Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPavasara plūdi

Haiti lietavu izraisītos plūdos un nogruvumos nedēļās nogalē gājuši bojā 15 cilvēki, paziņojušas amatpersonas.
5.jun Ziņu aģentūra LETA
Itālija apstiprinājusi vairāk nekā divu miljardu eiro ārkārtas palīdzības paketi plūdos cietušajiem apvidiem Emīlijas-Romanjas reģionā valsts ziemeļdaļā, otrdien pavēstīja premjerministre Džordža Meloni.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Tehnoloģiju uzņēmums "Google" paplašinājis plūdu prognozēšanas iespējas ar 60 jaunām teritorijām Eiropā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā, Āfrikā, kā arī Dienvidamerikā un Centrālamerikā, risinājumā iekļaujot arī Latvijas teritoriju, informē "Google" pārstāvji. 
23.mai Portāls nra.lv
Itālijas ziemeļos lietavu izraisītos plūdos gājuši bojā astoņi cilvēki un evakuēti vairāki tūkstoši, pavēstīja amatpersonas.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Dienām ilgas lietusgāzes Itālijas ziemeļos otrdien izraisīja plūdus vairākās pilsētās, liekot iedzīvotājiem patverties uz jumtiem.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Stipru lietavu izraisītos plūdos un zemes noslīdējumos Kongo Demokrātiskās Republikas austrumos aizvadītajā nedēļā gājuši bojā gandrīz 400 cilvēku, paziņojusi amatpersona.
8.mai Ziņu aģentūra LETA
Veselības ministrija (VM) plāno izmaksāt 71 428 eiro Jēkabpils reģionālajai slimnīcai, lai segtu zaudējumus, kas radušies saistībā ar ārkārtas situāciju plūdu laikā, slimnīcā nesniedzot plānveida stacionāros pakalpojumus.
29.apr Ziņu aģentūra LETA
Jēkabpils novadā plūdu radīto zaudējumu kompensēšanai iedzīvotājiem jau izmaksāti vairāk kā 160 000 eiro, informē pašvaldības pārstāve Aiga Sleže.
17.apr Ziņu aģentūra LETA
Augšdaugavas novadā pavasara palu dēļ pašlaik no ārpasaules nošķirtas vismaz 45 mājsaimniecības, kurām var piekļūt tikai ar laivu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) vairs nebūs "patiesības ministrija", kas vienīgā zina, kā ir pareizi, un norāda pašvaldībām uz to kļūdām, intervijā aģentūrai LETA saka ministrs Māris Sprindžuks (AS). Viņš sev kā vienu no galvenajām prioritātēm ir noteicis pārvaldības procesu maiņu - kopīgi noteikt un sasniegt mērķus, nevis tikai kontrolēt un "pātagot".
12.apr Ziņu aģentūra LETA
Izraēlas dienvidos lietusgāžu dēļ no krastiem izgājušas vairākas upes, applūdinot autoceļus, otrdien paziņoja amatpersonas.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Šodien plkst.8 Daugavas ūdens līmenis Daugavpilī bija 7,46 metri virs stacijas nulles atzīmes, līdz ar to tiek atcelts 6.aprīlī izsludinātais oranžais brīdinājums par potenciālajiem plūdiem, ziņo Daugavpils pilsētas pašvaldība.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Daugavā lejpus Daugavpils ūdens līmenis ir sasniedzis šā pavasara augstāko atzīmi, upes augštecē tas turpina pakāpeniski pazemināties, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Laika apstākļu ietekmē visos AS "Latvijas valsts meži" (LVM) reģionos applūduši vai bojāti vairāki meža ceļa posmi, liecina LVM publicētā informācija.
6.apr Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Augšdaugavas novadā plūdu dēļ slēgti vēl vairāki ceļi, ziņo pašvaldība.
6.apr Ziņu aģentūra LETA
Daugavpilī plūdu dēļ satiksmei slēgts Nometņu ielas posms, ziņo pilsētas pašvaldība.
5.apr Ziņu aģentūra LETA
Šobrīd nav nepieciešams plūdu dēļ izsludināt ārkārtējo situāciju Augšdaugavas novadā, jo glābšanas dienesti tiek galā ar situāciju, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
3.apr Ziņu aģentūra LETA
Augšdaugavas novada Sventes pagastā pirmdienas rītā no applūdušā teritorijā esošas mājas evakuēti trīs cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
3.apr Ziņu aģentūra LETA
Lielākajā daļā Latvijas upju turpinās ūdens līmeņa krišanās vai nelielas svārstības, bet Daugavā ūdens līmenis lēnām kāpj, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
3.apr
Augšdaugavas novadā ūdens līmenis turpina kāpt, appludināti vismaz astoņi ceļu posmi, kā arī sācis applūst vasarnīcu kooperatīvs, kurā ir dzīvojamās mājas, aģentūrai LETA pastāstīja Augšdaugavas novada izpilddirektors Pēteris Dzalbe.
2.apr Ziņu aģentūra LETA