Atsākušos ceļu remontdarbu dēļ ir slēgtas nobrauktuves no Rīgas apvedceļa (A5) uz Jūrmalas šoseju (A10), bet starp Ventspili un Kuldīgu ieviesti seši luksoforu posmi, ziņo VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
Šī gada 18. aprīlī ap pulksten 17.50 Rīgā, Rucavas un Volguntes ielu krustojumā notika sadursme starp diviem transportlīdzekļiem – automašīnu Audi 80 un automašīnu Audi A4.
Vidzemes rajona tiesa Cēsīs atzinusi par vainīgu braukšanā reibumā kādu vīrieti, kurš policijas darbiniekiem skaidrojis, ka ar alkoholu veicis "iekšējo dezinfekciju" pret koronavīrusu, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.
Latvijā Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā ir samazinājies avāriju un bojāgājušo skaits, bet saglabājies dzērājšoferu izraisīto negadījumu skaits.
Vakar, 16. aprīlī, ap pulksten 13.45 Olaines novadā, uz autoceļa Rīga-Jelgava, kāds automašīnas Renault vadītājs, iespējams, uzbrauca stāvošam transportlīdzeklim Mercedes Benz, pēc kā, nobraucot no ceļa braucamas daļas, aizķēra blakus braucošo transportlīdzekli Volkswagen Transporter. Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām mira automašīnas Renault vadītājs.
Pagājušajā diennaktī Latvijā līdz ar stiprajām vēja brāzmām uz VAS Latvijas Valsts ceļi diennakts bezmaksas tālruni saņemti zvani par kritušiem kokiem 37 ceļu posmos.
14 sabiedrisko organizāciju un profesionālo asociāciju biedri nosūtījuši vēstuli Rīgas domei un Ministru kabinetam, ar aicinājumu Covid-19 krīzes laikā izveidot pilsētā pagaidu velojoslas, informēja aktīvistu pārstāvis Neils Balgalis.
Kravu pārvadātājiem šobrīd situācija ir katastrofāla un krīze ir daudz smagāka nekā 2008.gadā, atzina asociācijas "Latvijas auto" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pociluiko.
Lai nodrošinātu Latvijas uzņēmumu darbinieku komandējumus, kurus koordinē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) devis atļauju veikt vairākus "Stena Line" pasažieru prāmja reisus no Latvijas uz Zviedriju un Vāciju.
Pirmdien Latvijā reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā buldozera notriekts vīrietis, bet cieta vēl seši cilvēki, informēja Valsts policija.
NEBŪS. Rīgas domes Satiksmes departaments plāno likvidēt taksometru pieturvietas mikrorajonos. Līdzšinējās taksometru stāvvietās būs atļauts novietot iedzīvotāju automašīnas. Šādi pašvaldība plāno atslogot daudzdzīvokļu māju iekšpagalmus no tur novietotajām automašīnām. Taksometru pieturvietas tiks saglabātas tikai dažviet pilsētā.
Sākti autoceļa seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Dagda-Aglona (P60) posmā no Biržkalna ezera līdz Aglonai, informē VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.
Šī gada 31. martā, ap pulksten 21.10 Ķekavā, tirdzniecības centra "Liiba" stāvlaukumā automašīna uzbrauca gājējam, kurš guva miesas bojājumus. Pēc notikušā negadījuma automašīnas vadītājs atstāja ceļu satiksmes negadījuma vietu.
No trešdienas, 15.aprīļa, līdz 13.maijam būs ierobežota autotransporta satiksme uz Rīgas apvedceļa pār Rīgas hidroelektrostacijas (HES) tiltu,informēja AS "Latvenergo" pārstāvji.
Būtiski samazinoties pasažieru skaitam ārkārtējās situācijas laikā, pēc Lieldienām tiks turpināta reģionālo reisu slēgšana, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.
Noslēdzas ziemas atlaižu sezona vilciena biļetēm reisiem darbadienas vidū un no šodienas vasaras sezonā šādas atlaides nebūs, liecina informācija AS "Pasažieru vilciens" mājaslapā.
Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par 4.trolejbusa maršruta pārplānošanu Rīgā, to faktiski vienādojot ar bijušā 40.autobusa maršrutu.