VAKARA ZIŅAS: Zeltiņa rada simtgades rotas no veiksmes un bagātības akmeņiem

 
©Soulstones By Agnese Zeltiņa publicitātes

Šobrīd veikalu plauktos pieejams bagātīgs klāsts ar dažnedažādām lietām – suvenīriem ar Latvijas simboliku, kas radīti par godu valsts simtgadei. Arī aktrise un rotaslietu zīmola «Soulstones» īpašniece Agnese Zeltiņa radījusi simtgades rotu kolekciju, kurās dominē sarkanbaltsarkanā karoga krāsas.

«Aproces par godu Latvijas dzimšanas dienai mēs jau veidojam trešo gadu. Pirms trim gadiem bija vēlme radīt kaut ko skaistu Latvijai. Un pirmā tapa aproce. Rotu veidošanā ir tehnika, kad no akmentiņiem tiek pīta tāda kā bize. Izdomāju, ka, tā kā mūsu karogā ir trīs joslas, tādām arī jābūt rokassprādzēm. Šogad Latvijai ir liela jubileja, tādēļ ir tapis kaut kas nopietnāks. 17. novembrī Rīgas Latviešu Biedrības namā būs arī Lielā labdarības balle, kurai mēs dāvāsim šo skaisto rotu komplektu. Šo balli organizē Rotari klubs.

Visiecienītākās no mūsu simtgades kolekcijas ir piespraudītes, jo tās ir universālas.

Piespraudīte sastāv no zieda un trim sarkanām bumbiņām, kas ir alternatīva karogam. Šīs piespraudes iesaku nēsāt kreisajā sirds pusē. Jau izpirktas ir arī vienas rindas aproces, tāpēc jau veidojam otru partiju. Es domāju, ka dāmas rotāsies tieši ar aprocītēm un piespraudītēm, jo tās ir gaumīgas un skaistas. Arī es pati ikdienā nēsāju piespraudīti. Par godu simtgadei, mums ir gan sarkanbaltsarkani auskari, gan kaklarotas,» par savu eleganto rotu veltījumu simtgadei stāsta Zeltiņa.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv