Otrdiena, 6.jūnijs

redeem Ardis, Ingrīda

Lasi ērtāk format_size

arrow_downward"Praktiskā Astroloģija"

Ir zodiaka zīmes, kas laulībā neizceļas ar uzticību, raksta Telegraf.
5.mar tautaruna.lv
Daudzām zodiaka zīmēm 2023. gads būs pārmaiņu periods. Šogad Trusis vēlmi pēc pārmaiņām atbalstīs trim horoskopa zīmēm. Pārmaiņas būs saistītas ar vēlmi mainīt darbu, raksta telegraf.com.
22.jan tautaruna.lv
Pēc slavenās astroloģes Tamāras Globas teiktā, pēc diviem mēnešiem vienai no horoskopa zīmēm sāksies neticams veiksmes periods - būs daudz jaunu atklājumu un papildu iespējas nopelnīt naudu, raksta limon.postimees.ee.
15.jan tautaruna.lv
Astrologi ir sastādījuši horoskopu visām zodiaka zīmēm 2023. gadam un identificējuši divas zodiaka zīmes, kas nākamgad spēst atrisināt visas savas likstas un kļūt patiesi laimīgas, raksta UNIAN.
29.dec 2022 tautaruna.lv
Astrologs Kristaps Baņķis mikroblogošanas vietnē twitter publicējis prognozi turpmākajām dienām.
20.dec 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši četras zodiaka zīmes, kas ir ilgmūžīgas. To pārstāvji var nodzīvot līdz sirmam vecumam un ar pilnu prātu un izpratni par visu, kas notiek apkārt, raksta UNIAN.
4.dec 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras 2023. gadā spēs atlaist pagātni un atvērt savas sirdis lieliskai un brīnišķīgai nākotnei, raksta UNIAN.
19.nov 2022 tautaruna.lv
Vecāku dzimšanas laiks ietekmē arī bērna likteni un viņa prātu. Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuriem dzimst gudri bērni ar lielu dzīves potenciālu, raksta UNIAN.
5.nov 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši Horoskopa zīmes, kuru pārstāvji oktobra beigās varēs gūt panākumus biznesa un finanšu jomās. Runa ir par trim horoskopa zīmēm, kuru pārstāvji iegūs iespēju atrast jaunus ienākumu avotus un kļūt bagātiem, raksta UNIAN.
28.okt 2022 tautaruna.lv
Turpmāk minēto zodiaka zīmju pārstāvjiem oktobrī ir visas iespējas uzlabot savu dzīvi un atrisināt pat vislielākās problēmas, kas tos nomoka pēdējā laikā, raksta Telegraf.
16.okt 2022 tautaruna.lv
Astrologi atklāj, ka vairākas zodiaka zīmes novembrī var palikt bez naudas. To ietekmēs dažādi dzīves apstākļi, ko var paredzēt planētu un zvaigžņu kustībā, raksta UNIAN.
16.okt 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši sešas bīstamākās dienas 2022. gada oktobrī. Šajās dienās vajadzētu būt pēc iespējas uzmanīgākam un ievērot dažus noteikumus, lai neiekļūtu nepatikšanās, raksta UNIAN.
6.okt 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām ir ļoti grūts liktenis. Lai viņu dzīve būtu izdevusies, jāpieliek maksimāli daydz spēka.
30.sep 2022 tautaruna.lv
Astrologs pastāstīja, kuras horoskopa zīmes pēc 26. septembra var palikt bez naudas, raksta UNINAN.
26.sep 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši divas visgudrākās zodiaka zīmes, kuru intelekta līmenis ir augstāks nekā citām, raksta rsute.ru.
17.sep 2022 tautaruna.lv
Slavenais astrologs Pāvels Globa paziņojis, ka divām Zodiaka zīmēm līdz augusta beigām būs jāpieņem svarīgs lēmums, kas mainīs viņu dzīvi, raksta Topnews.
27.aug 2022 tautaruna.lv
Astrologi nosaukuši divas zodiaka zīmes, kas dod priekšroku rūgtai patiesībai, nevis saldiem meliem. Tāpēc tās nodēvētas par visgodīgākajām horoskopa zīmēm, raksta UNIAN.
19.aug 2022 tautaruna.lv
Pēc astroloģes Tamāras Globas teiktā, jo īpaši vienai Zodiaka zīmei jūlija beigās ļoti paveiksies. Visas tās vēlmes un sapņi piepildīsies, raksta Topnews.
24.jūl 2022 tautaruna.lv
Astrologs Pāvels Globa nosauca galvenos jūlija veiksminiekus, raksta Topnews.
14.jūl 2022 tautaruna.lv
Astroloģe Olga Medvetskaja dalījusies ar prognozi par karu Ukrainā 2022. gada vasarai, brīdinot tieši par jūnija beigām, jūlija sākumu, raksta unian.net.
26.jun 2022 tautaruna.lv