Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardPavasaris tavā mājā

Kas jāņem vērā, ierīkojot vai izvēloties mājokli dažādu zīmju pārstāvjiem, lai justos maksimāli labi un harmoniski.
19.mar 2019 Sarmīte Karlšteina
Ja tev vēl prāts nenesas pieķerties lielajai pavasara tīrīšanai, kad būtu nepieciešams nomazgāt logus, notīrīt griestus, izrevidēt drēbju skapi un veikt vēl citus darbiņus, tad atrodi brīdi, kad piekārtot un uzspodrināt savu mājokli! Zemāk norādītie triki tev lieti noderēs!
16.mar 2019 Beāte Purmale
"Latviešiem ir laba gaume, bet, veidojot jauna mājokļa interjeru, galvenais tomēr ir mājīgums!" atzīst dizainere Kristiana Lepse Kazarjana.
13.mar 2019 LifeHacks.lv
Interjera dizainere Inese Oboļeviča izceļ aktuālās interjera tendences, kuras jebkurš interjera un dizaina entuziasts šogad nedrīkst palaist garām. Eksperti norāda, ka 2019. gadā interjerā aktuāla būs krāsu bagātība un netradicionālas formas. Savukārt šī gada krāsas būs koraļļu, melnā un meža zaļā, bet sienām moderni būs izvēlēties foto tapetes ar izteiktiem ornamentiem un dažādiem ziedu gleznojumiem.
16.jan 2019 LifeHacks.lv
Ja nesen esi pārvācies vai vēlies pamainīt sava mājokļa iekārtojumu, tad tev noderēs pāris labi zināmi interjera dizaina triki. Varam garantēt, ka smeļoties iedvesmu šajos ieteikumos, tev radīsies daudz dažādu radošu ideju, kā savu mājokli pārvērst līdz nepazīšanai. Drīz vien manīsi, ka par tavām atjautīgajām idejām tevi paslavēs ne vien ģimenes locekļi, bet arī ciemiņi, kurus varēsi sagaidīt pārvērtības piedzīvojušās telpās.
13.jan 2019 Beāte Purmale
Katru gadu dzirdam par jaunām tendencēm modes un interjera industrijās, kas nosaka, kādas tekstūras un rakstus redzēsim mājās, uz sarkanā paklāja, žurnālos un ielās. Tomēr vienu no vissvarīgākajām nozīmēm gan modē, gan interjerā spēlē krāsa. Krāsu ražotājs Tikkurila ir paziņojis, ka tā 2019. gada tonis ir košais K319 Flamingo.
12.jan 2019 LifeHacks.lv
Industriāls interjera dizains – raupjas faktūras materiāli, rūpnieciskās apstrādes elementi un nestandarta risinājumi – šobrīd ir populāra mājokļu iekārtošanas aktualitāte.
3.okt 2018 Elvijs Lazdiņš
Katrs no mums vēlas kādā brīdī nomainīt vai atsvaidzināt savu mājokli un kāpēc gan nesākt ar virtuvi? Praktisks un funkcionāls veids, kā papildināt virtuves interjeru, ir izvēlēties sadzīves tehniku tumšos toņos. Tumšie toņi akcentē virtuves dizainu, padarot to vienlaikus modernu un funkcionālu. Lielisks veids, kā papildināt savu virtuves interjeru, ir iegādāties tumšas un pat melnas krāsas ledusskapi. Ar padomiem, kā papildināt virtuves interjeru, izmantojot tumšas krāsas sadzīves tehniku, kā arī - kādus ieguvumus sniedz nokalpojušas tehnikas maiņa, dalās vides stiliste Baiba Prindule-Rence. Ikviens sadzīves tehnikas pirkums var kalpot arī kā dizaina elements vai pat akcents dzīvojamās telpas interjerā, piemēram, virtuvē.
29.jūl 2018 Portāls nra.lv
91% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka krāsu izvēle darba un mācību telpās spēj ietekmēt tajās strādājošo cilvēku darbaspējas, t.sk. lielākā daļa jeb 68% ir pārliecināti, ka krāsu izvēle telpā spēj gan veicināt, gan kavēt telpās strādājošo cilvēku koncentrēšanas un informācijas uztveres spējas, liecina kompānijas Tarkett sadarbībā ar Snapshot šī gada maijā veiktais pētījums. Krāsu ietekmei uz cilvēka darba spējām pilnībā netic vien 3% aptaujāto.
26.jun 2018 Portāls nra.lv
Neskaitot tradicionālos interjera elementus, arī telpaugi var lieliski atsvaidzināt mājokļa iekārtojumu.
20.apr 2018 Portāls nra.lv