Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPČH 2018

Latvijas Hokeja federācija vietnē "Facebook" publicējusi aizkustinošus patiecības vārdus visiem Latvijas iedzīvotājiem. Ieraksts zibenīgā ātrumā izpelnījās cilvēku ievērību.
Vakar, 1:00 tautaruna.lv
Pasaules hokeja čempionāta laikā šogad maijā viesnīcu pakalpojumi salīdzinājumā ar aprīlī Latvijā sadārdzinājās vidēji par 32,2%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
9.jun Ziņu aģentūra LETA
Latvijas hokeja izlases panākumi pasaules čempionātā hokejā turpina saviļņot ne tikai izlases spēlētājus un valsts iedzīvotājus, bet arī cittautiešus. Par to konferences laikā Somijā pārliecinājās NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.
9.jun tautaruna.lv
Sensacionālā spēle, kurā Latvijas hokeja komanda pārspēja Zviedrijas valstsvienību, kas ļāva mūsu sportistiem piedalīties Pasaules čempionāta pusfinālā un vēl sensacionālākā spēlē uzvarēt ASV komandu, ir devušas labu ideju kādas preces mārketinga kampaņai.
7.jun tautaruna.lv
Sagaidot Latvijas hokeja komandu pie Brīvības pieminekļa, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns bieži gozējās kameru priekšā un dalīja savus autogrāfus, radot sajūtu, ka viņš personīgi būtu devis ieguldījumu mūsu hokejistu uzvarā. Fani ir nesaprašanā, kādi nopelni ir Smiltēnam?
7.jun tautaruna.lv
videocam
Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pirmdien palika ārpus pieteikuma arī otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas spēlē, viņa pārstāvētajai Vegasas "Golden Knights" komandai svinot uzvaru.
6.jun Ziņu aģentūra LETA
Raidījums ēterā šodien pulksten 10.00. Tajā piedalīsies Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, sporta žurnālists Armands Puče, hokejistu Ralfa un Renāra Freibergu tēvs Ralfs Freibergs, Latvijas hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis. Raidījumu vadīs Vladislavs Andrejevs.
6.jun Neatkarīgā
Latvijas vīriešu hokeja izlase pagājušajā nedēlā Rīgā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pieveica Zviedrijas valstsvienību, pirmoreiz vēsturē iekļūstot pusfinālā.
3.jun tautaruna.lv
"Twitter" publiskotas fotogrāfijas, kurās mūsu izcilais vārtsargs Artūrs Šilovs redzams savas karjeras pašā sākumā. Kopā ar viņu arī Artūra pirmais treneris.
2.jun tautaruna.lv
Fanojot par Latvijas hokeja izlases panākumiem un medaļām, vēl viens iemesls priekam ir faktā, ka pašas medaļas ir izgatavotas Latvijas uzņēmumā "Geka". Līdz ar to medaļas ir atgriezušās valstī, kur tās radītas.
2.jun Portāls nra.lv
Šodien plkst.18 Ventspilī pie koncertzāles "Latvija" tiks sumināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji - ventspilnieki Uvis Jānis Balinskis un Artūrs Šilovs, kā arī viņu ģimenes, informē pašvaldība.
2.jun Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sagatavojusi valdības lēmuma projektu par 576 717 eiro piešķiršanu Latvijas hokeja izlasei un Latvijas Hokeja federācijai (LHF), kas ir divreiz vairāk nekā plānots iepriekš.
31.mai Ziņu aģentūra LETA
Krievijā pazīstamie hokejisti Vjačeslavs Fetisovs un Aleksandrs Koževņikovs, kuri iepriekš atklāti glaimoja Krievijas prezidentam Vladimiram Putina, ļoti nervozi un pat dusmīgi reaģēja uz Latvijas izlases iegūtās bronzas pasaules čempionātā, raksta dialog.ua.
30.mai Portāls nra.lv
"Tik Tok" ir ievietots video no mūsu komandas spēles pret ASV, kurā redzams arī Latvijas prezidents Egils Levits. Laikā, kad līdzjutēji ir sacēluši īstu vētru, prezidents ar neizteiksmīgu seju lēnām sit plaukstas un kaut ko meklē kabatās.
30.mai tautaruna.lv
Cilvēki, uz pleciem uzklājuši Latvijas karogu, uz sejas uzkrāsojuši karoga siluetu, savu auto durvīs sastiprinājuši karogus – šī straume plūst uz Brīvības pieminekļa pusi. Ļaudis, kuri nepazīst cits citu, sveicinās un smaida, gaiss pārpilns pavasara un prieka. Mēs dodamies uz Rīgas sirdi, kur tiksimies ar Latvijas valstsvienības hokejistiem, kuri tūlīt atlidos no Tamperes, atvedot līdzi bronzas uzvaru, kas patiesībā ir zelta vērtē.
30.mai Elita Veidemane
Latvijas hokeja izlases spēlētāji un treneri pirmdien Rīgas pilī godalgoti ar Valsts prezidenta medaļām.
29.mai Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Latvijas izlases hokejistu sagaidīšanas pasākumā Rīgā pie Brīvības pieminekļa bija pulcējušies vismaz 30 000 līdzjutēju, liecina Valsts policijas (VP) aplēses.
29.mai Ziņu aģentūra LETA
No Latvijas hokeja izlases sagaidīšanas pasākuma pie Brīvības pieminekļa slimnīcās nogādāti četri cilvēki, aģentūra LETA noskaidroja Neatliekamajā medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).
29.mai Ziņu aģentūra LETA
Laikā, kad visa Latvija līksmo par mūsu komandas apbrīnojamiem sasniegumiem Pasaules čempionātā hokejā, ir lietderīgi atcerēties par hokeja pirmsākumiem, jo tieši tur slēpjas saknes mūs šodienas panākumiem.
29.mai Portāls nra.lv
Pēc hokejistu sagaidīšanas un pavadīšanas līdzjutēji šodien pēcpusdienā nesteidz atstāt laukumu ap Brīvības pieminekli, novēroja aģentūra LETA.
29.mai Ziņu aģentūra LETA