Jaunais tēvs Boldvins izskatās arvien draņķīgāk

© Scanpix

Nekopts izskats, maisiņi zem acīm un pusdienas vienatnē ārpus mājas – šādi simptomi neliecina par veselīgu klimatu aktiera Aleksa Boldvina ģimenē, kurā pirms četriem mēnešiem pieteicās meitiņa Karmena.

Neizskatās, ka piecdesmit gadu vecais aktieris Alekss Boldvins ļoti priecājas uzturēties Ņujorkā. Kaut arī sniega vētras ir garām, laiks joprojām ir auksts. Ja ņem vērā, ka vēl pagājušajā mēnesī Boldvins kopā ar sievu jogas instruktori Hilariju un meitiņu Karmenu varēja baudīt saules starus Havaju salās, kur aktieris filmējās jaunā grāvējā, tad šāds sapīkums ir vērā ņemams. Arī kopumā ņemot, nevarētu teikt, ka Boldvina dzīve, kopš mazuļa nākšanas pasaulē, gājusi uz augšu. Jau drīz pēc bērna piedzimšanas Boldvins pamanījās sakauties ar kādu fotogrāfu, kurš sekoja viņam un Hilarijai pastaigas laikā. Bet gada nogalē viņš homofobisku izteicienu dēļ pazaudēja darbu kanālā MSNBC, kur viņam bija pašam savs sarunu šovs. Ja tam visam vēl pievieno naktīs brēcošu mazuli, tad laikam jau nav nekāda iemesla izskatīties starojošam.

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais