Sestdiena, 30.septembris

redeem Elma, Elna, Menarda

arrow_downwardPavasara plūdi

Stipras lietusgāzes ASV ziemeļaustrumos piektdien izraisīja plūdus Ņujorkā, kas daļēji paralizēja metro un lidostu darbību.
9:48 Ziņu aģentūra LETA
Pēkšņos plūdos Meksikas rietumos ir gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki, pirmdien paziņoja Halisko štata gubernators Enrike Alfaro.
26.sep Ziņu aģentūra LETA
Vācijas autobūves koncerns "Volkswagen" paziņojis, ka bijis spiests samazināt ražošanu vairākās Eiropas rūpnīcās detaļu trūkuma dēļ pēc tam, kad pagājušā mēnesī Slovēnijā piedzīvotie plūdi smagi skāruši kādu nozīmīgu piegādātāju.
12.sep Ziņu aģentūra LETA
Lietusgāžu izraisītajos plūdos Grieķijas centrālajā daļā bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 15 cilvēkiem, svētdien paziņoja glābēji.
11.sep Ziņu aģentūra LETA
Bojāgājušo skaits spēcīgajās vētrās un plūdos Brazīlijas dienvidos pieaudzis līdz 41, pavēstīja Riugrandi du Sulas štata valdība.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Bojāgājušo skaits plūdos Grieķijā ir pieaudzis līdz 10 cilvēkiem, bet vēl četri cilvēki ir pazuduši bez vēsts, piektdien paziņoja varas iestādes.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Nedēļas sākumā, 4. septembrī, Grieķiju skārā vētra "Daniel". Spēcīgās lietavas Grieķijā izraisījušas postošus plūdus valsts centrālajā un rietumu daļā. Vairāk nekā 800 cilvēku bija spiesti evakuēties, plūdi prasījuši arī vairāku cilvēku upurs, vēsta "CNN".
8.sep Portāls nra.lv
Valdība šodien nolēma piešķirt 85 533 eiro Līvānu novadam plūdu seku novēršanai.
5.sep Ziņu aģentūra LETA
Šovakar pēc spēcīgajām lietusgāzēm Rīgā applūdušas vairākas ielas.
18.aug Portāls nra.lv
Vācijā vētra un spēcīgas lietusgāzes vairākās valsts daļās izraisījušas plūdus un Frankfurtes lidostā nācies atcelt desmitiem avioreisu, ceturtdien paziņojušas varasiestādes.
17.aug Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Pēc vairāku dienu lietavām, kas Ķīnā norisinājās jūlija pēdējā dienā un augusta pirmajā dienā, Pekinas lidosta ir paralizēta.
15.aug tautaruna.lv
Nesenajos plūdos Ķīnas galvaspilsētā Pekinā bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 33 un vēl 18 cilvēki tiek uzskatīti par pazudušiem, trešdien paziņojušas amatpersonas.
9.aug Ziņu aģentūra LETA
Pēc vakardienas stiprā lietus Rīgas ielās turpinās ūdens atsūknēšana, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
8.aug Ziņu aģentūra LETA
Vjetnamas ziemeļos plūdos un zemes nogruvumos dzīvību zaudējuši vismaz astoņi cilvēki, pavēstīja amatpersonas.
7.aug Ziņu aģentūra LETA
Slovēnija un Austrija turpina cīnīties ar spēcīgo lietusgāžu izraisītajiem plūdiem, kuru dēļ nācies evakuēt simtiem cilvēku.
6.aug Ziņu aģentūra LETA
Ķīnā plūdos Habei provinces pilsētā, kas atrodas 150 kilometru attālumā no Pekinas, dzīvību zaudējuši vismaz desmit cilvēki, sestdien pavēstīja amatpersonas.
5.aug Ziņu aģentūra LETA
Lietusgāžu izraisītajos plūdos Ķīnas galvaspilsētā Pekinā un tās apkārtnē gājuši bojā 20 cilvēki, vēsta Ķīnas plašsaziņas līdzekļi.
2.aug Ziņu aģentūra LETA
Pēdējās dienās Jūrmalā bijis ļoti daudz nokrišņu. Pirms dažām dienām jau bija situācija, ka visas ielas varēja izbraukt ar laivu, savukārt šovakar ap pulksten sešiem lietusgāzes Dzintaru - Majoru pusē atkal ielas padarījušas par labvēlīgiem apstākļiem laivotājiem un peldētājiem.
26.jūl tautaruna.lv
"Facebook" kontā "Sadursme.lv" ievietots aktuāls video - lietus laikā Jūrmalas galvenā iela ir pārplūdusi.
25.jūl tautaruna.lv
ASV Vērmontas štatā stipras lietusgāzes ir izraisījušas plūdus, kuru dēļ ASV prezidents Džo Baidens otrdien izsludināja ārkārtas stāvokli šajā štatā un desmitiem iedzīvotāju tika evakuēti ar laivām.
12.jūl Ziņu aģentūra LETA