Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Skaistuma festivāls

Pusaudžu gadi ir laiks, kad sejas ādas kopšana ir svarīga, jo tas ir hormonālo izmaiņu periods, kas izraisa dažādas ādas nepilnības.
16.apr SADARBĪBAS PROJEKTS
Saules aizsardzība ir aktuāla neatkarīgi no vecuma, sejas ādas tipa vai no tā kāds gadalaiks ir aiz loga. Saule, arī mākoņainās dienās, izstaro ne tikai dienas gaismu, bet arī kaitīgus ultravioletos starus, kuri ietekmē ādas veselību.
12.apr SADARBĪBAS PROJEKTS
Pavasara ieskandinot, no 4. aprīļa līdz 24. aprīlim, “Maxima Latvija” veikalos norisinās “Skaistuma festivāls”, kura laikā iespējams palutināt sevi un savus tuvos ar iemīļotākajām skaistumkopšanas precēm par īpaši izdevīgām cenām.
9.apr SADARBĪBAS PROJEKTS
Visiem plaši zināma un atzīta labsajūtas uzlabošana ir rūpes par sevi, kas ietver arī dažādus skaistumkopšanas paradumus.
9.apr SADARBĪBAS PROJEKTS
Iespējams, ka matu mazgāšana nav nekas tāds, par ko daudz jādomā. Protams, ka varbūt izpētat, kādu šampūnu un kondicionieri izvēlēties. Kopā ar Maximu dalīsimies padomos par pareizu matu mazgāšanu.
1.apr Monika Sila
Kāpēc tik daudziem no mums ir grūti patiesi atpūsties? Tas var būt tāpēc, ka relaksācijai ir vajadzīgas nelielas pūles.
26.mar Monika Sila
Viens no 21. gadsimta jaunības eliksīriem ir pači. Šīs vienreizējās plāksnītes ir izcils palīgs acu zonas atsvaidzināšanai, kā arī noguruma pazīmju novēršanai un pietūkuma mazināšanai. Pači ne tikai mitrina ādu, bet arī ar laiku mazina vārnu kājiņas ap acīm, kā arī nodrošina liftinga efektu.
19.mar Lauma Ozola
Bieži vien, pateicoties matu griezumam, sieviete var kļūt par dažiem gadiem jaunāka.
15.mar Lauma Ozola
Mati ir mūsu skaistākā rota. Tāpēc rūpes par tiem ir būtiskas. Paviršība šeit ir izslēgta, jo bieži vien tieši mati ir tie, kas sniedz pirmo iespaidu par cilvēku, īpaši sievietēm. Ne tikai sakopti nagi, grims, apģērbs, bet arī mati.
13.mar Lauma Ozola
Mode ir izturējusi karus un finanšu krīzes. Tā ir gan konceptuāla, gan funkcionāla. Tā ir kā svārsts, kas ik pa laikam iemet mūs pagātnē, tad ar jaudu mūs atgriež šodienā un caur pieredzēto rada vīziju par nākotni. Modei ir savs stāsts.
6.mar Sola Rūja