"Praktiskā Astroloģija"

30.mar
Ukrainā populārais astrologs Vlads Ross gada sākumā pētīja iespējamos notikumus vairākās valstīs, tostarp ielūkojās arī Latvijas liktenī.
 
21.mar
Astrologu portāls "Astrology answers" dalījies ar astroloģisko prognozi pirmdienai, 2022. gada 21. martam.
 
18.mar
Astrologi norādījuši, kas šajā laikā jāņem vērā, kad ir pilnmēness. Par to raksta astrologu portāls "Astrology Answers".
 
17.mar
Astrologu portāls "Astrology Answers" dalījies ar astroloģisko prognozi 17. martam.
 
11.mar
Astrologs un ekstrasenss Deniss Holodņickis atklājis, ka līdz marta vidum mūs ietekmēs Jupiters.
 
6.mar
ASV astroloģe Alise Bella atklājusi, kas cilvēkiem jāņem vērā 6. martā.
 
19.feb
Tiem, kuri zaudējuši jebkādas cerības būt slaidiem un skaistiem, mediķis un gaišreģis Mehdi Ebrahimi Vafa iesaka velti nekrist izmisumā, bet vienkārši pievērst uzmanību dzimšanas datumam.
 
15.feb
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajos tīklos dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai, īpaši brīdinot par otrdienu.
 
13.feb
Slavenā gaišreģe no Bulgārijas Vanga daudz stāstīja par zodiaka zīmēm. Tā dažas viņa viņa sauca par izredzētajiem, kamēr no citām pat baidījās, raksta "rsute.ru".
 
13.feb
Valentīna dienā vairāku cilvēku dzīvē var mainīties daudz kas. Astrologi šogad īpaši izceļ trīs horoskopa zīmes, kurām Valentīndienā, iespējams dzīve apgriezīsies kājām gaisā, raksta "rsute.ru".
 
12.feb
Slavenais Krievijas astrologs, veidojot prognozi visām horoksopa zīmēm februāra mēnesī, nonācis pie kāda interesanta secinājuma, raksta "rsute.ru".
 
12.feb
Iemīlējušies pāri Valentīna dienu sagaida ar lielu nepacietību. Galu galā tas ir vēl viens iemesls, lai parādītu otrajai pusītei savu mīlestību. Tomēr ne visām horskopa zīmēm šie svētki, tā teikt, "iet pie sirds", raksta "rsute.ru".
 
7.feb
Krievu astroloģe Tatjana Borša dalījusies ar astroloģisko prognozi nedēļai no 7. līdz 13. februārim.
 
6.feb
Astroloģe Narajana Montūfāra (Narayan Montūfar) atklājusi, no kā 2022. gadā cilvēkiem būtu jāizvairās, raksta dzīvesstila portāls "My Imperfect Life".
 
5.feb
Kā atzīmē astroloģe Narajana Montūfāra (Narayan Montūfar), februārī ir viens datums, kuru vērts atzīmēt kalendārā.
 
5.feb
Ekstrasenses Gaļina Janko un Saona dalījušās ar savām prognozēm 2022. gadam, brīdinot cilvēkus, pievērst uzmanību savai veselībai.
 
31.jan
Krievijas astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
24.jan
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi nedēļai no 24. janvāra līdz 30. janvārim.
 
21.jan
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram atklājusi, kāpēc šajā laika periodā nav ieteicams pieņemt svarīgus lēmumus.
 
17.jan
Kā sociālajā vietnē Instagram norāda krievu astroloģe Tatjana Borša, šī nedeļa iesāksies ar pilnmēnesi, kas gaidāms pirmdien.