Sievieti, kura palīdz noķert zagli, atlaiž no darba

Savdabīgu pateicību no saviem darba devējiem saņēmusi Kentuki štata Elizabettaunas veikala «Lowe's» pārdevēja Kārena Saizmora – par to, ka viņa palīdzējusi notvert zagli, sieviete atlaista no darba.

 Saizmora bija pamanījusi, ka kāds vīrietis nozog instrumentu komplektu 600 dolāru vērtībā, un pretēji instrukcijām metusies vajāt garnadzi. Notvert zagli Kārenai nav izdevies, taču viņa ievērojusi numuru automašīnai, kurā vainīgais aizbraucis, un pēc pāris stundām policija arestējusi garnadzi un atguvusi nozagto. Darbabiedru vidū Kārena iepelnījusies iesauku «Rembo», taču jau nākamajā dienā viņu gaidījis pārsteigums – sieviete atlaista par to, ka esot «apdraudējusi savu kolēģu un pircēju drošību», jo saskaņā ar instrukciju viņai bijis tikai jāziņo par zādzību. Saizmora jau paziņojusi, ka ir gatava tiesāties ar darba devējiem.

Vakara Ziņas

Mūziķe un elektroniskās mūzikas alķīmiķe Vultura kopā ar “r&b” un hiphopa pārstāvi Krisy laidušas klajā jaunu singlu un video ar nosaukumu “Vīzija”. Tas ir no topošā Vulturas albuma ,,Alegorija”, kas tiks izdots vēl šogad.

Svarīgākais