"Praktiskā Astroloģija"

Vakar, 10:15
Astroloģe Olga Medvetskaja dalījusies ar prognozi par karu Ukrainā 2022. gada vasarai, brīdinot tieši par jūnija beigām, jūlija sākumu, raksta unian.net.
 
23.jun
Astrologi nosaukuši 5 zodiaka zīmes, kuru pārstāvji dzīvo pastāvīgā cīņā ar lieko svaru un nespēj to uzveikt. Un viss tāpēc, ka ķermeņa uzbūvi ietekmē ne tikai ģenētika un dzīves ritms, bet arī zvaigznes, raksta rsute.ru.
 
19.jun
Astrologi prognozēi, ka 2022. gada vasarā tieši trim horoskopa zīmēm veiksies vairāk nekā pārējām. Šo zīmju pārstāvjus gaida pārmaiņu periods, taču viņi būs apmierināti, raksta unian.net.
 
19.mai
Šos cilvēkus nevar apmānīt: astrologi nosaukuši trīs horoskopa zīmes ar pārcilvēcisku intuīciju, raksta rsute.ru.
 
18.mai
2022. gada 10. maijā sākās periods, kad Merkurs ir retrogrādā pozīcijā. Astroloģe Natālija Kopneva iesaka: šajā laikā jābūt pēc iespējas klusākiem un mierīgākiem.
 
24.apr
Vēdu astroloģijas speciāliste un viena no slavenākajām astroloģēm sociālajā vietnē Instagram Sāra Sarasvati prognozējusi, kad konflikts Ukrainā sāks norimt.
 
23.apr
Ukrainā dzimusī astroloģe, kura jau ilgstoši dzīvo Austrālijā, Andžela Pērla prognozējusi, kad gaidāmas kādas izmaiņas Krievijā, raksta "Obozrevatel".
 
23.apr
Slavenais astrologs Pāvels Globa nosaucis četrus zodiaka zīmju pārstāvjus, kuriem aprīlī vajadzētu būt uzmanīgiem ar naudu, raksta žurnāls Profile.
 
22.apr
Slavenā astroloģe Tamāra Globa intervijā Nadeždai Streļcovai stāstīja, ko par Krievijas-Ukrainas konfliktu saka zvaigznes, vēstīja TopNews.
 
17.apr
Astroloģe Alise Bela atklājusi svarīgākos aprīļa datumus un starp tiem ir arī 17. aprīlis.
 
11.apr
Angļu valodā rakstošais indiešu žurnāls "Modern Astrology" janvārī esot publicējis rakstu, kurā stāstīts par gaidāmo Krievijas iebrukumu Ukrainā, vēsta "Hans India".
 
10.apr
Slavenais krievu astrologs Pāvels Globa prognozē, ka trīs zodiaka zīmes aprīlī piedzīvos lielu veiksmi. Šis mēnesis daudziem būs grūts, jo ikvienu skars dažādi satricinājumi. Tomēr trīs zodiaka zīmes veiksmīgi atrisinās jebkuru situāciju.
 
3.apr
Astroloģe Alise Bela no Ņujorkas, ASV sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi aprīlim, izceļot vairākus datumus gaidāmajā nedēļā.
 
3.apr
Daļai cilvēku dzīvē veicas. Viņi ir laimīgi mīlestībā, bieži vinnē loterijā un parasti reti saskaras ar grūtībām dzīvē. Bet ir arī viņiem pilnīgi pretējas personības – veiksme viņiem neuzspīd, bet, ja uzspīd, viņi to nepamana. To var izskaidrot no dažādiem skatu punktiem, un viens no tiem ir astroloģija, raksta rsute.ru.
 
30.mar
Militārais analītiķis, NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs kanāla TV24 Speciālizlaidumā skaidrojis, kas notiek gadījumā, ja kāda no dalībvalstīm nepiekrīt 5. panta aktivizēšanai.
 
30.mar
Ukrainā populārais astrologs Vlads Ross gada sākumā pētīja iespējamos notikumus vairākās valstīs, tostarp ielūkojās arī Latvijas liktenī.
 
21.mar
Astrologu portāls "Astrology answers" dalījies ar astroloģisko prognozi pirmdienai, 2022. gada 21. martam.
 
18.mar
Astrologi norādījuši, kas šajā laikā jāņem vērā, kad ir pilnmēness. Par to raksta astrologu portāls "Astrology Answers".
 
17.mar
Astrologu portāls "Astrology Answers" dalījies ar astroloģisko prognozi 17. martam.
 
11.mar
Astrologs un ekstrasenss Deniss Holodņickis atklājis, ka līdz marta vidum mūs ietekmēs Jupiters.