenes un iedomāties,ka darītu kaut ko šādu ir grūti.Divi nodzērušies bezsmadzeņu radījumi,kauna traips jau pirmkārt bērniem un kopumā ģimenēm un pārējiem radiem.Skulme ar savu vaļīgo uzvedību,līdzi sev ir parāvusi vājo kiviču,kurš prot tikai rupji lamāties un pa reizei uzšaut skulmei pa ģīmi.
5.oktobris, 20:17 Atbildēt
aanna
ak, razbainieki brālēni, šitādu skādi nodarīt , n-tās dienas atstāt bez seksa un alkohola
5.oktobris, 21:52 Atbildēt
aanna
dziedātājs, grāmatu autors, skaistumkaraliene, māksliniece, sabiedrības dāma un vēl sazin kas..., bet patiesībā trulas, apdalītas personas, kurām pamatvērtības ir pārošanās un apreibināšanās
6.oktobris, 19:49 Atbildēt
KKika
Divi alkaši. Daudzi bomži tā dzīvo, bet agrāk nav tikuši pie slavas, lai par viņiem rakstītu.
Kaut patiesībā daudzu citu atkarīgo un bomži dzīvesstāsti būtu pat interesantāki un kolorītāki (lielos vilcienos gan atgādinot šos divus)
8.oktobris, 19:22 Atbildēt
LLīga
Saņēmos un noklausījos gandrīz stundu garo, apsūdzībām un žēlabām pilno videoierakstu. Gan šajā, gan citu portālu komentāros praktiski viss jau ir pateikts. Man vēl tikai gribētos pajautāt Lienei Skulmei (kura sevi redz tikai kā šīs situācijas upuri): mīļā Liene, kā tas varēja notikt, ka Jūs, 40-gadīga, pieaugusi, izskatīga, izglītota un sabiedrībā pazīstama sieviete, vairāku bērnu māte, esiet pilnībā zaudējusi kontroli pār savu dzīvi? Katrs rīkojas ar Jums pēc saviem ieskatiem, Jūsu pašreizējo partneri ieskaitot. Jums diemžēl ir izdevies zaudēt ne tikai kontroli, bet arī jebkuru atbildības sajūtu par sevi, bērniem, partneriem, darbu, pašai par savu nākotni. Un nejauciet to ar mīlestību.
7.oktobris, 14:12 Atbildēt
KKika
Radinieki redzēja, ka sievietei ir problēmas gan ar alkohola atkarību, gan spēju adekvāti reaģēt uz vīrieša vardarbību (pats Andris pēc atrašanās sākotnēji atzina, ka esot viņai iesitis viendien ar krēslu, citdien ar maku, viņš gan abas reizes raksturoja kā nejaušas, bet vardarbīgi vīrieši uz āru parasti tēlo labākus, kopš mūsdienās sievietes sišanu publiski vairāk vai mazāk nosoda). Gan jau aprunājās, mēģināja pārliecināt, ka vajag ārstēties no alkoholisma (ģintermuiža kādreiz piedāvā programmas atkarīgajiem) un skulme sākotnēji saprata, ka tā vajadzētu darīt. Vienkārši daudzi atkarīgie pēc neilga brīža padodas, jo iedzert gribas vairāk kā atgūt pašcieņu un paškontroli. Tā arī skulme.
8.oktobris, 19:20 Atbildēt
BBumerangs
Andźam jàgatavojas uz tiesu. Uzradusies lie iniece kas redzèja visu kautiñu. Nevis plastmasasktèslsbet smags koka kresls lidoja Skulmenei virsu un nogàza viñu no kàjàm. Bijusi nekopta ar netiriem matiem.Iedzerusi.
8.oktobris, 20:56 Atbildēt
NNojudzies
Andri, es ilgi Tevi aizstăvĕju, bet pat man săk likties, ka esi śķïries no veselă saprăta.Pat smaids tev śķïbs tajăs măkslïgajăs bildĕs..to nevar nepamanit
9.oktobris, 8:46 Atbildēt

Rīgas namu pārvaldnieks