VAKARA ZIŅAS. Ekskluzīvi foto! Hosams un Linda svin kāzas Mālpils muižā

 
Lindu un Hosamu viņu skaistajā dienā vizināja retro stila automašīna «Jaguar XJ6». Šādu modeli ražoja, sākot no 1981. gada, un ražo līdz pat šim brīdim. Jebkurā gadījumā šis auto ir dzīvē daudz pieredzējis, jo ieguvis vēsturiskā spēkrata statusu. ©Lindas un Hosama Abu Meri privātais arhīvs

Latvijā populārais gastroenterologs un Libāna goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri un LTV raidījuma «Rīta panorāma» vadītāja Linda Krūmiņa gredzenus mija 10. augustā. Kāzu ceremonija un svinības notika Mālpils muižā, jo pārim šī vieta likās ļoti romantiska un skaista. Kāzas norisinājās šaurā lokā, uz tām bija aicināti vecāki un tuvākie draugi.

Lindas un Hosama kāzu ceremonija noritēja, kā jau iepriekš rakstījām, eiropeiskā gaisotnē. No Libānas uz dēla kāzām bija ieradušies Hosama Abu Meri vecāki.

Jaunā pāra gredzeni iepriekš tik iegādāti Hosama dzimtajā Libānā. Hosams, gatavojoties kāzām, atzina, ka attiecībās ar Lindu jūtas mierpilns un laimīgs. Taču gari un plaši diskutēt viņš par šo tēmu nevēlējās, atstājot savu privātās dzīves laimi ģimenē, nevis apspriežot to publiskā telpā.

Pēc kāzām Linda Krūmiņa pārgāja vīra uzvārdā. Vaicājot, kur jaunais pāris ieplānojis pavadīt medusmēnesi, Hosams Abu Meri sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta: «Ar medusmēnesi nogaidīsim, jo pie mums vēl ciemojas mani vecāki un ir daudz dažādu plānu tuvākajam laikam. Par medusmēnesi domāsim, kad Latvijā kļūs pavisam auksts un lietains.»

Pilnu rakstu lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" numurā vai www.vz.lv