"Praktiskā Astroloģija"

13.sep
Šī nedēļa paiešot augoša Mēness ietekmē, sociālajā vietnē Instagram norāda populārā krievu astroloģe Tatjana Borša.
 
13.sep
Cilvēka zodiaka zīme var pastāstīt par daudziem personības aspektiem, tostarp, par to, cik daudz cilvēks lieto grādīgos dzērienus, raksta "rsute.ru".
 
12.sep
Katrai zodiaka zīmei ir savas īpašās iezīmes. Dažiem patīk kompānija, dažiem - vientulība. Slavenais 20. gadsimta pareģotājs Volfs Mesings pauda, ka vientulība un vienatne visvairāk patīk Vēžiem. Viņiem nepatīk troksnis, viņi nav ieinteresēti būt uzmanības centrā, viņiem nav vajadzīgas uzslavas un atzinība, raksta "rsute.ru".
 
11.sep
Kā atklāj astrologs un pareģis Nikolass Aujula, no 10. septembra Venēras planēta ieiet Skorpiona zīmē.
 
7.sep
Slavenā krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi, kas atklāj, ka no šodienas sākas veiksmīgs laika periods.
 
7.sep
Cilvēka zodiaka zīme var pastāstīt par daudziem personības aspektiem, tostarp, par to, kuru horoskopa zīmju pārstāvjiem nevajadzētu lietot grādīgos dzērienus, raksta "rsute.ru".
 
3.sep
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmju pārstāvjus, kuri var sabojāt jebkurus svētkus, vēsta radio Romantika.
 
30.aug
Populārā krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
27.aug
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram atklāj, ka pirms pāris dienām Saule iegāja Jaunavas zīmē, kas nozīmē, ka sācies astroloģiskais rudens.
 
25.aug
Interesanti zināt, kurām zodiaka zīmēm 2021. gada rudenī iespējams smags periods. Nav izslēgti šķēršļi ceļā, kā arī sarežģītas situācijas. Bet galvenais ir nepadoties un mēģināt nesteigties ar saviem lēmumiem. Jūs varat izmantot radinieku palīdzību, kā intuīciju, lai kaut kā mazinātu nepatīkamo brīžu ietekmi, raksta "rsute.ru".
 
24.aug
Astrologs Nikolass Aujula sociālajā vietnē Instagram pastāstījis, kāda būs svētdienas pilnmēness ietekme uz turpmākajām divām nedēļām.
 
23.aug
Krievu astroloģe Tatjana Borša dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
23.aug
Izrādās, ir pasaulē izplatītākā horoskopa zīme, proti, tās pārstāvju ir visvairāk, un slavenā krievu astroloģe Vasilisa Volodina zina, kura tā ir, raksta "rsute.ru".
 
22.aug
Roksana Furniveila no Lielbritānijas iepriekš paredzēja Covid-19 pandēmiju, lasot kārtis medicīnas darbiniecei 2018. gadā. Šajā vasarā viņa dalījusies ar pareģojumiem, kas saistīti ar karalisko ģimeni, raksta ''Wales Online".
 
22.aug
Šodien gadāms pilnmēness un astrologi norāda, ka tas ļaus Lauvu sezonai noslēgties ar dramatisku "rūkoņu", raksta "Bustle".
 
21.aug
Kamēr šodien un rīt ir pretrunīgas dienas friziera apmeklējumam, astrologi atklāj, kurās dienās jaunnedēļ ir ieteicams doties pie friziera, lai piesaistītu veiksmi, bet, kurās dienās tas var nest nelaimi, raksta "rsute.ru".
 
21.aug
Britu pareģe Roksana Furnivala, kura paredzēja Covid-19 pandēmijas tuvošanos, veicot paredzējumu slimnīcas darbiniecei 2018. gadā, dalījusies ar savu prognozi par Covid-19, raksta "Wales Online".
 
16.aug
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.
 
14.aug
Starp visām zodiaka zīmēm ir dažas laimīgās, kuru pārstāvji šā gada augustā varēs laimēt loterijā. Laimests viņiem ļaus piepildīt savas vēlmes. Kāds nopirks automašīnu, kāds iegādāsies nekustamo īpašumu, kāds veiks remontu un kāds pat pārcelsies uz dzīvi citā valstī, raksta "rsute.ru".
 
13.aug
Pēc astrologu domām, dažu horoskopa zīmju pārstāvjiem piemīt dziednieciskas spējas. Šādiem cilvēkiem ir ļoti labi attīstīta intuīcija, kas viņiem palīdz ātri pierast pie situācijas un pieņemt apzinātus lēmumus, raksta "rsute.ru".