Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_downward"Praktiskā Astroloģija"

Katram no mums dzīvē ir jāsaskaras ar reāliem izaicinājumiem. Mēs piedzīvojam gandrīz vienus un tos pašus notikumus, bet reaģējam uz tiem atšķirīgi. Šeit ir populārākais “cieto riekstu” saraksts - tie cilvēki, kuri var viegli izturēt jebkuru pārbaudījumu, raksta "Wdays".
20.mar tautaruna.lv
Vai minūtes laikā var uzzināt, vai esat uz pareizā profesionālā ceļa? Šis tests dod acumirklīgu ieskatu, un katra paša ziņā ir konstatēt, vai iegūtā atbilde saskan ar pašreizējo darbību, vai tā, iespējams, atspoguļo ieceres, šaubas, vai arī ir pavisam aplama. Izvērstāka analīze ir ilgāka, sarežģītāka un komplicētāka.
19.mar Antra Gabre
Astrologi rūpīgi pārskatījuši 2024. gada zvaigžņu kartes un nosaukuši mēnešus, kas zodiaka zīmēm būs saistīti ar lielu neveiksmes risku. Kad katrai horoskopa zīmei jābūt īpaši uzmanīgai?
10.mar tautaruna.lv
Šopavasar vienai zodiaka zīmei īpaši veiksies un tās pārstāvju vēlmes un sapņi piepildīsies. 2024. gads tieši Ūdensvīram būs lielas veiksmes un labklājības periods.
9.mar tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši divas zodiaka zīmes, kas februārī būtiski uzlabos savu finansiālo stāvokli. Viņiem vajadzētu riskēt, lai iegūtu to, ko viņi vēlas, un izbaudītu šo dzīvi, vēsta UNIAN.
11.feb tautaruna.lv
Astroloģe Jana Timoščuka paredz, ka 2024. gadā Ukrainā būs jauns karš. Taču tas nebūs frontē, bet gan digitāls, vēsta UNIAN.
11.feb tautaruna.lv
Astrologs Valters Šulcs apjomīgā materiālā "Putina noriets" prognozē Krievijas prezidenta Valdimira Putina nākotni turpmākajam gadam.
18.jan tautaruna.lv
Astrologs Valters Šulcs dalījies ar vērtīgu padomu ikkatram, kam 2024.gadā ir kāda apņemšanās.
11.jan tautaruna.lv
Latviešu astroloģe Līga Šīrona STV Pirmā raidījumā "Kad viņas satiekas" pastāstīja, ko zvaigznes saka par 2024. gadu.
7.jan tautaruna.lv
Astrologs Andris Račs Edgara Orlova materiālā "Kas Latviju sagaida 2024.gadā?" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, kāds būs Krievijas - Ukrainas kara iznākums.
7.jan tautaruna.lv
Laiks kalendārā nebeidzami skrien uz priekšu un jau kārtējais gads atkal ir noslēdzies. Ko zvaigznes sola sagaidīt 2024. gadā, prognozē astroloģe Līga Šīrona, noslēdzošajā “Kad viņas satiekas” raidījumā.
1.jan tautaruna.lv
Horoskopu prognoze 2024. gadam vairākām zodiaka zīmēm sola interesantu pārsteigumu un atvērtu iespēju periodu dažādās dzīves jomās, vēsta cursorinfo.co.il.
1.jan tautaruna.lv
Trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem pienācis laiks sapņot par visneticamākajām lietām, jo ​​astrologi saka, ka jaunajā gadā veiksme viņus pavadīs burtiski ik uz soļa. Būs svarīgi projekti, jauni sākumi, daudzsološi ceļojumi un romantiskas iepazīšanās.
30.dec 2023 tautaruna.lv
Astrologs Valters Šulcs prognozējot to, kas decembrī sagaida Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, atklājis arī to, kā Putinam noslēgsies gads.
30.dec 2023 tautaruna.lv
Astrologi atklāj, kurās dienās decembra nogalē labāk būt uzmanīgiem, vēsta dailyhoro.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Astrologs Valters Šulcs atklājis, kas decembrī sagaida Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Kamēr daži cilvēki svētkos saņem kalendārus un figūriņām, citi saņem viedtālruņus un rotaslietas. Astrologi ir pārliecināti, ka ir pieci zodiaka apļa pārstāvji, kuri ir gatavi terēties dārgākām dāvanām, raksta WomanHit.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Astronumerologs Kristaps Baņķis šogad mantisku dāvanu vietā iesaka dāvināt mīlestību.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Ne visi astroloģiskie un astronomiskie notikumi ir labvēlīgi. Astrologi pastāstīja, kuri no tiem būs visbīstamākie decembra laikā, raksta dailyhoro.
13.dec 2023 tautaruna.lv
Astrologs Valters Šulcs apjomīgā materiālā "Putina noriets" prognozē Krievijas prezidenta Valdimira Putina tuvāko nākotni.
20.nov 2023 tautaruna.lv