Mārtiņš Rubenis tomēr pametīs Latviju

Latvijas kamaniņu braucējs Soču olimpisko spēļu medaļnieks Mārtiņš Rubenis tomēr pametīs Latviju.

 Kā intervijā laikrakstam "Latvijas Avīze" izteicies Rubenis: "Šobrīd es zinu savu pirmo pieturvietu, bet, kur ceļš aizvedīs tālāk - skatīsimies. Sočos to nepateicu tādēļ, lai nerastos liela rezonanse. Nevēlējos milzīgu pārdomu lavīnu savā virzienā, kāpēc rīkojos tā un ne savādāk."

Rubenis atzīst, ka viņa plāni nav saistīti ar trenera darbu un kamaniņu sportu. "Viss, ko es šobrīd zinu un kam ticu - dzīvē ir daudzas lietas, kas man būtu jāpaveic. Varbūt citā sfērā sabiedrībai varu sniegt lielāku labumu." 

Rubenim ir vienošanās ar federāciju, ka no attāluma būtu gatavs sniegt padomus tehnikas sagatavošanas jautājumos, kas varētu būt noderīgi jaunajai paaudzei. 

Sports

Paraolimpieša Riharda Snikus māsa un asistente Elīna Brigmane, kā izrādās, oficiāli nav viņa māsa, lai gan vienmēr Rihardu uzskatījusi par brāli. Viesojies TV kanāla 360 sarunu raidījumā "Aina studijā!", Elīna atklāti dalījās ar priekpilno, bet vienlaikus arī sarežģīto ikdienu, rūpējoties gan par brāli, gan savu ģimeni.

Svarīgākais