"iPhone” lietotāji 92 valstīs saņem brīdinājumu par spiegprogrammatūras uzbrukumu

© Pixabay

Tehnoloģiju gigants "Apple” šonedēļ izsūtīja paziņojumus „iPhone” lietotājiem 92 valstīs, brīdinot, ka viņi varētu būt bijuši spiegprogrammatūras uzbrukumu mērķis, ziņo izdevums „TechCrunch”.

"Apple ziņo, ka pret jums, iespējams, ir vērsts algotņu spiegprogrammatūras uzbrukums, kas mēģina attālināti apdraudēt iPhone, kas saistīts ar jūsu Apple ID xxx-," teikts paziņojumā.

"Apple" brīdinājumā tika minēta arī papildu informāciju par incidentu. "Šis uzbrukums, visticamāk, ir vērsts uz jums tieši tāpēc, kas jūs esat vai ko jūs darāt. Lai gan, atklājot šādus uzbrukumus, nekad nav iespējams sasniegt absolūtu noteiktību, "Apple" ļoti uzticas šim brīdinājumam — lūdzu, uztveriet to nopietni," turpinājās brīdinājums.

"Apple” paskaidroja, ka tā nevar sniegt nekādu informāciju par to, kas izraisīja ziņojumu, jo bažījas, ka papildu informācija palīdzēs uzbrucējiem izvairīties no turpmākas atklāšanas. Uzņēmums izmanto iekšējo informāciju un izmeklēšanu, lai precīzi noteiktu uzbrukumus.

Tehnoloģijas

Videoapmaiņas platformas "TikTok" īpašniece Ķīnas kompānija "ByteDance" atbilst noteikumiem, ar kuriem Eiropas Savienībā (ES) papildu regulējums tiek attiecināts uz lielām tehnoloģiju kompānijām, trešdien paziņoja ES Vispārējā tiesa.

Svarīgākais