Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_downwardGhetto podkāsts

Jau 1. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Bauskas pilsētas Rātslaukumā notiks šī gada kustīgākie un karstākie pilsētas svētki, sadarbībā ar “Balticovo”. Par aktivitātēm un aizraujošiem turnīriem parūpēsies Ghetto Games organizētie turnīri - 3x3 ielu futbolā, 3x3 ielu basketbolā unGhetto Fight cīņās
Vakar, 14:25 Portāls nra.lv
Šī gada 2. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 laukumā pie sporta arēnas “Ogre” notiks šī gada kustīgākie pilsētas svētki. Ghetto Games organizētos ielu futbola un basketbola turnīrus papildinās garšīgas aktivitātes, atrakcijas un konkursi visas dienas garumā.
Vakar, 13:25 Portāls nra.lv
Pulcējot dalībniekus no 12 valstīm, aizvadīts jau otrais Ghetto Games festivāls Tallinā. Ideālos, saulainos laikapstākļos piecos sporta veidos tika izcīnītas vērtīgas balvas, godalgas un biļetes uz starptautiskiem turnīriem.
20.mai Portāls nra.lv
Šodien sākas jau 16. "Ghetto Games" sezona. Lielākā daļa aktivitāšu paredzēta tieši rīdziniekiem. Līdz pat 15. augustam gaidāmi 30 ielu futbola, basketbola un florbola pasākumi, no kuriem vairāki pirmoreiz notiks dažādās Rīgas apkaimēs.
13.mai Portāls nra.lv
Jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” tūliņ atklās savu 16. sezonu: 13. maijā Grīziņkalna sporta kompleksā grandiozo vasaras pasākumu sērija tiks iesākta ar “Ghetto Basket” turnīru, savukārt 15. maijā startēs “Ghetto Football” pirmais šīs sezonas pasākums. Par kustības vasaras plāniem un darbu ar jauno paaudzi “Nra sarunas” plašāk stāsta “Ghetto Games” līderi Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
11.mai Krišs Kāpostiņš, Līga Nestere-Nikandrova
Latvijas Basketbola savienība noslēgusi sadarbības līgumu ar biedrību “Streetbasket” (“Ghetto Games”), deleģējot tiesības 2024. gadā organizēt Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņu, kā arī Latvijas jaunatnes čempionātu U16, U17 un U18 vecuma grupās.
10.mai Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas "Ghetto Games” līderi - Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
10.mai Portāls nra.lv
Rīgas dome šodien nolēma uz trim gadiem slēgt sadarbības līgumu par "Ghetto Games" pasākumu rīkošanu.
17.apr Ziņu aģentūra LETA
13. maijā sāksies jau 16. Ghetto Games sezona, un lielākā daļa aktivitāšu paredzēta tieši rīdziniekiem. Līdz pat 15. augustam gaidāmi 30 ielu futbola, basketbola un florbola pasākumi, no kuriem vairāki pirmoreiz notiks dažādās Rīgas apkaimēs.
10.apr Portāls nra.lv
2024. gada 18. maijā, Ghetto Games atgriežas Tallinā, kur no plkst.12.00 līdz 19.00, kur notiks Ziemeļvalstu basketbola kauss 3x3 basketbolā, starptautisks 3 pret 3 futbols, florbols, cīņas un ielu dejas “Ghetto Dance”! Pasākums notiks blakus Igaunijas Jūras muzejam, Lennusadam.
3.apr Portāls nra.lv
“Ghetto Games” ielūdz uz 2024. gada vasaras GRAND notikumu - desmitgades lielāko brīvrunu batlu! Grīziņkalna skatuve ir bijusi atspēriena punkts daudziem šobrīd populāriem reperiem un brīvrunātājiem, tāpēc šo ēru gribas pasvītrot un nosvinēt ar notikumu, kas iespējams tikai vienu reizi mūžā – tas ir čempionu batls!
27.mar Portāls nra.lv
"Ghetto Games" dosies ikgadējā skolu tūrē, kuras mērķis ir veicināt fizisko aktivitāšu kultūru un iedvesmot jauniešus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. No 25. marta līdz aprīļa vidum komanda apmeklēs deviņas skolas visā Latvijā.
27.mar Portāls nra.lv
Ghetto Podkāstā Raimonds Elbakjans sarunājas ar Raimondu Feldmani - basketbolistu un basketbola treneri, kurš sagatavoja Latvijas 3x3 basketbola izlasi 2021. gada Tokijas Olimpiskajām spēlēm, kur izlase izcīnīja zelta medaļas.
2.mar Portāls nra.lv
Ghetto Podkāstā Edgars uz sarunu aicinājis īpašu viesi - Nacionālās informācijas aģentūras LETA fotogrāfu Ediju Pālenu, kurš vienmēr atrodas spilgtāko un nozīmīgāko notikumu epicentrā un kura uzņemtie foto atrodami blakus svarīgāko ziņu virsrakstiem!
27.feb Portāls nra.lv
Šajā podkastā Raimonds kopā ar Patriku dziļāk ieskatās kultūras pasākumu plānošanas un sadarbības jautājumos, atklājot dažādus projektus un idejas, kā arī daloties savos viedokļos par festivāliem, koncertiem un citiem kultūras notikumiem. Diskusija ietver arī svarīgus jautājumus par telpu izmantošanu un tehnoloģiju pielietojumu šajā kontekstā, sniedzot apsvērumus par potenciālajām sadarbībām un projektu īstenošanu. Šis podkāsts sniedz klausītājiem ieskatu ne tikai pašā kultūras pasākumu organizācijā, bet arī padziļinātu sapratni par nozares izšķirošajiem elementiem un izaicinājumiem
26.feb Portāls nra.lv
"Ghetto Podkāstā" viesojas Artis Žentiņš, Vīnkalnu picērijas līdzīpašnieks un BMX riteņbraucējs.
16.feb Portāls nra.lv
"Ghetto Podkāstā" viesojas žurnālists, grāmatu autors, TV raidījumu vadītājs – Armands Puče. Daudziem viņš ir kā nagla pēcpusē, jo vienmēr izsakās tieši, asi un necimperlējoties.
13.feb Portāls nra.lv
Renārs Zeltiņš ir atpakaļ Ghetto TV! Šoreiz kā Ghetto Podkāsta viesis pie Raimonda Elbakjana. Tā bija Renāra pirmā, bet noteikti ne pēdējā viesošanās šajā podkāstā, jo tik daudz palika neizrunāts.
15.nov 2023 NRA Dzīvesstils
"Ghetto" jaunākajā podkāstā pasaules ielu vingrošanas federācijas un Latvijas ielu vingrošanas federācijas dibinātājs, Kenguru Pro līdzīpašnieks Māris Šlēziņš.
13.nov 2023 NRA Dzīvesstils