Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardIN MEMORIAM

Mūžībā aizgājušos turam siltā piemiņā un pieminam

Nīderlandes bijušais premjerministrs Drīss van Agts un viņa dzīvesbiedre Eiženija nolēma mūžībā doties roku rokā. Viņiem abiem tika veikta eitanāzija, atsaucoties uz "The Rights Forum", vēsta "ABC News".
11.feb Portāls nra.lv
Pēkšņi miris amerikāņu mūziķis un aktieris Modži Niksons, kurš pazīstams ar dziesmu "Elvis Is Everywhere" un filmām "Super Mario Brothers" un "Balls of Fire", vēsta UNIAN.
9.feb Portāls nra.lv
Latvijas Šaha federācija dalījusies ar sēru vēsti: mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs.
8.feb Portāls nra.lv
Mūžībā aizgājis ukraiņu dzejnieks Aleksandrs Kiričenko, kura patvērums bija Cēsīs, ierakstā "Facebook" pauž Anita Studente.
4.feb Portāls nra.lv
Murjāņu sporta ģimnāzija vēsta, ka mūžībā aizgājusi airēšanas trenere un pedagoģe Ilze Krūze.
3.feb Portāls nra.lv
Pāragri aizsaulē devies Ģirts Zelmenis. Viņš bija ne tikai Latvijas rallijkrosa galvenais tiesnesis, bet arī savulaik populārā TV šova "Dejo nost!" dalībnieks, kur viņam izdevās gūt lieliskus panākumus.
31.jan tautaruna.lv
Pēc ilgas cīņas ar smagu un grūtu slimību aizsaules mūzikas ceļos devies Latvijas džeza leģenda IVARS GALENIEKS (1952-2024), ar skumjo vēsti savā Facebook profilā dalījusies viņa meita Liene Galeniece.
29.jan Portāls nra.lv
Mūžībā devusies operdziedātāja, Latvijas Nacionālās operas kādreizējā soliste Rita Zelmane, vēsta Latvijas Nacionālā opera un baleta teātra ieraksts sociālajā vietnē "Facebook".
26.jan Portāls nra.lv
Mūžībā devies akadēmiķis Pēteris Šipkovs, vēsta viņa dēla Jāņa Šipkova ieraksts sociālajā vietnē "Facebook".
25.jan Portāls nra.lv
Martina Lutera Kinga juniora dēls Deksters Skots Kings ir miris, atsaucoties viņa ģimenes un Kinga centra paziņojumu, vēsta CNN.
23.jan Portāls nra.lv
Pirmdien 79 gadu vecumā miris Itālijas vīriešu futbola izlases visu laiku labākais vārtu guvējs Džidži Riva.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Pāragri aizsaulē devies Ģirts Zelmenis - Latvijas rallijkrosa galvenais tiesnesis, "Facebook" vēsta Rallycross.lv.
22.jan Portāls nra.lv
No dzīves 75 gadu vecumā aizgājusi sešdesmito gadu amerikāņu popgrupas "Shangri-Las" soliste Mērija Vaisa, svētdien pavēstīja ierakstu kompānijas "Norton Records" dibinātāja Mirjama Linna.
22.jan Ziņu aģentūra LETA
"Šis rīts ir atnesis ļoti sāpīgu vēsti - mirusi rakstniece Inguna Bauere, sociālajā vietnē "Facebook" raksta grāmatu apgāda Zvaigzne ABC valdes priekšsēdētājas Vija Kilbloka.
20.jan Portāls nra.lv
"Dziļās sērās paziņojam, ka 2024.gada 16.janvārī traģiski gāja bojā mūsu kolēģis Jānis Ančipanovs, " sociālajā vietnē "Facebook" raksta Jūlija Stepaņenko.
18.jan Portāls nra.lv
Pāvests Francisks ir paudis skumjas un līdzjūtību saistībā ar Velingtonas (Jaunzēlande) emeritētā arhibīskapa kardināla Tomasa Staforda Viljamsa nāvi, vēsta vaticannews.va. Kardināls mūžībā devās īsi pirms gadumijas.
16.jan Portāls nra.lv
Mūžībā devies mūziķis, kultūras darbinieks un bijušais grupas "Līvi" dalībnieks Valdis Štarks, vēsta vairāki ieraksti sociālajā medijā "Facebook".
15.jan Portāls nra.lv
89 gadu vecumā miris Pascal programmēšanas valodas radītājs Niklauss Virts. Par to ziņo Datortehnikas asociācija.
8.jan Portāls nra.lv
Mūžībā devies talantīgs fotogrāfs un žurnālists Aldis Dubļāns.
2.jan Portāls nra.lv
Daudzi ļoti slaveni, nozīmīgi cilvēki mūzikā, literatūrā, mākslā, politikā un sabiedriskajā darbā 2023. gadā ir šķīrušies no dzīves un tagad noraugās uz mums no debesu maliņas.
29.dec 2023 Māris Krautmanis