"Praktiskā Astroloģija"

11.apr
Hipnoterapeits un astrologs Nikolass Aujula no Londonas apgalvo, ka paredzējis gan jaunā koronavīrusa pandēmiju, gan Trampa sakāvi vēlēšanās, raksta "Mirror".
 
6.apr
Ir cilvēki, kuri slimo ļoti reti, tāpēc var šķist, ka viņu veselība ir lieliska. Astrologi atklāj, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem tiešām var būt laba veselība, raksta "rsute.ru".
 
2.apr
Pēc slavenās gaišreges Vangas pareģojumiem, tikai četras zodiaka zīmes būs veiksmīgas 2021. gadā. Viņās veiksies daudzās dzīves sfērās, raksta "rsute.ru".
 
29.mar
Astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā Facebook atklājis, ka jau šonedēļ gaidāmas magnētiskās vētras.
 
29.mar
Astrologu prognoze liecina, ka aprīlī jo īpaši divu horoskopa zīmju pārstāvjiem būs reāla iespēja krasi mainīt savu dzīvi, raksta "rsute.ru".
 
26.mar
Saskaņā ar mīlestības horoskopu, kuru izveidojuši astrologi, 2021. gadā savu mīlestību var sastapt 4 zodiaka zīmju pārstāvji. Attiecības piepildīs romantika un maigums, un dažiem pat izdosies apprecēties, raksta "rsute.ru".
 
21.mar
Leģendārais ekstrasens Volfs Mesings nosaucis trīs horoskopa zīmes, kas piesaista apkārtējo uzmanību, ir interesantas un neparastas, raksta "rsute.ru".
 
21.mar
Astrologi atklājuši, kāpēc 21. marts ir viena no bīstamajām dienām martā, kad cilvēkiem jābūt piesardzīgiem, raksta "slovofraza.com".
 
21.mar
Ir horoskopa zīmes, kurām Vanga pareģoja mūžīgo jaunību. Tās spēj ne tikai paredzēt nākotni, bet arī atbrīvoties no dzīves neveiksmēm. Augstāki spēki tās apbalvojuši ar laimi un veiksmi, raksta "rsute.ru".
 
20.mar
Starp zodiaka zīmēm ir arī tādas, ar kurām vienoties ir ļoti grūts uzdevums. Šo horoskopa zīmju pārstāvji var viegli manipulēt ar cilvēkiem un pat tiekties uz zināmu tirāniju. Turklāt šīm zodiaka zīmēm ir tumšās puses, par kurām ir vērts zināt, raksta "rsute.ru".
 
20.mar
Ne katram cilvēkam bija atļauts tikties ar gaišreģi Vangu, un starp tiem, kuriem šāda iespēja tika liegta, bija daudz tieši trīs konkrētu zodiaka zīmju pārstāvju. Bulgāru gaišreģei bija pilnīgi vienalga, kāds statuss ir personai vai cik viņam ir naudas. Vanga bija pārliecināta, ka šo trīs zodiaka zīmju pārstāvji ir Augstāko spēku aizsardzībā un viņi ir apveltīti ar īpašu enerģiju, raksta "rsute.ru".
 
19.mar
Astrologi uzskata, ka 3 zodiaka zīmēm ir mazāks risks inficēties ar Covid-19 nekā pārējām, raksta "rsute.ru".
 
14.mar
Ņujorkā dzīvojošā astroloģe Alise Bella intervijā "Forbes" atklājusi, kad šogad cilvēkiem jābūt uzmanīgiem.
 
14.mar
NEDĒĻAS CILVĒKS: SVENS HENKUZENS, Zāļu valsts aģentūras direktors.
 
13.mar
Astroloģe Alise Bella no Ņujorkas, ASV atklājusi, kuri 2021. gada mēneši solās būt pozitīvi.
 
6.mar
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
4.mar
Aizvadītais gads pasauli apgrieza kājām gaisā, lika pārvērtēt attieksmi pret dažādām lietām, atklāja nezināmas šķautnes līdzcilvēkos, pārbaudīja mūsu gribasspēku un rakstura stingrību. Jaunais – 2021. – būs mazliet mierīgāks, bet ne mierīgs. Taču nekad nav tā, ka visiem viss slikti, un vienmēr ir iespēja ņemt talkā astroloģiju. Izmatojot labvēlīgos periodus, varam dzīvot harmoniskāk.
 
4.mar
Astrologi atklājuši dienas martā, kad cilvēkiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo tajās mūs var vajāt neveiksmes un lielas problēmas dažādās dzīves situācijās, raksta "slovofraza.com".
 
26.feb
Marts pienāks pavisam drīz, un pirmais pavasara mēnesis daudziem ļaus cerēt uz pārmaiņām dzīvē. Astrologi uzksta, ka martā trīs zodiaka zīmju pārstāvji var satikt īpašu cilvēku, un pēc tam dzīve var krasi mainīties, raksta "rsute.ru".
 
25.feb
Astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā atklājis, ka šodien ir Kārdinājumu diena.