nra.lv sarunas

15.jun
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas ārste un dermatoloģe Lauma Valeine. Raidījumu vada žurnāliste Lauma Ozola.
10.jun
"Skandāli ietekmē banku nozari. Atšķirībā no citām nozarēm, finanšu, banku sektors ir daudz vairāk pakļauts reputācijas satricinājumiem. Banku kā mušu ar avīzi var nosist," intervijā raidījumā "Nra.lv sarunas" saka “Industra Bank” padomes priekšsēdētājs Jurijs Adamovičs.
5.jun
Kārlim Leiškalnam ir milzu pieredze politikā, viņš ir bijis vairāku partiju biedrs vai to sastādītajos kandidātu sarakstos, bijis arī vairāku sasaukumu Saeimas deputāts. Bijis arī Latvijas Ostu asociācijas izpilddirektors. Par politikas un ekonomikas aktualitātēm TV “Nra.lv sarunas” intervija ar Kārli Leiškalnu.
30.mai
Raidījuma "Nra.lv sarunas" eirokomisāru kandidātu diskusijā piedalās Roberts Zīle (Nacionālā apvienība), Ainars Šlesers (Latvija pirmajā vietā), Inese Vaidere (Jaunā vienotība), Raimonds Bergmanis (Apvienotais saraksts), Viktors Valainis (ZZS), Elīna Pinto (Progresīvie).
26.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas sociologs Aigars Freimanis, analizējot, kas notiek ar "Vienotību".
25.mai
Agnese Rakovska ir apņēmusies mainīt sistēmu un, viesojoties raidījumā "Nra.lv sarunas", atklāj kādu svarīgu jomu, kurā "mēs esam apsteiguši igauņus”. Turklāt ideja ir saistīta tieši ar digitālajām tehnoloģijām, kurās mūsu ziemeļu kaimiņi regulāri ir izvirzījušies priekšgalā.
20.mai
Uzņēmējs, Latvijas Universitātes Matemātikas institūta pētnieks, sabiedriskais aktīvists, nelokāms Ukrainas atbalstītājs un četru bērnu tēvs Ilmārs Poikāns lielajā NRA.TV videointervijā stāsta par to, kāpēc savu mūžu nav iesaistījies valsts IT iepirkumos un principa pēc nedomā to darīt arī turpmāk.
19.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas VAS "Augstsprieguma tīkls" valdes priekšsēdētājs Rolands Irklis.
18.mai
Šī gada sākumā apņēmušies būt koši un ražīgi, indie grupa „Sub Scriptum” tikko ir laidusi klajā savu jaunāko minialbumu (EP), kas pirmoreiz Latvijā ierakstīts pop-up studijā tirdzniecības centrā. Līdz ar albuma iznākšanu grupa aizvadījusi koncertus Liepājā un Rīgā, un viesojās uz interviju mūsu TV studijā.
15.mai
Raidījumā "Nra.lv sqarunas" viesojas valsts kontrolieris Edgars Korčagins.
12.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste.
10.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas "Ghetto Games” līderi - Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
9.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Viņš intervijā atklāj, kādā gadījumā Latvija varētu slēgt robežu ar Krieviju un Baltkrieviju.
7.mai
Raidījums "Nra.lv sarunas" viesojas Jaunajā Rīgas teātrī. Saruna ar aktieri Kasparu Znotiņu par patriotismu, brīvību, neatkarību un Rīgas bedrēm.
6.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Latvijas Universitātes pētnieks Klāvs Ēvelis. Viņš pēta, vai un kā sportošana ietekmē smadzenes. Izrādās, ka izmērīt izmaiņas smadzenēs var arī siekalu palīdzību.
5.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Latvijas Mazo ostu asociācijas priekšsēdētājs, Engures un Rojas ostas pārvaldieks Jānis Megnis un Salacgrīvas ostas pārvaldnieks Ivo Īstenais.
2.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta valdes locekle Dace Helmane un A/s "Balticovo" komunikācijas un attīstības direktors, uzņēmuma valdes loceklis Toms Auškāps.
29.apr
Raidījums "Nra.lv sarunas" viesojas pie ģenerālprokurora Jura Stukāna. Viņš dalās pārdomās, kas notiek ar "Jauno vienotību".
28.apr
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas reperis Ozols. Saruna, protams, ir par mūziku. Taču līdzās tam, sarunā ieskanas notis, kas viņu satrauc. Viena no tām - rajons, kurā viņš dzīvo.