Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPavasara plūdi

Pēc ēku applūšanas Jēkabpilī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norādīja, ka, vērtējot radušos situāciju Jēkabpilī, varētu tikt spriests par pašvaldību zonējumu – kur dot un nedot tiesības apbūvei. Varētu diskutēt arī par to, vai pieļaut būvniecību palienēs. TV3 raidījums “900 sekundes” jautāja – vai iedzīvotāji atbalstītu šādus apbūves ierobežojumus.
28.jan Portāls nra.lv
Šonedēļ Jēkabpilī Daugavas aizsargdambja bojātajās uzbēruma vietās tiek noņemta sablīvētā ledus masa, lai varētu apsekot nogāzi, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Pēc plašajiem plūdiem patlaban Jēkabpils novada Ābeļos ūdens līmenis ievērojami samazinājies un ugunsdzēsēji savu darbu ir paveikuši.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien līdz vēlam vakaram glābēji veica ūdens atsūknēšanu Jēkabpils novada Ābeļos, kur plašā teritorijā ūdenī atrodas vairākas dzīvojamās mājas un saimniecības.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpilī turpinās plūdu ūdens atsūknēšana vietās, kas ir tālāk no pilsētas centra, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pastāstīja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Ūdens līmenis Latvijas upēs vai nu nedaudz svārstās vai pazeminās, tikai atsevišķos posmos tas vēl lēnām paaugstinās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
21.jan Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpilī un novadā plūdu postījumu dēļ slēgta vai ierobežota satiksme vairākās ielās un ceļos, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Turpinās paaugstināties ūdenslīmenis austrumu daļas upēs, gaidāms ūdenslīmeņa kāpums arī Daugavā, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Pašvaldībām būs pieejami Eiropas Savienības (ES) struktūrfondi aizsargbūvju sakārtošanai, Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks (AS).
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Trešdien ūdens līmeņa krišanās Daugavā pie Jēkabpils paātrinājusies, sasniedzot sešus centimetrus stundā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Pēdējās dienās Latvijas sabiedrība jo īpaši sek līdzi notikumu attīstībai Jēkabpilī saistībā ar plūdiem. Cilvēki palīdz, kā var, dalās ar informāciju un apmainās ar viedokļiem. Tā, piemēram, meteorologam Jānim Trallim ir ideja, kā varētu mazināt plūdu iespējamību nākotnē.
18.jan tautaruna.lv
Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP) videoierakstā sociālajos tīklos aicina iedzīvotājus būt pacietīgiem un saprātīgiem, atbrīvojot savus īpašumus no ūdens.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Daugavā pie Jēkabpils turpinās vienmērīga ūdens līmeņa pazemināšanās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpilī plānots līdz nedēļas beigām atsūknēt ūdeni no dzīvojamajām ēkām, aģentūru LETA informēja novada izpilddirektors Uldis Skreivers.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpilī atcelta evakuācija Daugavas kreisajā krastā, liecina informācija Jēkabpils novada mājaslapā.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Gan Jēkabpils novada pašvaldība, gan "Latvenergo" brīdina – meteorologi nedēļas otrajā pusē prognozē sala atgriešanos. Tādēļ pastāv risks, ka ledus sablīvējumi sasals un ūdens līmenis atkal celsies, vēsta LTV raidījums "Dienas Ziņas". 
17.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Pļaviņu ūdenskrātuvē pēdējās dienās nedaudz pazeminājies ūdens līmenis, aģentūra LETA uzzināja Aizkraukles novada pašvaldībā.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Slavenā rallija braucēja Reiņa Nitiša īpašumi Jēkabpilī nonākuši ūdens varā, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Sportista māja Jēkabpilī grimst ūdenī" izdevumā "Privātā Dzīve".
17.jan tautaruna.lv
Mazinoties plūdiem Daugavā, Jēkabpilī sākti plaši ūdens atsūknēšanas darbi un mājās varēs atgriezties Celtnieku mikrorajona iedzīvotāji, informē pašvaldība.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Daugavā pie Jēkabpils turpinās ūdens līmeņa pazemināšanās par aptuveni trim centimetriem stundā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
17.jan Ziņu aģentūra LETA