"Rīgas satiksme" informē, ka no 24. novembra plkst. 08:00 līdz 29. novembra plkst. 06:00 plānots slēgt transportlīdzekļu satiksmi pār Slokas ielas dzelzceļa pārbrauktuvi.
Šī gada 13.novembrī pulksten 16.53 Jūrmalā, Viestura ielā, kāds pelēkas krāsas "Volvo S80" markas transportlīdzeklis uz gājēju pārejas uzbrauca gājējai, kura negadījumā guva traumas un tika nogādāta medicīnas iestādē.
Diemžēl pašreizējā statistika par situāciju ceļu satiksmē nav iepriecinoša – šogad uz Latvijas ceļiem bojā gājuši jau 133 cilvēki, bet ievainoti 4266. Novembrī vien bojā gājušas jau 12 personas, no kurām pieci ir gājēji.
Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk - LTAB) apkopotā statistika liecina, ka 15,9% autovadītāju nevadā līdzi saskaņoto paziņojumu, jo ir māņticīgi. Savukārt vēl 20% autovadītāju nezina, kur dabūt saskaņotā paziņojuma veidlapas. Tikai nedaudz vairāk nekā 45% autovadītāju ir pārliecināti, ka to automašīnās vienmēr līdzi ir saskaņotais paziņojums.
Svētdien, 18. novembrī, risinājās gada gaidītākie svētki, sagaidot valsts simtgadi. Mikroblogošanas vietnē twitter soctīklotāji jau paspējuši izteikt savas domas par to atzīmēšanas vērienīgumu, iztērēto naudu svētku salūtam un ārkārtīgi apgrūtināto satiksmi.
Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi par gaismas festivāla "Staro Rīga" objektiem un citiem Latvijas simtgadei veltītiem pasākumiem, Rīgas centrā ir apgrūtināta satiksme, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gada dienu no šodienas līdz 19.novembrim būs slēgta satiksme 11.novembra krastmalā, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
Laikā no plkst. 12:30 līdz plkst. 22:30 būs slēgta transporta kustība Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, līdz ar to būs izmaiņas 5., 7. un 11. tramvaja maršrutā. No plkst. 12:30 līdz plkst. 22:30 5. maršruta tramvaji kursēs līdz Centrāltirgus lokam, bet 7. un 11. maršruta tramvaji kursēs līdz Radio lokam. „Rīgas satiksme" atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā (autobuss, tramvajs, trolejbuss, minibuss balti-zilā krāsojumā) iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt bez maksas.
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svinību laikā Rīgā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi.
Ceturtdien 15. novembrī SIA Talsu spriegums plāno elektrolīnijas vadu vilkšanu Ventspils šosejas (A10) aizsargjoslā Talsu novada Ģibuļu pagastā ceļa 129,5. kilometrā.
Šodien plkst.7.05 Valsts policija (VP) saņēma izsaukumu uz Salu tiltu, kur vieglā automašīna "Renault" bija uzbraukusi virsū šķērslim un iegāzusies būvbedrē, pavēstīja VP pārstāve Simona Grāvīte.
Kanalizācijas spiedvada avārijas remontdarbu dēļ šonedēļ Majoros, Jūrmalā, ir ierobežota transportlīdzekļu satiksme, kā rezultātā no rītiem, virzienā uz Rīgu, veidojas sastrēgumi, informēja Jūrmalas domes pārstāve Zane Leite.
Šī gada 12.novembrī pulksten 16.45 Saulkrastos, Ainažu ielā, pie sabiedriskā transporta pieturas "A.Kalniņa iela", kāda persona, vadot automašīnu VW Passat, uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā.
Pagājušajā nedēļā Ludzā kāds vīrietis ar auto iebraucis upē un pametis transportlīdzeklī esošu pasažieri, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.